Mój Klimat Maciej Błaszczyk
4.7

Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Naprawy Klimatyzacji Mój Klimat Maciej Błaszczyk

Gdańska 144/10, 90-563 Łódź
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Często nawet najmniejsza usterka hydrauliczna może się przerodzić w katastrofę, jeśli zostanie powierzona przypadkowemu fachowcowi. Uniknij takiej sytuacji, wołając na pomoc ten serwis. Wykwalifikowana kadra świadczy profesjonalne usługi elektryczne, hydrauliczne i naprawy klimatyzacji. Nieustannie powiększając zakres działalności, firma ta stała się lokalnym liderem w tym zakresie. Jak najszybciej zgłoś się po pomoc i oczekuj na natychmiastową realizację zgłoszenia!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Podłączenie kuchenki gazowej
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Wykonanie lub naprawa instalacji gazowej
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
 • Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania
 • Naprawa Pomp

Naprawa Klimatyzacji

 • Serwis lub naprawa klimatyzacji
 • Montaż lub wymiana klimatyzacji
Zasięg
 1. Łódź
 2. Pabianice
 3. Zgierz
 4. Łowicz
 5. Aleksandrów Łódzki
 6. Konstantynów Łódzki
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
20 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Szybka i trafna diagnoza, profesjonalne podejście do klienta. Mój dotychczasowy fachowiec męczył się cały dzień i nic nie wskórał. Nie zawiodłem się pracą tego specjalisty i polecam wszystkim. Teraz będę serwisował klimatyzację tylko tutaj.
, Górna
ocena: 5
Ten hydraulik to osoba godna polecenia, widać, że to specjalista, który wie co robi. Polecam serdecznie jego usługi, ponieważ to jeden z nielicznych fachowców, który rzetelnie wykonał zadanie i nie trzeba było wprowadzać żadnych dodatkowych poprawek. Zaskoczył mnie nie tylko jakością pracy, ale również ceną, która jak na okolicę naprawdę była bardzo dobra. Polecam z czystym sumieniem!
, Widzew, Łódź
ocena: 5
Bardzo polecam tego Pana. Urzekła mnie jego natychmiastowa reakcja po otrzymaniu wezwania, a przede wszystkim ekspresowa oraz profesjonalna obsługa. Pan przez cały czas był uśmiechnięty, chociaż usunięcie awarii elektrycznej wymagało poświęcenia i wielu godzin pracy, ponadto kompleksowo zajął się również usunięciem zwarcia w piwnicy mojego domu. Cena jak na tak dobrze wykonaną pracę naprawę była niska.
, Zgierz, Kasprowicza
ocena: 5
Bardzo kompetentny elektryk. Wykonał pomiary elektryczne w moim biurze i jednocześnie zajął się od ręki usunięciem zwarcia, o którym nie miałem pojęcia, ratując tym samym komputer firmowy przed uszkodzeniem. Polecam serdecznie i zgłoszę się w przyszłości z pewnością.
, Górna, Łódź
ocena: 5
Wymiana toalety w nowym mieszkaniu była konieczna. Nie wyobrażełam sobie korzystać z ustępu po kimś. Postanowiłam poszukać fachowca. W końcu trafiłem na tego hydraulika i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Pracę wykonał solidnie i odpowiedzialnie, a przede wszystkim estetycznie. Zleciłem mu też kilka innych drobnych usług hydraulicznych w mieszkaniu.
, Górna, Łódź
ocena: 5
Pan przyjechał bardzo szybko, co było dla mnie bardzo ważne. Naprawą instalacji elektrycznej zajął się bardzo rzetelnie i widać było, że zależy mu na zadowoleniu klienta. Elektryk z fachem w ręku, który do swojej pracy podchodzi z uśmiechem i nie boi się pojawiających się po drodze komplikacji. Mogę bez wahania polecić jego usługi każdemu, kto ma problem z prądem.
, Łowicz, 1 Maja
ocena: 5
Godna polecenia firma elektryczna. W moim przypadku chodziło o wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw w domu, który remontowaliśmy gruntownie. Tu uzyskałem kompleksową pomoc, której oczekiwałem. Jakość usług na najwyższym poziomie, terminowość, solidność, skrupulatność i rzeczowość - jestem bardzo zadowolony, więc polecam.
, Pabianice, Wileńska
ocena: 5
Wszystko prędzej czy później będzie wymagało wymiany. Nie inaczej było z instalacją elektryczną w moim domu, która była przestarzała. Ten elektryk doskonale wywiązał się ze zleconej mu usługi. Do sprawy podszedł poważnie i odpowiedzialnie, a wykonanie? Chyba lepiej już nie można było tego zrobić. Zaskoczyła mnie również cena usługi, która była naprawdę przystępna.
, Polesie, Łódź
ocena: 5
