4.6

Roland Kuczaj

Skautów Opolskich 4/201, 45-286 Opole
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 40 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Iskrzenie się gniazdka może być spowodowane przez kilka czynników, ale w każdym przypadku powinno wiązać się z zapaleniem czerwonej lampki ostrzegawczej w głowie. Jest to sytuacja o tyle niebezpieczna, że może doprowadzić nawet do pożaru. Aby wyeliminować ten problem, powinieneś czym prędzej skontaktować się z elektrykiem z uprawnieniami, który sprawdzi stan Twojej instalacji elektrycznej. Zadzwoń do elektryka Rolanda Kuczaja, który bezzwłocznie pomoże Ci z usunięciem tej awarii. Szybko zostaw swoje zgłoszenie!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu
Zasięg
 1. Opole
 2. Kędzierzyn-Koźle
 3. Nysa
 4. Kluczbork
 5. Strzelce Opolskie
 6. Namysłów
 7. Głuchołazy
 8. Krapkowice
 9. Zdzieszowice
Opinie
Ocena:
4.6
5 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Ten elektryk został nam polecony do podłączenia płyty indukcyjnej i zdecydowanie nie żałujemy, gdyż wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nie przestraszyły go drobne komplikacje, które pojawiły się po drodze - widać było, że wiele widział i jeszcze więcej umie. Polecamy.
Prudnik
ocena: 4
Świetny specjalista z fachem w ręku, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek z rewelacyjnym poczuciem humoru. Zamontował bezpieczniki w moim mieszkaniu i jeszcze tego samego dnia wykonał kilka drobnych napraw elektrycznych. Cały czas był bardzo uśmiechnięty i widać było, że robota wręcz pali mu się w rękach. Zdecydowanie polecam.
ocena: 5
Panowie zajęli się kompleksową wymianą oświetlenia w moim hotelu. Zadanie zdecydowanie nie na "godzinkę i z głowy", bo roboty było co nie miara i to w nie najłatwiejszych warunkach. Zlecenie wykonane z należytą solidnością, terminowo i dokładnie. Nie mam do czego się przyczepić. Zdecydowanie polecam. Myślę, że jeszcze skorzystam z ich usług w przyszłości, bo cennik też całkiem przystępny.
Kluczbork
ocena: 5
Doskonały elektryk, który swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i wysoką dokładnością. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam, choć w moim przypadku chodziło zaledwie o podłączenie płyty indukcyjnej. Wiem, że z każdym innym problemem dotyczącym elektryki również będę mogła się do niego śmiało zgłosić, wiec numer zachowam.
Kolonia Gosławicka
ocena: 5
Same plusy za solidność, sprawność i profesjonalizm działania. Pan zajął się montażem lampy w pokoju dziecięcym i cała praca nie zajęła mu wiele czasu. Jest to specjalista bardzo rzeczowy i kulturalny, a przy tym uśmiechnięty i pracujący z pasją. Nasza współpraca była bez zastrzeżeń, więc z pewnością zachowam jego namiary na przyszłość. Polecam go z czystym sumieniem każdemu.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Opole

P.H.U. Apront

Budowlanych 50, 45-371 Opole
Elektryk z uprawnieniami, Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Złota rączka, Pogotowie elektryczne, Podłączanie płyt indukcyjnych, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Wymiana bezpieczników, Instalacja i naprawa domofonów, Instalacja i naprawa systemów alarmowych

Ratajczak Franciszek Zakład Usług Technicznych "Elektron"

Partyzancka 21, 45-801 Opole
Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Pogotowie elektryczne, Złota rączka, Wymiana bezpieczników, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek

Usługi Elektryczne Krystian Zając

Dolna 1, 46-380 Rzędowice
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Serwis tymczasowo niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502