Limit Paweł Kwiatkowski
4.8

Usługi DDD Limit Paweł Kwiatkowski

Stodólna 11F lok.22, 87-800 Włocławek

Firma oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w przystępnych cenach. Fachowcy odkażają pomieszczenia mieszkalne i firmowe, a także miejsca użyteczności publicznej. Bez najmniejszego problemu radzą sobie z usuwaniem owadów, insektów i gryzoni takich jak myszy, szczury, krety czy nornice. Specjaliści stosują nowoczesne metody, wysokiej jakości sprzęt i sprawdzone środki, których skuteczność i długotrwałość działania doceniło już wielu klientów. Zadzwoń, a fachowiec przyjedzie do Ciebie w dogodnym terminie!

Zakres usług

Zwalczanie Szkodników

 • Usuwanie gniazd os i szerszeni
 • Montaż siatki na balkonie
 • Zwalczanie kleszczy
 • Deratyzacja
 • Zwalczanie kretów
 • Odstraszanie ptaków
 • Fumigacja
 • Dezynsekcja
 • Zamgławianie
 • Zwalczanie kun
 • Zwalczanie pluskiew
 • Odkomarzanie

Dezynfekcja

 • Odgrzybianie ścian
 • Odkażanie
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Dezodoryzacja
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Łódź
 3. Bydgoszcz
 4. Toruń
 5. Płock
 6. Włocławek
 7. Kalisz
 8. Inowrocław
 9. Konin
 10. Ząbki
 11. Pleszew
 12. Sierpc
 13. Chełmża
 14. Aleksandrów Kujawski
 15. Białe Błota
 16. Raszyn
 17. Lubicz
 18. Kruszwica
 19. Obrowo
 20. Solec Kujawski
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Wilanów
 2. Bielany
 3. Targówek
 4. Żoliborz
 5. Mokotów
 6. Wola
 7. Ursynów
 8. Rembertów
 9. Praga Północ
 10. Włochy
 11. Wawer
 12. Bemowo
 13. Wesoła
 14. Praga Południe
 15. Ochota
 16. Białołęka
 17. Śródmieście
 18. Ursus
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
111 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Super firma karaluchy i pluskwy zniknęły będę polecała każdemu
ocena: 5
Zwalczanie kretów to temat, który jest mi zupełnie obcy. Pierwszy raz zetknąłem się z tematem gdy postanowiłem kupić działkę rekreacyjną, a po pewnym czasie pojawiły się ruchliwe podziemne czarne jak noc stwory. Zadzwoniłem umówiłem się i z chęcią skorzystałem z usług tego serwisu. Jestem zadowolony , a współpracę oceniam bardzo dobrze. Pozdrawiam i życzę sukcesów bez limitu.
, Szczypiorno
ocena: 5
Dzień dobry. Chciałbym podziękować waszej firmie za dobrze wykonaną usługę, gdyby nie państwo to dalej te robale by się panoszyły w naszym mieszkaniu. Państwo zwalczli karaluchy w naszym mieszkaniu już dobry miesiąc temu, od tego czasu nie ma już ich wogóle. Problem który spędzał nam sen z powiek dzięki państwu ustąpił. Bardzo serdecznie dziękujemy!
, Stawki, Toruń
ocena: 5
W moim domu zmagałem się z dość dużym problemem z karaluchami, z dnia na dzień karaluchów przybywało a ja nie wiedziałem totalnie jak sobie z nimi poradzić. Żona strasznie panikowała bo od dziecka zawsze bała się wszelkich owadów. To ona znalazła państwa firmę w internecie a ja za jej namową skorzystałem z państwa usług. Panowie przyjechali momentalnie i bez zarzutu zajeli się usunięciem karaluchów.
, Jachcice
ocena: 5
Firma od odstraszenia myszy w pełni stanęła na wysokości zadania. Koszt usługi nie był wygórowany, a myszy zniknęły na dobre i chyba już tutaj nie wrócą. Cieszę się, że problem został tak szybko i skutecznie zażegnany. Dziękuję za pomoc, a numer na pewno sobie zachowam.
, Śródmieście, Łódź
ocena: 5
Skutecznie wykonane zwalczenie kuny domowej. Widać, że panowie są kompetentni i mają doświadczenie w robieniu podobnych rzeczy. Kuna nie stanowi już dłużej żadnego zagrożenia. Koszt? Całkiem przystępny, w porównaniu do tego, co oferuje konkurencja. Polecam Państwu z czystym sercem.
, Łagiewniki
ocena: 5
Serdeczne podziękowania dla fachowca, który pomógł mi w akcji wytępienia kreta z mojej skromnej posiadłości. Uparciuch psuł z dnia na dzień dewastował trawnik oraz skrawek ogródka. Firma przyjęła zgłoszenie i już na następny dzień przyszedł ich pracownik. Wykazał się sporym zaangażowaniem w walkę z krecim intruzem. Koniec końców sprawa załatwiona na medal. Dziękuję.
, Stary Fordon, Bydgoszcz
ocena: 5
Zwalczenie os w wykonaniu tego specjalisty przebiegło w sposób sprawny i profesjonalny. Nie wiedziałem, jak poważny jest problem, póki nie zobaczyłem, ile os znajduje się na mojej działce. Przysięgam, że nigdy nie widziałem ich tak dużo w jednym miejscu. Cena usługi również nie nadszarpnęła w znaczący sposób domowego budżetu. Jestem zadowolony.
, Ursus, Warszawa
ocena: 5
Próbowałam zwalczyć pluskwy na wszelkie możliwe sposoby, ale tego robactwa nie dało się usunąć. Wniosek był prosty - musiałam wezwać po pomoc specjalistyczną firmę. Trochę się obawiałam, bo miałam niemiłe doświadczenia z poprzednimi fachowcami. Na szczęście zadzwonił do mnie bardzo miły i kulturalny pan, który podjął się dezynsekcji pluskiew. Przyjechał punktualnie - co zawsze jest na plus. Trochę musiałam poczekać, ale przynajmniej mam już święty spokój. Dziękuję za pomoc.
, Szymborze, Inowrocław
ocena: 5
Na usługę trzeba było sobie poczekać, co tylko świadczy o popularności tego fachowca, a także ilości jego zleceń. Jeśli zaś chodzi o samo zlikwidowanie gniazda szerszeni to nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych komplikacji. Pan kompetentny i znający się na rzeczy. Ogólnie polecam.
