FHU INSTALATOR KAMIL ŁĘCZYCKI
5

Naprawa Komputerów i Serwis Elektryczny Kamil Łęczycki

Piątkowa 89, 33-300 Nowy Sącz
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Naprawa Komputerów

Nie trzeba być znawcą komputerów i znać się na ich budowie, by cieszyć się sprawnym sprzętem. Istnieją firmy, dla których praca z komputerem stanowi pasję. Taki jest właśnie ten specjalista! To zespół złożony z odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy nie boją się żadnych wyzwań. Zabezpieczenie sprzętu przed wirusami, pogotowie komputerowe, instalacja oprogramowania, modernizacja czy rozbudowa komputera nie będzie dla nich problemem. W przypadku każdej awarii dotyczącej komputera – nie wahaj się, dzwoń i zapewnij sobie pomoc na najwyższym poziomie!

Elektryk

Awarie elektryczne to jedne z bardziej stresujących awarii, które mogą nam się przytrafić. Niespodziewany i dłuższy brak prądu w mieszkaniu potrafi wyrządzić też „szkody”, kiedy lodówka nie chodzi, a jedzenie w zamrażalniku zaczyna się rozmrażać. Skontaktuj się z fachowcem, który w zakresie napraw elektrycznych jest niezaprzeczalnym ekspertem. Pomoże Ci także w kwestii montażu nowego oświetlenia, wymiany gniazdek czy przeglądzie instalacji elektrycznej. Zadzwoń, a z pewnością uzyskasz szczegółowe informacje na temat interesującej Cię usługi. Wysoka jakość, konkurencyjne ceny, szybka i skuteczna interwencja – to tylko niektóre z atutów!

Zakres usług

Naprawa Komputerów

 • Naprawa laptopa
 • Obsługa informatyczna firmy
 • Pogotowie komputerowe
 • Naprawa komputera stacjonarnego

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu
Zasięg
 1. Nowy Sącz
 2. Grybów
 3. Chełmiec
 4. Stary Sącz
Opinie
Ocena:
5
2 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Usługa wykonana na piątkę. Wymiana bezpieczników, więc może nic bardzo skomplikowanego, ale umówmy się - i tu wiedza jest potrzebna. Pan bardzo kulturalny i rzeczowy, z zadaniem poradził sobie sprawnie i bez większych problemów, a przy okazji wykonał też drobne naprawy elektryczne w domu. Polecam gorąco.
Gołąbkowice, Nowy Sącz
ocena: 5
To pogotowie komputerowe możemy polecić z czystym sumieniem. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a za pracę nie wzięli majątku. Mieliśmy poważne problemy z wirusami, przez które komputer sam się wyłączał. Samodzielne próby naprawy sprzętu okazały się jednak nieskuteczne. Ci panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, ponadto dostaliśmy program antywirusowy. Dziękujemy i polecamy.
Biegonice, Nowy Sącz
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Naprawa Komputerów w mieście Nowy Sącz

FHU INSTALATOR Mariusz Ogorzałek

Piątkowa 139, 33-300 Nowy Sącz
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502