MC Serwis Plus Jerzy Marecki
4.7

Naprawa Sprzętu AGD i Klimatyzacji MC Serwis Plus Jerzy Marecki

Welecka 50, 72-006 Mierzyn

Twój piekarnik znów się zepsuł? Kuchenka elektryczna nie działa? A może potrzebna jest Ci pomoc przy naprawie klimatyzatora? W takiej sytuacji pozostaje jedno - skorzystaj z usług rzetelnego serwisu AGD, który poradzi sobie z naprawą każdej usterki, nawet tej najbardziej skomplikowanej. Dzięki wiedzy oraz kompetencji, a także świetnym narzędziom, fachowcy działają szybko i solidnie, o czym teraz możesz się przekonać. Zadzwoń i poznaj wysoki standard ich usług. Z pewnością nie pożałujesz!

Zakres usług

Naprawa Klimatyzacji

 • Serwis lub naprawa klimatyzacji
 • Montaż lub wymiana klimatyzacji

Serwis AGD

 • Naprawa ekspresu do kawy
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa okapu
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
Zasięg
 1. Szczecin
 2. Police
 3. Dobra (Szczecińska)
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
15 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Jakież było moje zaskoczenie, gdy pewnego dnia poczułem cierpki smak kawy z mojego ekspresu. W tym celu skontaktowałem się z serwisem, licząc na szybką naprawę. Niestety kilku fachowców mi odmówiło i dopiero po kontakcie z tą firmą efekt był zadowalający. Naprawa trwała raptem dzień, po czym panowie oddali mi sprawne urządzenie. Okazało się, że wystarczyło ekspres jedynie odkamienić. Serdecznie dziękuję za pomoc!
, Północ
ocena: 5
Rewelacyjna firma. Położenie instalacji pod klimatyzację oraz późniejszy montaż pięciu jednostek wewnętrznych i dwóch agregatów przeprowadzony w pełni profesjonalnie, a co szczególnie istotne wewnątrz wykończonego domu - bardzo czysto. Cała ekipa bardzo sympatyczna i dokładna, świetny kontakt z właścicielem.
, Zachód
ocena: 5
Potrzebna mi była pilnie naprawa urządzenia AGD które było już dawno po gwarancji a od jakiegoś czasu odmawiało posłuszeństwa. Zadanie powierzyłam tej firmie i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Usługa wykonana została w domu, a cena była naprawdę przystępna, zwłaszcza że praca stała na najwyższym poziomie. Polecam za fachowość, rzetelność, odpowiedzialność i podejście do klienta.
, Śródmieście, Szczecin
ocena: 5
Bardzo zależało mi na tym, żeby znaleźć serwis piekarników z dojazdem, więc tu duży plus za taką możliwość. Usługa, jaką była wymiana szyby w drzwiczkach, również wykonana bez zarzutu i bardzo sprawnie, a ponadto cena tej usługi była jak najbardziej uczciwa.
ocena: 5
Panowie na miejsce przyjechali jeszcze tego samego dnia. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a ceny mieli nie do przebicia. Usługę wykonali bardzo fachowo, do tego wszystko dokładnie wytłumaczyli, a po skończeniu pracy sprawdzili czy wszystko działa jak należy. Polecamy ten serwis płyty indukcyjnej 400V.
ocena: 5
Jeśli kogoś interesuje pilnie naprawa kuchenki, to z ręką na sercu polecam kompleksowe usługi tego serwisu. Panowie od ręki zdiagnozowali przyczynę usterki i jeszcze tego samego dnia zabrali się za naprawę zasilania. Choć pracy trochę mieli, to zadanie wykonali z uśmiecham na twarzy. Polecam z całego serca każdemu, bo naprawdę warto.
, Śródmieście, Szczecin
ocena: 5
Korzystałem niedawno z pomocy tego serwisu sprzętu kuchennego, ponieważ moje urządzenie od jakiegoś czasu samoczynnie się wyłączało i jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Dziękuję i polecam z całego serca za fachowość, miłą obsługę, błyskawiczny czas realizacji, profesjonalizm, bardzo sprawnie postawioną diagnozę i naprawę oraz obsługę na najwyższym poziomie.
, Police
ocena: 5
Ten pan to rzetelny, solidny i uczciwy wykonawca, który z wymianą programatora poradził sobie bardzo dobrze. Polecam za sumienność, profesjonalizm, a także za to, że świadczy serwis pralki z dojazdem, dzięki czemu nie musiałem zawozić urządzenia do siedziby firmy. Z czystym sumieniem stwierdzam, że zdecydowanie warto mu zaufać.
, Śródmieście, Szczecin
ocena: 5
Wybrałem ten serwis z polecenia przyjaciółki. Widać, że w tej firmie fachowcy posiadają dużą wiedzę którą doskonale wykorzystali w praktyce. Do naprawy płyty indukcyjnej 400V podeszli solidnie i fachowo, pracę wykonali dokładnie - w serwisie mieli niezbędną do wymiany część. Za usługę nie zapłaciliśmy majątku - od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług.
, Śródmieście, Szczecin
ocena: 5
Polecam z całego serca ten serwis zmywarki wolnostojącej, ponieważ nie ma chyba w okolicy lepszych fachowców, którzy tak szybko i sprawnie zajęliby się naprawą sprzętu. Zbliżała się impreza rodzinna organizowana w moim domu, brak sprawnej zmywarki byłby koszmarem. Jestem wdzięczny za tak szybka pomoc. Nie wspomnę nawet o atrakcyjnej cenie jak na tak ekspresową usługę.
, Prawobrzeże, Szczecin
ocena: 5
Złego słowa rzec nie mogę, bo ten serwis piekarnika z dojazdem spełnił moje oczekiwania w 100%. Pan przyjechał w ustalonym terminie i swoją pracę wykonał jak należy. Szybko zlokalizował źródło awarii i okazało się, że jest w stanie naprawić usterkę od ręki, co bardzo mnie ucieszyło. Gorąco polecam jego usługi.
, Osów, Szczecin
ocena: 4
Szybka interwencja na drugi dzień, usterka okapu kuchennego profesjonalnie i konkretnie naprawiona. Mogę z czystym sumieniem polecić, również za niezbyt wygórowane ceny.
, Prawobrzeże
ocena: 4
Szybka, solidna i czysta naprawa zasilania w sobotni wieczór. Do tego doszedł jeszcze doskonały kontakt. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca ten serwis kuchenki elektrycznej. Telefon do panów pozostawiamy sobie na przyszłość i pewnie kiedyś będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowych i niedrogich usług.
, Police
ocena: 4
Bardzo dziękuję za wykonanie usługi, która polegała na wymianie amortyzatorów. Ten pan uratował moją ciężką sytuację, kiedy pralka uległa awarii. Naprawa pralki z dojazdem nie okazała się zbyt kosztowna, a pan zadanie wykonał solidnie i sumiennie, do tego okazał się osobą miłą, sympatyczną i kulturalną. Pozdrawiam serdecznie, a pana będę polecać moim znajomym oraz rodzinie.
ocena: 4
Pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne. Pan już podczas rozmowy telefonicznej okazał się sumiennym i uczciwym specjalistą. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Polecam każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis zmywarki.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502