, Wola, Warszawa
ocena: 5
Od razu lepiej gdy mój garaż jest wolny od insektów pochodzenia owadziego. Mój podziw nie zna granic. Szerokim uśmiechem polecam tych kompetentnych ludzi znających się na rzeczy. Niechaj dobra aura sprzyja wam jak najdłużej, a firma niech rozwija się w piorunującym tempie. Oby tak dalej profeska najwyższych lotów.
, Południe
ocena: 5
Wasi pracownicy wiedzą, co to profesjonalne zlikwidowanie karaczanów. Te piekielne istoty zaczęły okupować mój domowy przytulny gabinet. Moje dzieła sztuki są dla mnie balsamem dla duszy i ciała. Przeżyłem dramat kiedy to łaziły po nich te ochydne nieokrzesane stworzenia. Dziękuję za likwidację okupantów w mojej pracowni artystycznej. Komu będzie potrzebna pomoc polecę was na sto procent.
, Rajsków, Kalisz
ocena: 5
Usunięcie pluskiew oceniam na plus. Nie wiedziałam, do kogo zwrócić się po pomoc, więc zaczęłam szukać po Internecie różnych firm i trafiłam na właśnie tego fachowca. Wyboru nie żałuję, bo skutecznie rozprawił się z problemem, a ja i mój mąż wreszcie możemy spokojnie spać w nocy, bez obawy przed pogryzieniem przez pluskwy. Serdecznie dziękujemy za pomoc. Numer na pewno zachowamy na przyszłość.
, Ursynów, Warszawa
ocena: 5
Nieprawdopodobny profesjonalizm. Kret, kret i jeszcze raz kret. To była zmora ostatnich tygodni na mojej działce budowlanej. Wykonałem telefon do tej firmy. Od przyjęcia zgłoszenia do jego realizacji minęła tylko jedna godzina. Satysfakcja gwarantowana oraz nieoceniona pomoc sprawiają, że rekomenduję Państwa usługi z czystym sumieniem.
, Wrzosy, Toruń
ocena: 5
Trzeba przyznać, że usługi wykonywane przez tę firmę są niezwykle skuteczne. Pan likwidacją szczurów zajął się od ręki, rozstawiając jakieś pułapki i odstraszacze. Trochę bałem się, że będę musiał zapłacić nie wiadomo jak wysoką kwotę, ale na szczęście cena nie okazała się być zaporowa. Efekt jest taki, że problem szczurów zniknął, a na tym mi zależało. Polecam gorąco.
, Bemowo, Warszawa
ocena: 5
Jakie było moje zdziwienie, kiedy po powrocie z wakacji zastałam szerszenie na mojej działce. Okropnie boję się wszelkiego rodzaju robactwa, więc w panice szybko wezwałam firmę. Ci panowie wykonali usługę w pełni profesjonalny sposób, wyposażeni w odpowiedni sprzęt. Skutecznie usunęli szerszenie, a ja nareszcie mam święty spokój. Bardzo dziękuję za pomoc.
, Michelin, Włocławek
ocena: 5
W mojej piwnicy znalazłam kunę. Wiedziałam, do czego zdolne są te zwierzęta, więc cieszę się, że tak szybko znalazłam kompetentnego fachowca. Pan już telefonicznie wywarł na mnie dobre wrażenie, podpowiadając, jakie pułapki będą najbardziej skuteczne. Kiedy przyjechał, wrażenie to tylko się potwierdziło. Usługa nie kosztowała nie wiadomo jakich pieniędzy, a problem został zlikwidowany. Odławienie kuny jak najbardziej na plus. Polecam.
, Miechowiczki
ocena: 5
Zaskoczyła mnie ekspresowa reakcja ze strony tego fachowca. Umówił się na odpowiadający mi termin, wytępił myszy w moim ogrodzie i od tamtej pory mam z nimi spokój. Na docenienie zasługuje również cena usługi. Pan kulturalny i słowny, złego słowa na temat jego pracy powiedzieć nie mogę. Polecam z czystym sumieniem.
, Błonie, Bydgoszcz
ocena: 5
Poszukiwałem firmy zajmującej się skutecznym likwidowaniem gniazd os i mój wybór padł na tych fachowców. Intuicja mnie nie zawiodła, kiedy zobaczyłem na własne oczy, w jaki sposób pracują. Widać, że lubią swoją pracę i znają się na swoim fachu. Ekspresowo zlikwidowali gniazdo i od tamtej pory mam spokój z osami. Serdecznie polecam, na pewno skorzystam ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Rąbinek, Inowrocław
ocena: 5
Jakiś czas temu spotkałam na moim poddaszu kunę. Próbowałam złapać ją sama, niestety była zbyt szybka. Zadzwoniłam więc po fachowca, by przyjechał i jakoś ją stamtąd przepędził. Słyszałam trochę o tych stworzeniach i bałam się, że narobi jakichś szkód. Pan przyjechał i zwalczeniem kuny domowej zajął się od ręki, a za usługę niedużo sobie policzył. Polecam.
, Kaliniec, Kalisz
ocena: 5
Solidnie, skutecznie i przede wszystkim niedrogo - a to lubię. Usuwanie komarów w wykonaniu tych fachowców przebiegło bardzo sprawnie. Panowie przyjechali do mnie wyposażeni w specjalistyczny sprzęt i jakieś środki chemiczne. Na całe szczęście te nie poniszczyły moich roślin, a problem komarów został zlikwidowany. Bardzo dziękuję za pomoc.
, Tyniec, Kalisz
ocena: 5
W naszym mieszkaniu studenckim od dawna panowały wręcz idealne warunki do nauki, a potem relaksu przy spokojnej muzyce. Kiedy nasz kolega niechcący zrzucił książkę odkryliśmy coś szokującego. Na półce było pełno poruszających się obiektów. Nie mogliśmy lepiej wybrać. Zwalczyliście prusaki niczym wojsko odbijające teren z objęć wroga. Pozytywnie oceniamy naszą współpracę. Oby tak dalej, dobra robota.
, Ruda
ocena: 5
Nie wiedziałam, do kogo zwrócić się po pomoc, więc zaczęłam szukać różnych firm po Internecie. Zadzwoniłam do tego specjalisty i to był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że nie miał odległych terminów, to jeszcze nie przepłaciłam za usługę, a problem został rozwiązany. Zwalczenie pluskiew przebiegło bardzo sprawnie, pan był wyposażony w specjalistyczny sprzęt i ubiór ochronny. Jak najbardziej polecam.
