Krajova Szymon Krajewski
4.8

Serwis Hydrauliczny Krajova Szymon Krajewski

Wojska Polskiego 132/73, 41-208 Sosnowiec

Nie próbuj na własną rękę naprawiać problemów z domową elektryką lub hydrauliką, jeśli nie jesteś fachowcem z uprawnieniami. To zadanie lepiej pozostawić specjaliście, który przy niewielkich kosztach pomoże Ci usunąć usterkę. Właśnie tak pracują elektrycy i hydraulicy z tej firmy. Są oni w stanie szybko podjąć interwencję w przypadku wystąpienia nagłych awarii. Boisz się o koszt usługi? Nie ma powodów do paniki, zostaw zgłoszenie i przekonaj się jak skuteczny, rzetelny i tani jest ten serwis!

Zakres usług

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Naprawa grzejnika przez zamrażanie
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Podłączenie kuchenki gazowej
 • Naprawa pieców gazowych
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Przegląd instalacji kamerą
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Próba szczelności instalacji wodnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji gazowej
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
 • Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bielsko-Biała
 6. Bytom
 7. Ruda Śląska
 8. Tychy
 9. Dąbrowa Górnicza
 10. Chorzów
 11. Jaworzno
 12. Jastrzębie-Zdrój
 13. Mysłowice
 14. Siemianowice Śląskie
 15. Tarnowskie Góry
 16. Będzin
 17. Piekary Śląskie
 18. Pszczyna
 19. Świętochłowice
 20. Zawiercie
 21. Olkusz
 22. Wodzisław Śląski
 23. Andrychów
 24. Mikołów
 25. Wadowice
 26. Kęty
 27. Czeladź
 28. Żywiec
 29. Wolbrom
 30. Libiąż
 31. Brzeszcze
 32. Orzesze
 33. Kalwaria Zebrzydowska
 34. Pawłowice
 35. Wilamowice
 36. Radzionków
 37. Lędziny
 38. Miedźna
 39. Zbrosławice
 40. Porąbka
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
148 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Tej firmie zleciłem przegląd i modernizację instalacji elektrycznej w moim domu i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. To bardzo rzetelni, sumienni i uczciwi elektrycy, którzy za usługi wysokiej jakości proponują niewygórowane ceny. Polecam, bo warto mieć kogoś takiego pod ręką.
, Biała Północ
ocena: 5
Potrzebny był mi elektryk, bo w domu nagle wybiło bezpieczniki i nie potrafiłam poradzić sobie z tą awarią. Na szczęście pan pracował całodobowo, więc nie było problemu, by przyjechać mimo późnych godzin wieczornych. Naprawa w jego wykonaniu przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Polecam!
ocena: 5
Fachowiec godny zaufania! Korzystałem z pogotowia kanalizacyjnego 24 dokładnie cztery dni temu w godzinach porannych. Pan hydraulik znalazł dla mnie czas pomimo napiętego grafiku. Do przetkania miał jedną rurę w kuchni, bardzo szybko mu z tym poszło. Zadowolony z usługi polecam tego serwisanta bardzo serdecznie.
, Warpie
ocena: 5
Gorąco polecam Państwu usługi tej firmy elektrycznej. Panowie zajęli się na moje wezwanie wymianą przewodów i jestem pod wrażeniem ich wysokich kompetencji oraz umiejętności. Przy okazji dokonali również przeglądu instalacji, która już od dawna nie była sprawdzana. Cena za te usługi była bardzo przystępna i jak najbardziej adekwatna do jakości. Numer oczywiście już widnieje na liście moich kontaktów.
, Łagiewniki
ocena: 5
Babcia zadzwoniła do mnie, że ma problem z odpływaniem wody. Udało mi się szybko znaleźć fachowca, który podjął się odetkania rury. Pan podał orientacyjne koszty przez telefon abym mogła przygotować na to babcie. Przyjechał szybko i odetkał rury. Cena niewiele różniła się od podanej. Usługa przebiegła sprawnie i babcia była bardzo zadowolona. Nie mam żadnych zastrzeżeń do usługi.
