5

FHU "CHR" KRZYSZTOF STARZYCKI

Rynek 29/1, 58-200 Dzierżoniów
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Płatność kartą Ceny od 150 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Hydraulik

W końcu przyszedł czas na wymarzony remont mieszkania i zależy Ci na skorzystaniu z usług fachowego hydraulika? Nie musisz już dłużej szukać! Nasz zespół fachowców z PHU KRZYSZTOF STARZYCKI jest do Twojej dyspozycji! Montaż centralnego ogrzewania? Próba szczelności instalacji wodnej? A może odpowietrzenie grzejnika? Oferujemy szeroki zakres usług. Z zaangażowaniem i pasją podchodzimy do każdego zlecenia. Jeśli szukasz sprawdzonych usług hydraulicznych, wybierz PHU KRZYSZTOF STARZYCKI i zadzwoń już dziś!

Elektryk

Potrzebujesz kogoś, kto prawidłowo wykona pomiary elektryczne? A może czeka Cię podłączenie płyty indukcyjnej? Tylko wybierając odpowiedniego fachowca, będziesz miał pewność solidnej usługi. Nasz zespół specjalistów z PHU “CHR” Krzysztof Starzycki oferuje profesjonalne usługi elektryczne. Pomożemy Ci z takimi wyzwaniami jak usunięcie awarii elektrycznej, wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej, czy wymiana gniazdka. Pogotowie elektryczne na już? Tylko PHU “CHR” Krzysztof Starzycki, zadzwoń już dziś!

Zakres usług
 •  Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 •  Podłączenie kuchenki gazowej
 •  Próba szczelności instalacji wodnej
 •  Wykonanie lub naprawa instalacji gazowej
 •  Podłączenie pralki lub zmywarki
 •  Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania
 •  Podłączenie płyty indukcyjnej
 •  Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 •  Pomiary elektryczne
 •  Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 •  Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Dzierżoniów
 2. Nowa Ruda
 3. Bielawa
 4. Ząbkowice Śląskie
Opinie
Ocena:
5
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Naprawę lamy postanowiłem powierzyć temu elektrykowi. Pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Wszytko poszło sprawnie, dokładnie i profesjonalnie. Ten elektryk to specjalista pisany przez duże "S". Mogę z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością powierzyć jego usługi. Cena również nie była wygórowana.
ocena: 5
Specjalistą od wymiany włączników nie jestem, dlatego skorzystałem z pomocy tego elektryka. Usługę wykonał bardzo dokładnie i estetycznie, nie pozostawiając po sobie żadnych śladów. Sprawdził się również przy wymianie bezpieczników. Profesjonalizm działania widać było na odległość. Z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi!
Dzierżoniów
ocena: 5
W moim warsztacie pękła jedna z rur, dlatego musiałem wezwać pogotowie hydrauliczne. Panowie na miejscu byli w niecałe 25 minut, po czym nie tracąc czasu, od razu zabrali się do pracy. Zadanie wykonali solidnie, uczciwie, rzetelnie i dokładnie. Jestem bardzo zadowolony z jakości ich usług i dyspozycyjności, a także ceny, która jak na niedzielny termin i była naprawdę przystępna.
ocena: 5
Odpowietrzanie grzejnika było koniecznością, ponieważ zbliżał się sezon grzewczy, a jeden z kaloryferów był zapowietrzony. Postanowiłem więc wezwać na pomoc tego hydraulika który zadanie wykonał na medal - szybko, solidnie, bezproblemowo, uczciwie i w korzystnej cenie. Nie dodać, nic ująć - fachowiec godny polecenia i zaufania.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502