, Zagorzynek
ocena: 5
Długo szukałem specjalisty, który zająłby się usunięciem szerszeni z terenu mojej posesji. Zachęcony pozytywnymi opiniami zadzwoniłem i nie żałuję swojego wyboru. Usługa została przeprowadzona szybko, sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Nie uszczupliła też znacząco mojego portfela, co jest kolejnym plusem.
, Bałuty, Łódź
ocena: 5
Szczerze mogę powiedzieć, że miałam do czynienia z prawdziwymi profesjonalistami, którzy w temacie dezynsekcji orientują się jak mało kto. Zastosowana przez nich ochrona przed komarami przyniosła dokładnie taki efekt, jakiego oczekiwałam. Ilość owadów na terenie mojej posesji znacząco się zmniejszyła, a za usługę nie zapłaciłam nie wiadomo jakich pieniędzy. Gorąco polecam, jeśli ktoś poszukuje skutecznego rozwiązania na rozprawienie się z komarami.
, Osiedle Piastowskie
ocena: 5
Miałem w domu gniazdo szerszeni. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa - w panice sięgnąłem za telefon i wezwałem fachowca. Ten przyjechał praktycznie na następny dzień i sprawnie uwinął się z usunięciem gniazda tych owadów. Co prawda cena mogłaby być niższa, ale ogólnie jestem zadowolony. Szerszenie dały już spokój mojej działce.
, Osiedle Toruńskie
ocena: 5
Dzień dobry. Jeśli ktoś zmaga się z karaluchami i przechodzi z nimi takie katusze jakie ja przechodziłem i zależy mu na profesjonalnym pozbyciu się karaluchów. To ja z całego serca polecam tą firmę, panowie uśmiechnięci przyjechali rachu ciachu i po karaluchach a szczerze wątpiłem że te małe insekty kiedykolwiek opuszczą moje progi. Jeszcze raz panom z całego serca dziękuję ;) Jesteście w tym temacie najlepsi!
, Rajsków, Kalisz
ocena: 5
Zaskoczyła mnie błyskawiczna interwencja ze strony tego fachowca, oczywiście pozytywnie. To trudne, by w sezonie umówić się na tego typu usługę, a mimo to pan przyjechał do mnie praktycznie na następny dzień. Co do jego pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Usunięcie os w jego wykonaniu było szybkie i sprawne. Z czystym sercem mogę polecić każdemu, kto również ma problem z osami.
, Jachcice
ocena: 5
Potrzebowałem fachowca do usunięcia szerszeni w moim domu. Ten pan wzbudził we mnie zaufanie już przez telefon, sprawiając wrażenie bardzo kompetentnego i obeznanego w temacie. I rzeczywiście, usługa przebiegła mu bardzo sprawnie. Może cena mogłaby być nieco niższa, ale ogólnie nie mam zastrzeżeń. Polecam tę firmę, jeśli ktoś tak jak ja ma problem z szerszeniami.
, Bielawy
ocena: 5
W mojej szopie zagnieździły sie karaluchy, pewnie zwabiły je zapachy jedzenia dla moich zwierząt. Sam chciałem się ich pozbyć ale nie wiedziałem jak bo wszystkie środki dostępne w sklepach, użyte przez osobę która nie ma o tym zielonego pojęcia mogłyby zaszkodzić moim zwiarzakom. Dlatego postanowiłem poprosić o pomoc w pozbyciu się karaluchów waszych serwisantów. Ogólnie to jestem usatysfakcjonowany z wykonanej przez państwa usługi..
, Złotno
ocena: 5
Miałem pełno os na działce i nie wiedziałem, skąd one się brały. Koszenie trawnika przypominało walkę z wiatrakami, bo zaraz zlatywała się do mnie cała chmara. Jedna z nich nawet mnie ukąsiła, ale na szczęście nic wielkiego się nie stało. Ten specjalista szybko przyjechał na miejsce i rozprawił się z owadami. Usunięcie os w jego wykonaniu to pełen profesjonalizm.
, Dworcowa
ocena: 5
Śmiało mogę polecić usługi tej firmy. Może szybkość interwencji nie powaliła mnie na łopatki, ale rozumiem, że panowie mieli dużo pracy. Co do samego zwalczenia myszy nie mogę powiedzieć złego słowa. Problem został doszczętnie zlikwidowany. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc.
, Rogatka
ocena: 5
Ten zakład DDD mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, komu zależy na sprawnie i dobrze wykonanej pracy. Ci panowie wykonywali dla mnie usługi dezynsekcji już wielokrotnie, zarówno tępiąc pluskwy domowe w mieszkaniu, jak również eliminując komary z przydomowego ogrodu i nigdy mnie nie zawiedli. Usługę zawsze wykonywali terminowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami, do tego zaskoczyła mnie również atrakcyjna cena, której mój portfel nawet nie odczuł.
, Solno
ocena: 5
Długo walczyłem z osami, które regularnie każdego lata przylatywały na moją działkę i uniemożliwiały wykonanie jakichkolwiek prac w ogrodzie. Nawet zwykłe skoczenie trawy przypominało niemalże walkę z wiatrakami. W końcu zdecydowałem się skorzystać z usług specjalistycznej firmy i wybór padł właśnie na tego fachowca. Skutecznie zwalczył osy, które później już ani razu nie pojawiły się w moim ogródku. Gorąco polecam.
, Bałuty, Łódź
ocena: 5
Chciałem postawić szopę na terenie swojej posesji. Myślałem, że będzie to idealne miejsce do przechowywania różnych rzeczy. Niestety pod ziemią, jak na złość, kret zbudował swój system tuneli. Za namową znajomego zadzwoniłem do Państwa i nie żałuję tego kroku. Zwalczyliście te szkodniki bez żadnych problemów. Już nie wrócą, a ja raz jeszcze dziękuję.
, Żoliborz, Warszawa
ocena: 5
Jeśli chodzi o wytępienie myszy to firma stanęła na wysokości zadania. Problem został rozwiązany, a jedyne zastrzeżenie mam do ceny, która mogłaby być nieznacznie niższa. Rozumiem jednak, że za dobrego specjalistę trzeba zapłacić. Ogólnie - firma godna rekomendacji.