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Firma zajęła się montażem rozdzielni i złego słowa na temat ich pracy nie można powiedzieć. To prawdziwi fachowcy z powołania, którzy znają się na swojej branży, a ich usługi zawsze cechuje wysoka jakość. Wiem o tym, bo już niejednokrotnie miałem okazję skorzystać z ich oferty. Za każdym razem spotkałem się z profesjonalizmem. Polecam gorąco ich usługi każdemu, również ze względu na przystępny cennik.
, Podlesie
ocena: 5
Chciałam zlecić przegląd instalacji elektrycznej, ale nie miałam żadnych sprawdzonych kontaktów. Numer do tego specjalisty dostałam od brata i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Fachowiec nie dość, że był bardzo kompetentny i mający duże pojęcie na temat swojej branży, to jeszcze niesamowicie kulturalny i z życzliwym nastawieniem do klienta, co jest rzadko spotykane. Na pewno będę polecać go dalej!
, Łazy, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
W dniu wczorajszym w moim mieszkaniu zapchał się kibelek. Szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, dlaczego tak się stało. Mieszkam sama i nie wiedziałam, co z tym zrobić. Zadzwoniłam od razu po pomoc do tych panów hydraulików, którzy właśnie przed chwilą wyszli ode mnie i wszystko dobrze naprawili.
, Kończyce, Zabrze
ocena: 5
Pracujemy w naszym biurze już od jakiś sześciu lat, nigdy nie było problemu z naszym domofonem. Z racji, że obok naszego biura zaczeli robić kanalizację, to chyba ktoś uszkodził nasz kabel dochodzący do furtki. Z uwagi, ze potrzebuje domofonu każdego dnia to zdecydowałam się podjąc usługę w tym serwisie. Polecam.
, Cielmice
ocena: 5
Wróciliśmy z wczasów i jak zwykle po powrocie chcieliśmy odkręcić zawory (przed wyjazdem zawsze zakręcamy aby przypadkiem sąsiadów nie zalało). Ale niestety męzowi w rękach został kawałek zaworu i nie dało się odkręcic wody. Wezwaliśmy specjalistę od uszkodzonych zaworów, szybko wymienił ten felerny na nowy. Dobra i szybka robota, jesteśmy zadowoleni.
, Śródmieście
ocena: 5
Firma na moje wezwanie zajęła się usunięciem awarii elektrycznej w moim domu. Panowie szybko zdiagnozowali źródło usterki i równie sprawnie przystąpili do jej usunięcia. Zaproponowane przez nich działania dały pożądany skutek. Plus należy się również za kulturę fachowców, tak rzadko spotykaną w tych czasach. Pogotowie elektryczne jak najbardziej na plus.
, Osiedle Kotarbińskiego, Zabrze
ocena: 5
Witam, mieliśmy problem w bloku na terenie miasta, konkretniej w centrum z naszym domofonem. Nie bardzo wiedzieliśmy do kogo się z tym zgłosić, aby uzyskać pomoc, ale tutaj ten serwis wyświetlił mi sie w internecie jako pierwszy, dlatego im zleciłam naprawę. Polecam ich usługi.
, Godula, Ruda Śląska
ocena: 5
Polecam Państwu tego elektryka od pomiarów elektrycznych. Zależało mi na czasie, dlatego cieszę się, że pan był akurat dyspozycyjny i zgodził się wykonać tę usługę jeszcze w tym samym tygodniu. Na dodatek zaproponował cenę, która jak na tak błyskawiczną interwencję nie była specjalnie wygórowana. Jeśli w przyszłości będę miał jakieś problemy z elektryką, na pewno zgłoszę się ponownie.
, Bykowina, Ruda Śląska
ocena: 5
Potrzebny był mi elektryk od pomiarów elektrycznych. Mieszkam w bloku i od jakiegoś czasu zauważyłem niewspółmiernie wysokie rachunki za prąd. Ten fachowiec rozwiał moje wszystkie wątpliwości w tym zakresie. Cena jego wizyty również była do zaakceptowania, więc śmiało mogę polecić.
