Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Mistrz Jan Kuliński
5

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Mistrz Jan Kuliński

26 Kwietnia 43/6, 71-126 Szczecin
Darmowa diagnoza Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Stara instalacja elektryczna w domu jest niemal jak bomba z opóźnionym zapłonem. Może nie wybuchnie, ale z pewnością brak prądu zaskoczy Cię w najmniej oczekiwanym momencie. W tych i innych sytuacjach postaw na solidne usługi elektryczne, które oferujemy. Wyróżnia nas ekspresowa reakcja na zgłoszenia i zaangażowanie, z którym podchodzimy do każdego zlecenia. Jako serwis elektryczny z wieloletnim doświadczeniem skutecznie radzimy sobie z najbardziej skomplikowanymi wyzwaniami z tego zakresu. Zadzwoń do nas, a z pewnością nie pożałujesz!

Hydraulik

Od lat świadczymy skuteczne interwencje hydrauliczne. Dzięki znakomitemu przygotowaniu sprzętowemu możemy sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom z tego zakresu. Posiadamy także duże doświadczenie praktyczne i właśnie dlatego żadna awaria nie jest w stanie nas zaskoczyć. Wiemy też, że czas odgrywa w tym przypadku bardzo istotną rolę, a szybkie zażegnanie kryzysowej sytuacji powinno być priorytetem. Nasz serwis właśnie tak podejdzie do Twojego zgłoszenia, niezależnie od skali zaistniałej awarii. Po prostu skontaktuj się z nami i sprawdź to!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Podłączenie kuchenki gazowej
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Przegląd instalacji kamerą
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
 • Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania
Zasięg
 1. Szczecin
 2. Stargard
 3. Police
 4. Goleniów
 5. Dobra (Szczecińska)
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Naprawę umywalki zleciłem temu hydraulikowi i muszę szczerze przyznać, że nie zawiódł moich oczekiwań, chociaż wiele osób twierdzi, że jestem bardzo wymagający. Zadanie wykonał poprawnie, bez żadnych problemów i poprawek, a cena za usługę była bardzo zadowalająca. Poleciłem go już znajomym, którzy mieli problem z kuchennym zlewem.
Goleniów
ocena: 5
Ten Pan to bez wątpienia hydraulik z bardzo dużym doświadczeniem. Zleciłem mu przepychanie rur w kuchni oraz łazience i muszę przyznać, że miło mnie zaskoczył. Po oględzinach od razu zabrał się do pracy, dokładnie opisując każdy kolejny krok. Pan dał się poznać jako osoba uczciwa, rzetelna i bezproblemowa. Z czystym sumieniem polecę go każdemu, kto będzie miał problem z instalacją wodno-kanalizacyjną.
Gumieńce
ocena: 5
Okazało się, że wszystkie grzejniki w nowo zakupionym mieszkaniu wymagają wymiany, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy hydraulika. Pan zaproponował zamrażanie grzejnika, po czym na spokojnie zajął się wymianą poszczególnych kaloryferów. Jestem bardzo zadowolony z jego usług, które były kompleksowe. Poleciłem go również znajomemu, który właśnie planował wymianę kaloryferów.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Hydraulik w mieście Szczecin

Bogdan Wolski

Nowy Świat 25/2, 71-875 Szczecin

VEKTOR Katarzyna Howorska

Białuń, Słoneczna 102, 72-100 Goleniów

Waldemar Kozłowski

Bartnicza 48/7, 71-487 Szczecin

Zakład Usług Technicznych "Serwis-Tech 24" Jacek Trojanowski

Piaskowa 5D lok. 3, 70-663 Police
Złota rączka, Pogotowie hydrauliczne, Wymiana i montaż spłuczek i toalet, Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców, Wymiana i montaż grzejników, Instalacje gazowe, Odpowietrzanie kaloryferów, Udrażnianie i przepychanie rur, Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów, Naprawa centralnego ogrzewania

Twój Instalator Piotr Murawski

al. Bohaterów Warszawy 101/7, 70-341 Szczecin
Instalacje gazowe, Odpowietrzanie kaloryferów, Pogotowie hydrauliczne, Wymiana i montaż grzejników, Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców, Wymiana i montaż spłuczek i toalet, Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów, Złota rączka, Naprawa centralnego ogrzewania

Aqwedukt Jacek Zdzikot

ul. Rodziewiczówny 8/3, 71-562 Szczecin
Instalacje gazowe, Instalacje gazowe, Pogotowie hydrauliczne, Wymiana i montaż grzejników, Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców, Wymiana i montaż spłuczek i toalet, Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów, Złota rączka, Naprawa centralnego ogrzewania, Czyszczenie kanalizacji, Udrażnianie i przepychanie rur, Pogotowie kanalizacyjne
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502