, Stare Miasto
ocena: 5
Urzekła mnie bezkonkurencyjna cena oraz rzetelna realizacja powierzonych prac. Profesjonalne podejście do sprawy, a jakość usług na najwyższym poziomie. Do tego specjalista okazał się miłą i kulturalną osobą, a usunięcie gryzoni nie zajęło mu wiele czasu. W mojej ocenie praca wykonana została bardzo dobrze. Polecam serdecznie.
, Błonie
ocena: 5
Panowie dzięki zastosowanej dezodoryzacji pozbyli się nieprzyjemnego zapachu z naszego mieszkania. Na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a rachunek był do zaakceptowania. Polecamy serdecznie każdemu, sami również skorzystamy z ich wsparcia.
, Winiary
ocena: 5
Miałem przyjemność zlecić usługę odkomarzenia mojej działki tej firmie i muszę przyznać, że była to owocna współpraca. Efekt był dokładnie taki, jakiego oczekiwałem - komary wyniosły się z mojej posesji i mam szczerą nadzieję, że już tutaj nie wrócą. A przynajmniej nie w takich ilościach. Gorąco polecam.
, Śródmieście, Warszawa
ocena: 5
Miałem przyjemność współpracować z tym specjalistą i trzeba przyznać, że była to owocna praca. Pan podszedł do zadania bardzo profesjonalnie, rozstawiając w ogrodzie różne pułapki i odstraszacze mające na celu wywabić myszy. Koniec końców odstraszenie myszy wyszło mu na plus, a efekt jego działań okazał się skuteczny. Numer zapiszę sobie na przyszłość, w razie podobnych problemów.
, Osiedle Lotnicze
ocena: 5
Bałam się, że zapłacę nie wiadomo ile za usunięcie myszy, ale na szczęście fachowcy mnie uspokoili i zaproponowali kwotę, która nie była zaporowa. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, że z zadaniem poradzili sobie na medal, a problem z myszami został doszczętnie rozwiązany. Bardzo Państwu dziękuję za pomoc. Numer zachowam sobie na przyszłość.
, Ochota, Warszawa
ocena: 5
Odpluskwianie mojego mieszkania okazało się koniecznością, kiedy zadzwoniłam do tego specjalisty i opisałam dokładnie, w czym tkwi problem. Pan rzetelnie i rzeczowo odpowiadał na każde zadawane mu pytanie, do tego okazał się normalnym człowiekiem, o którym można porozmawiać praktycznie o wszystkim. Jego usługi poleciłem już znajomym i rodzinie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła mojego portfela.
, Rubinkowo, Toruń
ocena: 5
Zlikwidowanie prusaków to zadanie, któremu perfekcyjnie sprostaliście. Za w pełni zasadne uznaję to, że nigdy nie spotkałem z tak odpowiedzialną obsługą zleceń. Wiem,że mówiłam to już Państwu na żywo, ale z czystym sercem powtórzę to tutaj: Dziękuję za iście profesjonalną pomoc. Jesteście najlepsi dla mnie.
, Osiedle Sady, Inowrocław
ocena: 5
Bardzo rzetelnie wykonana usługa, do tego w przystępnej cenie. Tej firmie deratyzacyjnej zleciliśmy usunięcie gryzoni, ponieważ domowe sposoby okazały się nieskuteczne. Panowie z powierzonego zadania wywiązali się bardzo dobrze, stosując sprawdzone i nieinwazyjne metody. Polecamy ich serdecznie. Numer telefonu oczywiście zapisaliśmy i w razie podobnych problemów na pewno się odezwiemy.
, Teofilów, Łódź
ocena: 5
Nie ma nikogo lepszego niż ta firma. Samodzielnie próbowałam walczyć, nawet skręciłąm klimatyzację, by karaluchy poszły na wieczny spoczynek. Niestety, było mi tak zimno, że podniosłam temperaturę pomieszczenia i zadzwoniłam po was. Jako profesjonalni niszczyciele szkodników zwalczyliście karaczany na medal.
, Piaski, Bydgoszcz
ocena: 5
Zagrożenie ze strony owadów pojawia się w momencie, kiedy człowiek znajdzie się niedaleko gniazda, dlatego zaraz po zauważeniu owadów na terenie posesji, usunięcie gniazda szerszeni zleciłem temu panu, który okazał się specjalistą z prawdziwego zdarzenia.
, Zielony Jar
ocena: 5
Pan bardzo szybko i do tego sprawnie uporał się ze szczurami w naszym biurze. Usunięcie szczurów nie zajęło mu wiele czasu, a efekty widoczne były od razu. Na plus zasługuje również przystępna cena deratyzacji. Szczerze mogę polecić tego specjalistę swoim znajomym.
, Wawer, Warszawa
ocena: 5
Złego słowa powiedzieć nie mogę. Umówiłem się ze specjalistą na zlikwidowanie pluskwy domowej i rzeczywiście zastosowane przez niego środki okazały się skuteczne. Pan za usługę niedużo sobie policzył, co jest zaskoczeniem w tak dużym mieście. Jeśli zajdzie taka potrzeba, na pewno zwrócę się do niego po pomoc w przyszłości. Gorąco polecam.
, Ruda, Łódź
ocena: 5
A miało być tak pięknie i spokojnie w tym dniu. Przymierzałem się do naprawy skutera w schowku. Zupełnie znienacka ku moim oczom ukazał się karaluch wraz z kompanami. Z fachową pomocą przyszła mi ta właśnie firma, u której zdecydowałem się zgłosić swój problem. Nigdy nie zawodzicie i stajecie na wysokości zadania nie ważne jakie by ono było.
, Jakubskie
ocena: 5
Kiedy w piwnicy pojawiły się szczury i zaczęły niszczyć moje zapasy, postanowiłem wezwać na pomoc kogoś doświadczonego, kto doskonale zna się na sprawie. Pan zadanie wykonał solidnie, sumiennie i do tego w przystępnej cenie. Polecam serdecznie jego za skuteczną likwidację gryzoni, a numer telefonu oczywiście zapisuję.
ocena: 5
Niestety straż pożarna odmówiła mi pomcy, bo rzekomo nie zajmują się szerszeniami na terenach prywatnych. Wezwałam więc tego specjalistę i nie żałuję. Skutecznie usunął szerszenie na mojej działce, a cena nie była zaporowa. Widać, że pan zna się na rzeczy i jest w tym profesjonalny. Polecam, jeśli ktoś mierzy się z podobnym problemem.