, Trzebyczka
ocena: 5
Ci panowie robili pomiar instalacji odgromowej w mojej firmie, z czego zresztą wywiązali się bardzo dobrze. Na plus zasługuje tutaj szybki czas ich reakcji, ponieważ w przeciwieństwie do konkurencji nie kazali mi na siebie czekać w nieskończoność. Serdecznie dziękuję za pomoc!
, Zwierzyniec
ocena: 5
Z całego serca polecam ten serwis. Zatkała nam się rura i pilnie potrzebowaliśmy kogoś kto przepcha rurę spiralą. Zator zrobił się gdzieś głęboko bo nasze sposoby nie zadziałały. Pan zjawił się bardzo szybko z potrzebnym sprzętem i po chwili było po problemie. Pan z dużym doświadczeniem znający się na rzeczy a na dodatek nad wyraz uprzejmy. Coraz żadziej można spotkać takich ludzi.
, Czechowice
ocena: 5
Potrzebowałam pilnie kogoś kto odetka mi rurę. Coś się w niej zatkało i w całym domu nie schodziła woda. Znalazłam firmę, która zajmuje się takimi problemami. Panowie przyjechali ze swoim sprzętem i błyskawicznie odetkali główną rurę. Gorąco polecam. Panowie mili i rzeczowi. Ceny również mają przystępne. Ja ich numer już sobie zapisałam chociaż mam nadzieję że nie będzie już potrzebny.
, Osiedle Paderewskiego
ocena: 5
Wielkie podziękowania należą się panom z tego pogotowia kanalizacyjnego 24 h, którzy pomogli mi w środku nocy. Z muszli klozetowej zaczęła wylewać mi się woda, dzień wcześniej doszło do zapchania, ale myślałem, że problem został zażegnany. Tak się niestety nie stało, na szczęście pomoc otrzymałem w ostatnim, najszybszym momencie.
, Szopienice-Burowiec, Katowice
ocena: 5
Panowie wykonywali pomiary elektryczne w moim domu i złego słowa na temat ich pracy nie mogę powiedzieć. To profesjonaliści, którzy doskonale znają się na swojej pracy i widać, że lubią ją wykonywać. Na dodatek mają bardzo życzliwe nastawienie do klienta, co jest rzadko spotykane. Jestem bardzo zadowolony i na pewno skorzystam ponownie z ich oferty, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
, Zawodzie
ocena: 5
Polecam tego elektryka od pomiarów elektrycznych. Nie dość, że jego działania cechuje duży profesjonalizm, to jeszcze ma przystępne cenniki, które nie naciągają klienta na zaporowe kwoty. Miałem do czynienia z wieloma fachowcami, ale ten jest bez wątpienia jednym z lepszych. Polecam!
, Dolne Przedmieście
ocena: 5
Znakomity hydraulik, którego usługi mogę polecić Państwu z czystym sumieniem. Odetkanie rury w jego wydaniu przyniosło pożądany rezultat, dzięki czemu wszystko działa teraz bez zarzutu. Na plus zasługuje atrakcyjny cennik, który nie naciąga klienta na dodatkowe wydatki. Pan przez cały czas trwania usługi informuje klienta o zakresie wykonywanych prac.
, Pogoń
ocena: 5
Polecam z całego serca tego hydraulika całodobowego. Fachowiec z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Zarówno jego doświadczenie, jak i wiedza stały na bardzo wysokim poziomie. Koszt? Bajka, w porównaniu do stawek firm konkurencyjnych.
, Cieśle
ocena: 5
Prace hydrauliczne związane z udrażnianiem odpływu powierzyłem temu fachowcowi i z czystym sercem muszę powiedzieć, że ten pan to prawdziwa złota rączka. Nie tylko cechuje go profesjonalizm, ale również kultura osobista i sympatyczne podejście do klienta. Nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Polecam mocno.
