Kserofax Grzegorz Kapiec
4.6

Naprawa Sprzętów Biurowych Kserofax Grzegorz Kapiec

Zagórska 57, 25-344 Kielce
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Firma od wielu lat zajmuje się prowadzeniem obsługi technicznej i serwisowej sprzętu biurowego. Jej niezaprzeczalnym atutem jest wysoko wykwalifikowany personel, a dewizą oferowanie jedynie najlepszych produktów szanowanych marek. Specjaliści zapewniają klientom szybki i sprawny serwis urządzeń biurowych takich jak drukarki, kserokopiarki, faksy, plotery, niszczarki czy urządzenia wielofunkcyjne. Zadzwoń już teraz lub wypełnij dostępny na stronie formularz i przekaż wszystkie czynności z tego zakresu!

Zakres usług

Naprawa Urządzeń Biurowych

 • Naprawa drukarki laserowej
 • Naprawa drukarki igłowej
 • Naprawa kserokopiarki
 • Naprawa faksu
 • Naprawa plotera
 • Naprawa niszczarki
 • Naprawa urządzenia wielofunkcyjnego
Zasięg
 1. Kielce
 2. Ostrowiec Świętokrzyski
 3. Starachowice
 4. Skarżysko-Kamienna
 5. Końskie
 6. Busko-Zdrój
 7. Jędrzejów
 8. Pińczów
 9. Włoszczowa
 10. Morawica
 11. Stąporków
 12. Piekoszów
 13. Daleszyce
 14. Pawłów
 15. Chęciny
Mapa
Opinie
Ocena:
4.6
5 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Mieliśmy problem z zasychającym tuszem i postanowiliśmy zgłosić się z nim do tego serwisu drukarki. Panowie zaskoczyli nas bogatą wiedzą i umiejętnościami, które znakomicie wykorzystali w praktyce. Dziękujemy za szybko wykonaną pracę i będziemy polecać znajomym!
, Starachowice
ocena: 5
Z naprawą urządzenia wielofunkcyjnego panowie nie mieli najmniejszego problemu. Fachowość na najwyższym poziomie, do tego szybka i sprawna obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich kompleksowych usług.
, Ostrowiec Świętokrzyski
ocena: 5
Panowie zdecydowanie godni polecenia. Pracę polegającą na konserwacji drukarki wykonali wzorowo, do tego zaoferowali atrakcyjne ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług i na pewno nieraz skorzystamy jeszcze z pomocy tego serwisu drukarek w przyszłości.
, Podkarczówka
ocena: 4
Praca wykonana została poprawnie i przystępnie cenowo. Do tego szybki kontakt i profesjonalna obsługa. Okazało się, że konieczna będzie naprawa drukarki atramentowej, z której wykonaniem ten fachowiec nie miał najmniejszego problemu. Polecam za fachowość, rzetelność i atrakcyjny cennik i wystawiam najwyższą ocenę.
ocena: 4
Z naprawą drukarki panowie nie mieli najmniejszego problemu. W mieszaniu byli zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi, zadanie wykonali sumiennie i fachowo, ponadto doradzili nam, jak w przyszłości unikać podobnych problemów ze sprzętem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez nich pracy i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie. Telefon zapisujemy.
, Skarżysko-Kamienna

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502