, Czaszki
ocena: 5
Powierzyłam temu fachowcowi usunięcie myszy i nie żałuję swojej decyzji. Pan niezwykle kompetentny, sympatyczny, a także pełen kultury. Odpowiadał rzeczowo na zadawane przeze mnie pytania, zaś całą usługę wykonywał z uśmiechem na ustach. Całą wizytę wspominam bardzo pozytywnie, więc numer z pewnością zachowam sobie na przyszłość.
, Rybnica
ocena: 5
Okropnie brzydzę się szczurów i innych gryzoni. Proszę więc wyobrazić sobie moją panikę, kiedy odkryłam, że mam w domu podobnego osobnika. Widziałam na Internecie dobre opinie, jeśli chodzi o tę firmę, więc postanowiłam im zaufać i zleciłam zlikwidowanie szczura. Cieszę się, że panowie byli dyspozycyjni i umówili się ze mną na usługę w weekend. Usługa przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. Polecam.
, Górzyskowo
ocena: 5
W moim domu były szczury. Sama nawet widziałam jednego, gdy któregoś razu zajrzałam do piwnicy. Smród był tam niewyobrażalny. Ten fachowiec pozbył się niechcianych lokatorów, dokonując wygazowania szczurów na moje zlecenie. Jego działania okazały się skuteczne, bo problem zniknął. Bardzo dziękuję za pomoc.
, Pradolina Wisły, Płock
ocena: 5
Z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi tej firmy. Skutecznie usunęli osy z terenu mojej posesji, dzięki czemu owady nie niszczą już mojego ogródka, a ja w spokoju mogę kosić trawę i wykonywać inne obowiązki. Pracy było sporo, ale ze wszystkim uwinęli się bardzo szybko. Na plus zasługuje również niewygórowany cennik. Numer zachowam na przyszłość, może jeszcze się kiedyś przyda.
, Bydgoskie, Toruń
ocena: 5
Szczury zaatakowały jedno z moich pomieszczeń gospodarczych, dlatego jeszcze tego samego dnia zadzwoniłem do tej firmy zajmującej się deratyzacją. Pan okazał się miłą i kulturalną osobą, ponadto widać było, że zna się na rzeczy. Na miejscu zjawił się na następny dzień i od razu przestąpił do pracy. Polecam za bardzo dobry kontakt i pełen profesjonalizm. Praca wykonana została bez żadnych uwag i w uzgodnionym wcześniej terminie.
, Śródmieście I, Kalisz
ocena: 5
Miałam w domu plagę komarów. Zaczęłam szukać po Internecie solidnych fachowców, którzy mogliby coś na to zaradzić. Znalazłam tę firmę i nie żałuję, że to właśnie im zleciłam wykonanie ochrony przed komarami. Dzięki zastosowanym przez nich metodom komary wyprowadziły się z mojej działki - mam nadzieję, że na stałe. Polecam firmę z czystym sumieniem.
, Wschód Mieszkaniowy
ocena: 5
Witam serdecznie. Miesiąc temu pan z tej firmy do mnie przyjechał do zlikwidowania karaluchów w domu, wystawiam opinię dopiero teraz bo chciałam być pewna że karaluchy nie powrócą by moja opinia była w 100% rzetelna. Stwierdzam że usługa jest wykonana perfekcyjnie bo od pana wizyty nie spotkałam ani jednego. Z czystym suminiem mogę polecić waszą firmę.
, Rybnica, Włocławek
ocena: 5
Odrobaczanie postanowiłem zlecić doświadczonej firmie, ponieważ nie miałem zielonego pojęcia, jak poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi w moim mieszkaniu. Panowie mili i kulturalni, na miejscu pojawili się w niecałą godzinę od wezwania, szybko i skutecznie wyeliminowali problem, wykorzystując przyjazne dla otoczenia metody. Polecam.
, Majków
ocena: 5
Usługa ozonowania pozwoliła nam raz na zawsze pozbyć się wirusów i pleśni, do tego była bezpieczna i przyjazna środowisku oraz nie zniszczyła przedmiotów, które znajdowały się w pomieszczeniu. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę na miejscu i będziemy polecać usługi tego zakładu znajomym.
, Podgórz
ocena: 5
Moje wrażenia z wizyty fachowca z Pańskiej firmy są bardzo dobre. Nie da się przyczepić do czegokolwiek. Prusaki zostały usunięte pewnie i skutecznie. Bardzo dobrze zrealizowane zlecenie. Chciałbym aby mieli Państwo jak najwięcej zleceń ponieważ na to w pełni zasługujecie. Stalowe nerwy i anielska cierpliwość to domena tych specjalistów.
, Śródmieście, Warszawa
ocena: 5
Dzięki pułapkom żywołownym zamontowanym przez fachowców kuny już dłużej nie niszczą mojego poddasza. Nie zauważyłem też żadnych śladów ich obecności. Wygląda na to, że się stąd wyniosły - oby na stałe. Odławienie kuny domowej oceniam więc bardzo na plus. Przystępny cennik to dodatkowy atut działalności firmy. Polecam z całego serca.
, Skarpa, Toruń
ocena: 5
Profesjonalnie, szybko i niedrogo - czyli coś, co lubię najbardziej. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona błyskawiczną interwencją ze strony tej firmy. Panowie przyjechali na moje wezwanie i dokonali wytępienia szczurów w piwnicy. Okazało się, że miałam tam 2 rosłe osobniki. Nareszcie przestałam słyszeć jakieś dziwne odgłosy w nocy. Firmę jak najbardziej zarekomenduję znajomym. Ode mnie piątka.
, Stare Miasto
ocena: 5
Szczerze mogę wystawić pozytywną opinię. Kiedy w mieszkaniu pojawili się nieproszeni goście, od razu zadzwoniłam po pomoc do specjalistycznej firmy. Pan, który był u mnie, wszystko dokładnie wytłumaczył na miejscu, a dezynsekcja nie zajęła mu dużo czasu. Polecam serdecznie za jakość i przystępne ceny, a telefon zachowuję.
, Bałuty
ocena: 5
Na mojej działce co roku był problem z komarami. W końcu zdecydowałam się zadzwonić do specjalisty i nie żałuję. Założona ochrna przed komarami poskutkowała tym, że znacznie zmniejszyła się ilość tych tnących paskud. Polecam, jeśli ktokolwiek jeszcze się waha.