, Trzebyczka
ocena: 5
Potrzebowaliśmy kogoś do przepychania kanalizacji w bloku w mieszkaniu na siódmym piętrze. Dzwoniliśmy do wielu fachowców, ale wszędzie były bardzo odległe terminy. Na szczęście żona znalazła namiary na tego pana, który przyjechał do nas następnego dnia. Bardzo dziękujemy mu za tak ekspresową interwencję!
, Radocha, Sosnowiec
ocena: 5
Ten fachowiec zajął się sprawdzeniem instalacji trójfazowej w moim mieszkaniu i z zadaniem poradził sobie bez zastrzeżeń. Już od początku wiedziałam, że mam do czynienia z kimś konkretnym, kiedy przez telefon pan elektryk udzielał bardzo rzeczowych odpowiedzi. Cieszę się, że nie miał odległych terminów, dzięki czemu na efekty nie trzeba było długo czekać. Polecam!
, Bończyk-Tuwima, Mysłowice
ocena: 5
Jestem zadowolona z usługi, jaką było udrażnianie rur. W wydaniu tego fachowca zostało zrobione naprawdę przyzwoicie, a ja nareszcie mogę odetchnąć z ulgą. Pan wykazał się dużym profesjonalizmem i kulturalnym podejściem do klienta, co mi zaimponowało, bo nie wszyscy fachowcy są tacy. Koszt? Całkiem przystępny, jak na cenniki w tym mieście. Polecam mocno!
, Bielszowice, Ruda Śląska
ocena: 5
To pogotowie kanalizacyjne pomogło mi z zażegnaniem awarii w mojej restauracji, za co jestem wdzięczna. Nie dość, że skuteczni, to jeszcze ich usługi nie kosztowały mnie majątku - a o koszt najbardziej się martwiłam. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc!
, Śródmieście, Bytom
ocena: 5
Usługa wykonana na piątkę z plusem. Czyszczeniem kanalizacji nastąpiło bardzo szybko i sprawnie, zaś dodatkowym atutem i wisienką na torcie okazał się przystępny koszt, który nie uderzył mocno w domowy budżet. Takich fachowców ze świecą szukać w obecnych czasach. Numer kontaktowy już zapisałem sobie w telefonie na awaryjne sytuacje.
, Bogoczowiec
ocena: 5
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że domofon przy mojej furtce działa nie tak jak należy. Początkowo przmykałam na to oko, ale no juz był czas na interwenję technika. Okazało się, że winowajcą był sam guzik, co nie było drogim wydatkiem. Fachowiec przyjechał, zrobił rozeznanie i trafnie zlokalizował problem. Mogę szczerze polecać jego usługi bo nie zawiodłam się na nim.
, Tuwima, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
W firmie mieliśmy zwarcie i poszukiwany był przez nas elektryk do naprawy tej usterki. Plus należy się za krótki czas oczekiwania, bo panowie zjawili się u nas niedługo po zakończonej rozmowie telefonicznej. Sprawnie wykonali wszelkie czynności naprawcze, na dodatek mieli naprawdę przystępny cennik. Polecam z czystym sumieniem!
, Wójtowa Wieś
ocena: 5
Świetny i kompetentny specjalista, który dba o zadowolenie swoich klientów, a jego usługi cechuje wysoka jakość. Chodziło mi o ciśnieniowe udrażnianie rur, z czym hydraulik poradził sobie bez najmniejszych problemów. Praca nie zajęła mu dużo czasu, a za usługę nie wziął nie wiadomo jakich pieniędzy.
, Osiedle Grunwaldzkie, Bielsko-Biała
ocena: 5
Zrobił mi się zator w kanalizacji, a nie miałam żadnych sprawdzonych kontaktów, więc kierując się intuicją powierzyłam to zadanie temu fachowcowi. Pan okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ okazał się nie tylko znakomitym specjalistą, ale również sympatycznym człowiekiem. Za usługę nie wziął wygórowanej kwoty, co jest na plus. Wielu fachowców miałam już okazję gościć w swoim domu, ale dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem.
