Roland Kuczaj

Skautów Opolskich 4/201, 45-286 Opole

Elektryk

Iskrzenie się gniazdka może być spowodowane przez kilka czynników, ale w każdym przypadku powinno wiązać się z zapaleniem czerwonej lampki ostrzegawczej w głowie. Jest to sytuacja o tyle niebezpieczna, że może doprowadzić nawet do pożaru. Aby wyeliminować ten problem, powinieneś czym prędzej skontaktować się z elektrykiem z uprawnieniami, który sprawdzi stan Twojej instalacji elektrycznej. Zadzwoń do elektryka Rolanda Kuczaja, który bezzwłocznie pomoże Ci z usunięciem tej awarii. Szybko zostaw swoje zgłoszenie!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu
Zasięg
 1. Opole
 2. Kędzierzyn-Koźle
 3. Nysa
 4. Kluczbork
 5. Brzeg
 6. Strzelce Opolskie
 7. Prudnik
 8. Namysłów
 9. Krapkowice
 10. Ozimek
 11. Grodków
 12. Zdzieszowice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Miała nietypową awarię w domu. Nie wiem dokładnie co się stało. Co jakiś czas domofon robił spięcie i pojawiały się iskierki w iejscu gdzie dochodzi kabel. Postanowiłam wezwać specjalistę, ponieważ się na tym nie znam i trochę się przestraszyłam. Okazało się że była potrzebna naprawa guzika w domofonie. To on robił spięcie. Nigdy bym nie przypuszczała że to taki drobiazg. Całe szczęście że trafiłam na takiego Pana.
, Grotowice, Opole
ocena: 5
Panowie zajęli się kompleksową wymianą oświetlenia w moim hotelu. Zadanie zdecydowanie nie na "godzinkę i z głowy", bo roboty było co nie miara i to w nie najłatwiejszych warunkach. Zlecenie wykonane z należytą solidnością, terminowo i dokładnie. Nie mam do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam. Myślę, że jeszcze skorzystam z ich usług w przyszłości, bo cennik też całkiem przystępny.
, Kluczbork
ocena: 5
Na początku tego miesiąca jak co kilka lat musieliśmy wykonać kontrolne pomiary elektryczne w naszym bloku. Szukaliśmy fachowca z odpowiednimi uprawnieniami dość długo bo około tydz, porównywaliśmy sobie w tym czasie też ceny u różnych panów fachowców. U tego pana oferta była najatrakcyjniejsza więc i na nią ostatecznie się zdecydowaliśmy, nie zawiedliśmy się pan bardzo dobrze wykonał swoją usługę.
, Zaodrze
ocena: 5
Doskonały elektryk, który swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i wysoką dokładnością. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam, choć w moim przypadku chodziło zaledwie o podłączenie płyty indukcyjnej. Wiem, że z każdym innym problemem dotyczącym elektryki również będę mogła się do niego śmiało zgłosić, wiec numer zachowam.
, Kolonia Gosławicka
ocena: 5
Same plusy za solidność, sprawność i profesjonalizm działania. Pan zajął się montażem lampy w pokoju dziecięcym i cała praca nie zajęła mu wiele czasu. Jest to specjalista bardzo rzeczowy i kulturalny, a przy tym uśmiechnięty i pracujący z pasją. Nasza współpraca była bez zastrzeżeń, więc z pewnością zachowam jego namiary na przyszłość. Polecam go z czystym sumieniem każdemu.
ocena: 4
Ten elektryk został nam polecony do podłączenia płyty indukcyjnej i zdecydowanie nie żałujemy, gdyż wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie przestraszyły go drobne komplikacje, które pojawiły się po drodze - widać było, że wiele widział i jeszcze więcej umie. Polecamy.
, Prudnik
ocena: 4
Świetny specjalista z fachem w ręku, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek z rewelacyjnym poczuciem humoru. Zamontował bezpieczniki w moim mieszkaniu i jeszcze tego samego dnia wykonał kilka drobnych napraw elektrycznych. Cały czas był bardzo uśmiechnięty i widać było, że robota wręcz pali mu się w rękach. Zdecydowanie polecam.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Opole

P.H.U. Apront

Budowlanych 50, 45-371 Opole
Elektryk z uprawnieniami, Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Złota rączka, Pogotowie elektryczne, Podłączanie płyt indukcyjnych, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Wymiana bezpieczników, Instalacja i naprawa domofonów, Instalacja i naprawa systemów alarmowych

Ratajczak Franciszek Zakład Usług Technicznych "Elektron"

Partyzancka 21, 45-801 Opole
Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Pogotowie elektryczne, Złota rączka, Wymiana bezpieczników, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek

Usługi Elektryczne Krystian Zając

Dolna 1, 46-380 Rzędowice
Serwis tymczasowo niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502