, Rokicie, Łódź
ocena: 5
Kiedy w moim mieszkaniu pojawiły się pluskwy, w obawie o zdrowie rodziny postanowiłam wezwać na pomoc doświadczonego specjalistę, którym okazał się bez wątpienia ten pan. Pracę polegającą na likwidacji owadów wykonał na medal. Zaskoczyła mnie cena usługi, która wbrew moim wcześniejszym domysłom okazała się naprawdę przystępna. Numer telefonu zapisałam, bo pewnie jeszcze nie raz będę z niego korzystała.
, Okole, Bydgoszcz
ocena: 5
Z dezynfekcją pomieszczeń w domu ci panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić - kontakt od początku do końca był bardzo dobry, do tego panowie dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Dziękujemy za solidną usługę i polecamy dalej.
ocena: 5
Usługę dezodoryzacji zleciliśmy tych fachowcom i jesteśmy pod wrażeniem podejścia tych panów do pracy. Widać było, że nie pierwszy raz wykonują tego typu zlecenia. Od razu wiedzieli, jak zająć się problemem, który rozwiązali bardzo szybko. Dziękujemy i polecamy serdecznie.
, Osiedle Zdrojowe
ocena: 5
Dzięki Waszej profesjonalnej obsłudze moge jak dwaniej chodzić boso w domu. Chociaż czasami jeszcze mąż mnie straszy, że powinnam uważać czy spod wanny nie wyjdą te okropne karaczany. Ale już się nie boję, dzięki Wam i definitywnemu usunięciu problemu.
, Stare Miasto
ocena: 5
Firma zasłużyła sobie na pełną piątkę. Fachowo zajęli się zwalczeniem szerszeni w moim domu, a ja mogę spokojnie wrócić do pracy w ogródku. Miałam z nimi ogromny problem, bo niszczyły moje rośliny, a jeden z owadów nawet użądlił mojego męża! Na szczęście nic mu się nie stało. Panowie kompetentni i sympatyczni, poradzili sobie z zadaniem bez zarzutu. Całość oceniam bardzo pozytywnie.
, Łęgnowo
ocena: 5
Polecam każdemu, kto jeszcze się waha. Ten fachowiec to profesjonalista przez duże "P". Odławienie kun w jego wykonaniu przebiegło pomyślnie. Od czasu wizyty pracownika tej firmy nie zauważyłam na mojej działce żadnego śladu bytowania tego gryzonia, a to tylko potwierdza jego skuteczność. Dużym plusem jest również cennik, który okazał się bardzo przystępny. Dziękuję za pomoc, a numer zapiszę sobie w telefonie.
, Ursynów, Warszawa
ocena: 5
Czytałem, że inne zwierzęta mogą pomóc w odstraszaniu kretów, więc wypuściłem mojego kota na łowy do ogródka. Podobno koci mocz też jest skuteczny. Problem w tym, że gdy kot był po zabiegu, miał zakaz wychodzenia z domu. Wiec skorzystaliśmy z pomocy fachowców i bardzo dziękujemy za efektywny ratunek.
, Rybnica
ocena: 5
Firma, na którą warto zwrócić uwagę. Fachowiec pełen kultury, kompetentny, orientujący się w swojej branży. Likwidacją komarów zajął się od ręki, za co jestem mu wdzięczna. Bałam się, że na usługę będę musiała długo czekać, ale pan był dostępny i odwiedził mnie jeszcze w tym samym tygodniu, kiedy zgłosiłam problem. Polecam usługi tej firmy z czystym sercem.
, Dobrzyńska, Płock
ocena: 5
Szerszenie latały po mojej działce jak oszalałe. Stanąłem przed koniecznością wezwania fachowca, bo zwykłe wyjście na podwórko stanowiło zagrożenie, nie wspominając już o tym, że musiałem dusić się przy zamkniętym oknie w nocy w upalne dni. Fachowiec sprawnie zwalczył szerszenie, a za całość nie wziął zaporowej kwoty. Serdecznie polecam, jeśli ktoś chce mieć spokój z owadami.
, Pradolina Wisły
ocena: 5
Witam, chciałbym się podzielić moją opinią na temat tej firmy i to pozytywną. Wasza firma od usunięcia karaluchów jest po prostu najlepsza od wizyty fachowca karaluchy już mnie nie nachodzą. Wcześniej byli u mnie inni specjaliści ale kompletnie nie poradzili sobie z moimi lokatorami a waszej firmie się to udało od razu.
, Mokotów, Warszawa
ocena: 5
Fachowo zlikwidowana kuna. Widziałem, że panowie rozstawili jakieś pułapki na moim poddaszu i chyba okazały się one skuteczne, bo kuna wyprowadziła się na dobre. Plusem jest na pewno ekspresowa interwencja, na której bardzo mi zależało. Polecam z czystym sercem.
, Radziwie, Płock
ocena: 5
Niestety pan miał małe opóźnienie, a tego nie lubię. Nadrobił jednak szybko swoim świetnym przygotowaniem do pracy i solidnością. Zlikwidowanie szczurów wykonał od ręki, porozstawiał jakieś odstraszacze i inne cuda, które chyba przyniosły oczekiwany rezultat, bo szczury zniknęły. Mam nadzieję, że prędko tutaj nie wrócą, ale jeśli zajdzie potrzeba ponownego kontaktu - będę wiedziała, do kogo mogę się zwrócić po pomoc.
, Ogrody
ocena: 5
Kiedy w magazynie ze zbożem na terenie gospodarstwa pojawili się nieproszeni goście, nie tracąc cennego czasu, postanowiłem zadzwonić po firmę deratyzacyjną. Panowie przyjechali jeszcze tego samego dnia i od razu przystąpili do pracy. Efekt - czyste zboże bez żadnych śladów obecności gryzoni.
, Zachód Przemysłowy, Włocławek
ocena: 5
Dezynfekcja okazała się jedyną metodą na pozbycie się grzybów z jednego z pomieszczeń gospodarczych na terenie naszej posesji. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, ceny mieli konkurencyjne, a profesjonalizm widoczny był od początku (rozmowa telefoniczna) aż do zakończenia współpracy. Usługi tego serwisu z pewnością będziemy polecać znajomym, a telefon do panów już zachowaliśmy.
, Chomiczówka
ocena: 5
Metoda zamgławiania ULV przyniosła oczekiwany efekt. Panowie pracę wykonali już następnego dnia i trzeba przyznać, że mają rękę do tego typu prac. Jesteśmy im bardzo wdzięczni, zwłaszcza że poprzednie ekipy nie poradziły sobie z problemem aż tak dobrze. Polecamy serdecznie, telefon zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich pomocy.