, Śródmieście
ocena: 5
Firma zrobiła pomiar okresowy instalacji w moim domu i złego słowa nie mogę powiedzieć. Usługa od samego początku do końca zrealizowana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Fachowiec był bardzo kompetentny, pomocny i w dodatku życzliwie nastawiony do klienta, co jest rzadko spotykane. Pan rozwiał moje wszystkie wątpliwości w tym zakresie, a zaproponowana cena pozytywnie mnie zaskoczyła. Polecam!
, Pniaki, Chorzów
ocena: 5
Miałam awarię prądu w mieszkaniu, więc postanowiłam zlecić jej usunięcie specjaliście z polecenia mojego brata. Jestem zadowolona zarówno z efektu końcowego tej interwencji, jak również ceny, która w moim odczuciu była bardzo przystępna. Numer kontaktowy już oczywiście sobie zapisałam, bo kto wie, może jeszcze przyda się w przyszłości. Polecam serdecznie!
, Leopold, Jaworzno
ocena: 5
Nigdy nie sądziłam, że pęknięta rura w kuchni obudzi mnie lepiej niż kawa. Akcja z sobotniego poranka szybko postawiła mnie na nogi i podniosła ciśnienie, gdy uszkodzona rura pod zlewem spowodowała ogromny wyciek wody. Cieszę się, że trafiłam na Wasz serwis i specjalista szybko pomógł w usunięciu tej przykrej usterki w domu. Oczywiście będę polecać Wasze usługi, gdyż jestem zadowolona z wykonanej pracy.
, Mąkołowiec, Tychy
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie serwis elektryczny do montażu rozdzielni i ci panowie spełnili moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Usługa zrealizowana bardzo sumiennie, sprawnie i profesjonalnie, w dodatku koszt był bardzo atrakcyjny. Polecam gorąco!
, Stary, Chorzów
ocena: 5
Firma zajęła się wykonaniem pomiaru instalacji odgromowej i jestem bardzo zadowolony z efektów działań tego fachowca. To profesjonalista, jakiego ze świecą szukać na rynku. Jego usługi cechuje duży profesjonalizm, a wisienką na torcie są przystępne cenniki. Mam jeszcze do zrobienia kilka prac elektrycznych w domu, więc chyba już wiem, komu je powierzę. Polecam z całego serca!
, Dziećkowice
ocena: 5
Podczas zmywania naczyń zatkał nam się zlew. Mieszkamy w bloku i nigdy nie mieliśmy takiego porblemu. Wpuszczaliśmy kreta ale problem był cały czas. Nie mogliśmy sami sobie poradzić. Pan do którego zadzwoniliśmy szybko przyjechał i swoimi sprawdzonymi odetkał odpływ. Jestem mu bardzo wdzięczna za tak szybką reakcję. Pan uprzejmy z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Bardzo polecam jego usługi.
, Piasek
ocena: 5
Zależało mi na znalezieniu kompetentnego elektryka do podłączenia instalacji elektrycznej w moim domu. Numer do tego pana dostałam od siostry i muszę powiedzieć, że to był bardzo dobry wybór. Usługa od samego początku do końca została zrealizowana bardzo profesjonalnie, z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. W efekcie wszystko zostało zrobione zgodnie z moimi oczekiwaniami. Cena? Moim zdaniem uczciwa w porównaniu do zakresu wykonanej pracy.
, Pogoń
ocena: 5
Już współpracowałem wcześniej z tym elektrykiem, dlatego wiedziałem, że tylko on usunie awarię elektryczną porządnie i solidnie. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, w czym problem, a on przyjechał zaledwie w pół godziny i zajął się sprawą. Ekspresowa diagnoza, skuteczna naprawa - czego chcieć więcej?
ocena: 5
Doskonale wiedziałam, komu zlecić wykonanie instalacji elektrycznej, bo tego fachowca poleciła mi już wcześniej córka, która korzystała z jego usług. Gdy postanowiliśmy z mężem adaptować poddasze, zadzwoniłam do niego i oczywiście sprawdził się doskonale.