Rekomenduję ten serwis sprzętu AGD. Panowie na wezwanie zareagowali od ręki, a na miejscu byli już następnego dnia. Widać było od razu, że doskonale znają się na swojej pracy, która nie zajęła im wiele czasu, a przyniosła oczekiwany efekty. Dziękuję raz jeszcze za tak dobrze wykonaną pracę i polecam serdecznie!
, Reymonta, Sieradz
ocena: 5
Polecam z czystym sumieniem współpracę z tym pogotowiem elektrycznym. Ich pomoc okazała się nieoceniona, kiedy w biurze doszło do nagłej awarii. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, szybko i co najważniejsze, skutecznie rozwiązali problem. Wszystko przybiegło zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, a do tego w miłej atmosferze. Polecam serdecznie!
, Górna, Łódź
ocena: 5
Naprawa kranu nie była dla tego hydraulika żadnym wyzwaniem. Zadanie wykonał solidnie i bardzo rzetelnie. Ten Pan to fachowiec z prawdziwego zdarzenia, któremu warto zaufać i powierzać podobne problemy. Do tego warto wspomnieć o cenie za usługę, która nie była wygórowana. Szczerze polecam!
, Zgierz
ocena: 5
Po wejściu do łazienki i umyciu zębów zobaczyłam, że woda w zlewie nie schodzi. Od razu zadzwoniłam do tego hydraulika i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Po wstępnych oględzinach pan zaproponował udrażnianie rur. Zajęło mu to niewiele czasu, a efekt widoczny był już po kilku minutach. To prawdziwa złota rączka wśród fachowców. Polecam szczerze!
, Widzew, Łódź
ocena: 5
Tego fachowca mąż wezwał do naprawy domofonu. Wykazał się wówczas solidnością, opanowaniem i skrupulatnością, więc postanowiliśmy powierzyć w jego ręce także inne usługi elektryczne, które również czekały od jakiegoś czasu na realizację. Z czystym sumieniem polecam!
, Widzew, Łódź
ocena: 5
Jak się okazało, instalacje grzewcze bywają zawodne. Kiedy okazało się, że konieczna była wymiana grzejnika, bo ten, nie dość, że był już stary i nie nadawał się do użytku, to jeszcze przeciekał, to postanowiłem wezwać tego hydraulika. Pan okazał się fachowcem pisanym przez duże "F" - wszystkim zajął się perfekcyjnie. Choć cena nie była niska, to jednak warto było ją zapłacić za tak dobrze wykonane zadanie.
, Jutrzkowice
ocena: 4
Wykonanie instalacji gazowej od podstaw zleciłem temu hydraulikowi. Jak się okazało, wybór tego Pana był strzałem w dziesiątkę. Wszystko wykonał poprawnie, nie miałem praktycznie żadnych zastrzeżeń do wykonanej przez niego pracy. Cena również nie była wygórowana. Serdecznie polecam jego kompleksowe usługi!
, Wierzbno
ocena: 4
Nie wiedziałam, że naprawa pralki w domu może być tak szybka i bezproblemowa. Zawsze wydawało mi się, że to dość skomplikowana i czasochłonna sprawa, tymczasem miło się zaskoczyłam. Ale wiadomo - trzeba wiedzieć, gdzie szukać awarii, a do tego potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Dobre narzędzia do naprawy też są ważne i wszystko to posiadał ten fachowiec, który przyjechał na moje wezwanie. Polecam!
, Karsznice
ocena: 4
Montaż toalety zleciłam temu hydraulikowi. Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi, zwłaszcza że dziś ciężko o sprawdzonych i tak rzetelnych wykonawców. Wszystko zostało wykonane szybko i sprawnie, a cena, jak na tak profesjonalnie wykonaną usługę, nie była wygórowana. Polecam serdecznie usługi tego Pana!
, Łowicz
ocena: 4
Pan zajął się od ręki zadaniem, jakim było podłączenie płyty indukcyjnej, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, gdyż zależało nam bardzo na czasie. Dodatkowo udało się również podczas tej samej wizyty zamontować domofon, więc tym bardziej jesteśmy zadowoleni. Fachowiec bez dwóch zdań godny zaufania i polecenia.
, Aleksandrów Łódzki
ocena: 4
Przez brak doświadczenia i odpowiednich przyrządów usługę elektryczną postanowiłem zlecić temu technikowi. Decyzja była jak najbardziej trafna - pan elektryk szybko przywrócił prąd w mieszkaniu, a przy okazji wymienił włącznik. Całość wycenił uczciwie, z czego jestem bardzo zadowolony.
, Górna, Łódź
ocena: 4
Miałem jakąś niedrożność i ściągnąłem panów z tego pogotowia kanalizacyjnego do pomocy. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie. Zaproponowali również profilaktyczne czyszczenie kanalizacji w celu zapobiegania w przyszłości ponownemu zapychaniu się kanalizacji. Polecam ich za fachowe podejście, solidność i atrakcyjny cennik.
, Polesie, Łódź

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502