, Zachód Przemysłowy
ocena: 5
Firma stanęła na wysokości zadania, mimo że było ono utrudnione, bo osy zrobiły sobie gniazdo w okolicy okna dachowego, gdzie jest ograniczony dostęp. Zwalczanie os w ich wykonaniu przebiegło szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zdecydowanie złego słowa powiedzieć nie mogę. Na pewno polecę ich usługi swoim znajomym, jeśli zajdzie taka potrzeba.
, Zawiśle, Włocławek
ocena: 5
Usługi deratyzacyjne postanowiłem zlecić tej firmie, ponieważ niedawno pojawił się problem ze szczurami. Panowie, jak przystało na prawdziwych fachowców, szybko i solidnie wykonali swoją pracę, a gryzonie nie sprawiają już problemów, ponadto w mojej ocenie usługę wycenili uczciwie. Polecam z ręką na sercu ich usługi.
, Bielany
ocena: 5
Likwidacja owadów w wykonaniu tej firm przebiegła profesjonalnie i fachowo. Dzięki innowacyjnej metodzie panowie szybko i skutecznie uporali się z uciążliwym problemem insektów na terenie mojej posesji. Do pracy wykorzystali specjalistyczne środki chemiczne oraz sprzęt, a zastosowana metoda była bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Polecam za profesjonalizm i podejście do klienta.
, Konin
ocena: 5
W ogrodzie, który urządzamy od pokoleń doszło do tragedii. Mianowicie wtargnął szkodnik zostawiający po sobie szpeczące dzieła sztuki. Szukaliśmy najpierw sami rozwiązania jednak ostatecznie skorzystaliśmy z Państwa usług. Odpowiedzialne podejście idące w parze z profesjonalizmem zapewniły nam wytępienie kreta raz na zawsze. Problem już nie wraca. Polecam.
, Osiedle Piastowskie, Inowrocław
ocena: 5
Dezynsekcję ten Pan wykonał szybko, skutecznie i dyskretnie. Okazało się, że taki problem to nie koniec świata, a insektów można się szybko pozbyć. Pozbycie się szkodników dla tego pana nie było żadnym wyzwaniem, zadanie wykonał ekspresowo i na dodatek z uśmiechem na twarzy. Nareszcie mam spokój i mogę spokojnie spać. To niewątpliwie osoba godna polecenia.
, Białołęka, Warszawa
ocena: 5
Polecam Państwu usługi tej firmy z przyjemnością. W sumie moje zlecenie nie było bardzo skomplikowane - chodziło o odkomarzenie jednego miejsca na mojej działce. Prawdziwego profesjonalistę można jednak poznać również po tym, jak podchodzi do prostego zadania. Pan przyjechał z odpowiednim sprzętem, wykonał opryski, a problem z komarami został zażegnany.
, Koniuchy
ocena: 5
Byłam o krok od poddania się, ale koleżanka poleciła mi usługi tego specjalisty i cieszę się, że postanowiłam mu zaufać. Muszę powiedzieć, że to prawdziwy profesjonalista w dziedzinie usuwania komarów, który na swojej branży zna się jak mało kto. Pełen kultury, empatyczny, a co najważniejsze - skuteczny. Komary przestały już dłużej stanowić mój problem, a ja mogę w spokoju zajmować się ogrodem. Serdecznie dziękuję za pomoc.
, Górzyskowo
ocena: 5
Potrzebowałam usługi zlikwidowania kuny i zadzwoniłam do tego specjalisty. Na początku byłam trochę negatywnie nastawiona, bo pan odrobinę się spóźnił. Co do samej usługi - nie mam do czego się przyczepić. Problem kuny na działce został zlikwidowany, więc jestem zadowolona.
, Południe, Włocławek
ocena: 5
Firma bardzo profesjonalna, widać było od samego początku, że panowie wiedzą co mają robić. Wszystko dokładnie wytłumaczyli - co i w jaki sposób będą wykonywać. Na miejscu zjawili się jeszcze tego samego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy i na pewno będziemy rekomendować ich kompleksowe usługi. Dziękujemy bardzo.
, Flisy, Bydgoszcz
ocena: 5
Firma została mi polecona przez znajomych, potrzebowałam pomocy z kretami na działce.
ocena: 5
Moim utrapieniem były pluskwy! Problem już jest zażegnany.
ocena: 5
Ufam im w 100%! Są skuteczni!
ocena: 4
Witam państwa serdecznie. Chcę tu bardzo mocno podziękować panom technikom za błyskawiczne wytępienie karaluchów z naszego bloku. Od lat borykaliśmy się z tym problemem a tu panowie tak szybko załatwili sprawę. Takich fachowców nam trzeba. Jak to się mówi właściwi fachowcy na właściwym miejscu. Pozdrawiam panów bardzo serdecznie.
, Osiedle Toruńskie, Inowrocław
ocena: 4
Godny polecenia serwis, który podjął się usunięcia szczurów w moim domu. Sama na pewno nie dałabym z nimi rady, więc jestem wdzięczna fachowcowi, że tak błyskawicznie zareagował na moje zgłoszenie. Pan przyjechał wyposażony w specjalistyczny sprzęt i pułapki. Deratyzacja przebiegła dokładnie w taki sposób, jakiego oczekiwałam, więc jestem zadowolona.
, Osiedle Lotnicze
ocena: 4
Godna polecenia firma od tępienia szczurów. Miałem ich całą gromadę w piwnicy i bałem się tam schodzić. Fachowcy podeszli do zadania w prawdziwie profesjonalny sposób, a usługę wykonywali z uśmiechem na ustach. Widać, że znają się na swojej pracy i lubią ją wykonywać. Koszt okazał się miłym zaskoczeniem. Myślałem, że zapłacę dużo więcej, a tu proszę.
, Michelin, Włocławek
ocena: 4
Jeśli chodzi o odstraszanie kretów to chyba należałam do każdego możliwego forum internetowego, zawierającego porady w tymże temacie. Ale miałam już dosyć eksperymentowania dlatego skorzystałam z usług, które skutecznie odstraszyły krety z moich włości. Dziękuję za Państwa usługi.
, Polesie
ocena: 4
Bardzo szybko i sprawnie wykonana usługa. Ucieszyło mnie, że fachowiec był w stanie przyjechać do mnie praktycznie w dniu zostawienia zgłoszenia. Do zwalczenia os w jego wykonaniu absolutnie nie mogę się przyczepić. Owady zniknęły i już więcej nie napastują mojego ogródka. Szczerze polecam.
