4.7

Usługi Ogólnobudowlane - Krzysztof Gorockiewicz

Stare Kramsko 6, 66-110 Babimost
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 50 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Serwis AGD

Płyty indukcyjne mają sporą tendencję do szybkiego psucia się. Możesz jednak uniknąć takiej niemiłej sytuacji, dzięki odpowiedniej konserwacji i naprawie przez profesjonalny serwis AGD. Zaufaj specjalistom, którzy branżę AGD znają nie od dziś, a same usterki to dla nich błahostka. Naprawa piekarnika? Pewnie. A może zlikwidowanie usterki w kuchence? Żaden problem. Firma Krzysztof Gorockiewicz pomoże Ci w każdej sytuacji, nawet tej najbardziej awaryjnej. Nie czekaj dłużej i zadzwoń lub wypełnij formularz, który znajduje się po prawej stronie.

Serwis RTV

Czy właśnie chciałeś obejrzeć długo wyczekiwaną premierę filmu w telewizji, ale zauważyłeś, że głos w telewizorze nie działa? A może ekran jest czarny i nie ma obrazu? W takich wypadkach koniecznie zadzwoń po serwis RTV od zadań specjalnych. Zaufaj fachowcom z serwisu Krzysztof Gorockiewicz i zleć im naprawę swojego zepsutego sprzętu. Poradzą sobie z awarią sprzętu audio, kina domowego, DVD i z montażem anteny. Dołącz do grona zadowolonych klientów! Zleć usługę serwisowi z Zielonej Góry już dziś!

 

Zakres usług
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
 • Naprawa Telewizorów
 • Naprawa Kina Domowego
 • Naprawa Sprzętu Audio
 • Naprawa Kamer
 • Naprawa DVD
 • Serwis Anten
 • Naprawa Konsol
Zasięg
 1. Zielona Góra
 2. Sulechów
Opinie
Ocena:
4.7
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Gdy potrzebny był mi pilny serwis piekarnika, ten specjalista stanął na wysokości zadania i nie zostawił mnie bez pomocy, mimo okresu świątecznego. Bardzo dziękuję za tak profesjonalne podejście i zrozumienie sytuacji. Z przyjemnością polecam usługi tego Pana!
Słoneczne, Zielona Góra
ocena: 4
Napawa płyty indukcyjnej przebiegła szybko, sprawnie i co najważniejsze - okazała się skuteczna. Pan z dojazdem na miejsce nie miał najmniejszego problemu, a praca sprawiała mu przyjemność. Polecam jego usługi z ręką na sercu - m.in. za zaangażowanie i pełen profesjonalizm.
Na Olimpie
ocena: 5
Bardzo profesjonalna naprawa telewizora LED. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi, ponadto specjalista nie kazał nam długo czekać na swoją interwencję, co zasługuje na duży plus. Oczywiście problem z telewizorem został sprawnie rozwiązany, a ostateczna cena usługi nie była zła.
Chynów
ocena: 5
Solidność, rzetelność, fachowość i uczciwość to tylko niektóre zalety, jakie wymieniliśmy po niedawnej wizycie tych specjalistów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie i na pewno będziemy do nich wracać, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Naprawa indukcji 400V wykonana została w 100% dobrze, bez żadnych dodatkowych poprawek. Polecamy serdecznie.
Morelowe, Zielona Góra
ocena: 5
Bardzo profesjonalny serwis kuchenki gazowej i to w całkiem przystępnej cenie. Specjalista o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, co dało się odczuć już podczas naszej pierwszej rozmowy telefonicznej. Na usługę musieliśmy trochę poczekać, ale wcale nam to nie przeszkadzało, bo sprawa nie była szczególnie pilna. Cieszę się, że wybraliśmy właśnie tą firmę!
Jana Kilińskiego
ocena: 4
Solidność, sumienność, słowność i terminowość, do tego pełne zaangażowanie oraz przystępne ceny wraz z dojazdem - czego więcej można chcieć w dzisiejszych czasach od fachowców. Jesteśmy pod wrażeniem jakości usługi i na pewno jeszcze w przyszłości skorzystamy z usług tego serwisu, jeśli tylko konieczna będzie naprawa anteny. Polecamy szczerze każdemu.
Batorego
ocena: 5
Po zwarciu okazało się, że zegar w kuchence przestał działać i męża samodzielne próby naprawy "po omacku" skończyły się fiaskiem. Naprawą kuchenki gazowej zajęła się ostatecznie ta firma, z czego bardzo się cieszę, bo to świetni profesjonaliści. Wymienili zegar na nowy bez większych problemów, a za samą usługę wcale nie policzyli bardzo dużo. Zapisałam już ich dane kontaktowe na przyszłość i serdecznie polecam każdemu.
Słoneczne, Zielona Góra
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Naprawa i Serwis AGD w mieście Zielona Góra

Naprawa Sprzętu RTV Piotr Gieregowski

Handlowa 2, 66-100 Sulechów
Naprawa płyt indukcyjnych
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Serwis tymczasowo niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502