, Śródmieście I
ocena: 4
Dzień dobry państwu. W mieszkaniu które kupiłem były karaczany, niestety osoba sprzedająca mieszkanie zataiła przed nami ten fakt zmagaliśmy sie z nimi dość długo. W końcu zdecydowaliśmy się skorzystać z usług profesjonalistów z tej firmy, którzy bardzo sprawnie rozwiązali nasz problem i zwalczyli karaczany raz na zawsze. Bardzo serdecznie wraz z żoną dziękujemy ;) Firma godna polecenia.
, Imielnica, Płock
ocena: 4
Nie wiedziałam, skąd w moim mieszkaniu wzięły się pluskwy. Okazało się, że zamawiając przez Allegro antyczną szafkę, przez przypadek wniosłam do domu nowego lokatora. Pan rozprawił się z problemem w prawdziwie fachowy sposób. Wymrożenie pluskiew w jego wykonaniu przebiegło niezwykle sprawnie. Cena całkiem przystępna. Jak najbardziej polecam.
, Nowy Fordon
ocena: 4
Profesjonalna firma zajmująca się odstraszaniem szczurów. Cieszę się, że panowie zastosowali humanitarne metody, ponieważ nie chciałam szczura zabijać, a jedynie zależało mi na tym, by opuścił mój dom. Usługa została przeprowadzona dokładnie tak, jak tego oczekiwałam, więc jestem zadowolona. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc!
, Chojny
ocena: 4
Nie ma chyba nic gorszego niż plaga komarów w ogrodzie, kiedy człowiek po ciężkim dniu pracy planuje odpoczynek. Nie mogąc poradzić sobie z problemem, odkomarzanie postanowiłem zlecić firmie DDD. Panowie stanęli na wysokości zadania i ekspresowo poradzili sobie z problemem. Teraz bez obaw mogę spędzać wolny czas w ogrodzie. Z ręką na sercu polecam kompleksowe usługi tej firmy.
, Michelin
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony z pracy specjalistów od DDD, którym jakiś czas temu powierzyłem odszczurzanie mojej posesji. Panowie na miejscu zjawili się punktualnie, szybko i skutecznie eliminując zagrożenie ze strony szczurów. Wykorzystali do tego celu sprawdzoną metodę, a cena za wykonaną usługę była naprawdę przyzwoita. Polecam!
, Pradolina Wisły
ocena: 4
Jestem wdzięczny za skuteczne zlikwidowanie kretów z naszego ogródu. Żona to się nawet bała jak zobaczyła takie stworzenie na powierzchni. Nasz pies przez jakiś czas miał "zabawę" w postaci ścigania nieproszonych gości, ale jednak przyjazd fachowca był lepszym rozwiązaniem tej nieprzyjemnej sytuacji.
, Międzytorze, Płock
ocena: 4
Sprawnie przeprowadzone usunięcie myszy. Fachowiec obeznany w temacie, od razu po przyjeździe na miejsce przystąpił do pracy, zaś jego działania przyniosły oczekiwane rezultaty. Za usługę nie wziął nie wiadomo jakich pieniędzy, co również jest na plus. Generalnie - jestem zadowolony.
, Ciechomice, Płock
ocena: 4
Najlepszy fachowiec zajmujący się likwidacją pluskwy domowej. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy. Pan empatycznie podszedł do problemu i nie musiałam długo czekać na interwencję. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z oferty serwisu po raz kolejny, ale jeśli zajdzie taka potrzeba - na pewno zadzwonię.
, Rybnica, Włocławek
ocena: 4
Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentnego i uprzejmego specjalistę, który usunięciem kuny zajął się praktycznie od ręki. Pan może się pochwalić nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również profesjonalnym podejściem do klienta. Kuna nie stanowi już dłużej żadnego zagrożenia. Bardzo dziękuję Państwu za pomoc, a numer zapiszę sobie na przyszłość.
, Miedzyń, Bydgoszcz
ocena: 4
Z usługą dezodoryzacji panowie poradzili sobie świetnie. W mieszkaniu zjawili się jeszcze tego samego dnia, do tego dali się poznać jako osoby sumienne i rzetelne. Nieprzyjemny zapach zniknął, a cena była naprawdę przystępna. Polecamy ich fachowe i kompleksowe usługi, bo warto mieć zawsze pod ręką takich dobrych fachowców. Dziękujemy!!
, Ruda
ocena: 4
Byłem bardzo niezadowolony, kiedy w ogrodzie pojawili się nieproszeni goście, niszcząc moją ciężką pracę. Nie tracąc czasu, zadzwoniłem do tego pana z zakładu deratyzacyjnego, przedstawiając, w czym tkwi problem. Pan okazał się dobrym specjalistą, który doradził, co najlepiej zrobić, po czym umówiliśmy się na termin wizyty. Na miejsce przyjechał punktualnie, a pracę wykonał na medal.
, Śródmieście
ocena: 4
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tego specjalistę usługi dezynfekcji, chociaż na początku byliśmy przerażeni. Praca, choć do przyjemnych nie należała, przeprowadzona została bardzo profesjonalnie i skutecznie. Dawno nie widzieliśmy tak fachowo wykonanego zlecenia, do tego w tak atrakcyjnej cenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy polecać usługi tego zakładu każdemu w potrzebie. Dziękujemy.
, Śródmieście II, Kalisz
ocena: 4
Firma od dezynsekcji pluskiew stanęła na wysokości zadania. Profesjonalnie zajęli się moim zapluskwionym mieszkaniem, a ja nareszcie mogę spać w spokoju. Nie mam już żadnych dziwnych śladów po ugryzieniach na ciele. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc.
, Jakubskie, Toruń
ocena: 4
Firma w pełni stanęła na wysokości zadania. Dużo ostatnio podróżowałem, sypiałem w tanich motelach i niestety odbiło się to nowym lokatorem w postaci pluskwy domowej. Przyjechał do mnie kompetentny specjalista wyposażony w odpowiedni sprzęt. Usunięcie pluskiew w jego wykonaniu to pełen profesjonalizm. Usługa trwała może 4 godziny, a kiedy wszedłem ponownie do mieszkania, nie było już w nim ani jednego robaczka. Serdecznie polecam.
, Podolszyce Południe, Płock

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502