, Chrzanów
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło naprawy uszkodzonego przewodu, z czym pan elektryk poradził sobie bez najmniejszego problemu. Jestem pod wrażeniem zarówno jego wysokich kompetencji, jak i nienagannej kultury osobistej. Jeśli zajdzie potrzeba ponownego skorzystania z pomocy, na pewno się zgłoszę.
, Godula
ocena: 5
Nie ma chyba nic gorszego niż wymiana bezpieczników w mieszkaniu, zwłaszcza kiedy nie ma się na to czasu. Postanowiłem więc zadzwonić do tego elektryka. Usługę wykonał profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Na plus zasługuje również miła atmosfera i niebywałe poczucie humoru tego pana.
ocena: 5
Nie ma chyba nic gorszego niż cieknący kran w kuchni. Hydraulikiem nie jestem, dlatego z problemem zgłosiłem się do tego pana. Jak się później okazało, zadanie wykonał solidnie i do tego w przystępnej cenie. Pan okazał się punktualną, bardzo dobrze zorganizowaną osobą, do tego komunikatywną i miłą. Zadanie wykonał na piątkę z plusem. Nie miałem do czego się doczepić, Pan nawet posprzątał po sobie.
, Kuźniczka Nowa, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Wymianę grzejnika zleciłem temu hydraulikowi. Pan dał się poznać z bardzo dobrej strony, jako osoba rzetelna, solidna i uczciwa. Nie podlega również dyskusji jego odpowiedzialne i fachowe podejście do sprawy. Cena także była do przyjęcia, chociaż mogła być nieco niższa. Polecam serdecznie kompleksowe usługi tego pana wszystkim!
ocena: 5
Wpadła mi kostka odświeżająca do sedesu i powstał zator w rurach. Niestety sama nie mogłam sobie z tym poradzić. Zadzwonilam po specjaliste, który szybciutko do mnie przyjechał. Po krótkiej chwili udało mu się pozbyć problemu. Pan bardzo miły i dobrze przygotowany. Widać, że zna się na rzeczy. Polecam wszystkim, którzy potrzebują szybkiej i profesjonalnej interwencji. Super fachowiec.
, Miechowice, Bytom
ocena: 5
Szukałam pana hydraulika, ponieważ miałam mały problem z siecią kanalizacyjną w moim domu. Tydzień temu był już u mnie jeden fachowiec, niestety zupełnie nie poradził sobie z problemem i nie pomógł mi w żaden sposób. Zależało mi tym razem na prawdziwym fachowcu. Znalazłam go właśnie tutaj. Pan przyjechał do mnie po dwóch dniach, czyszczenie zbiorników kanalizacyjnych wykonał profesjonalnie.
, Kochłowice
ocena: 5
Miałem problem z bojlerem, który nie nagrzewał wody. Wymieniłem więc wyłącznik termiczny na nowy, jednak na nic się to nie zdało. Postanowiłem więc wezwać na pomoc tego elektryka. Naprawa bojlera nie zajęła mu zbyt dużo czasu, a pracę w mojej ocenie wykonał bardzo dobrze. Polecam usługi tego specjalisty.
, Śródmieście
ocena: 5
Wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw zleciałem temu elektrykowi. Zadanie wykonał bardzo solidnie i z należytą dokładnością. Od razu widać, że nie pierwszy raz podjął się wykonania tego typu usługi. Profesjonalizm widać było od samego początku. Wykonanie oceniam na szóstkę. Duży plus daję również za niewygórowaną cenę usługi. Polecam szczerze! Telefon już zachowałem.
, Kościuszki, Jaworzno
ocena: 5
Interesowała mnie naprawa instalacji, dlatego potrzebowałem pomocy kogoś z doświadczeniem - najlepiej elektryka z uprawnieniami. Wezwałem na pomoc tego specjalistę, który rzetelnie wywiązał się z zadania. Zaskoczył mnie również atrakcyjny cennik usług, dzięki któremu mój budżet nie został w żaden sposób nadwyrężony.
, Hałcnów, Bielsko-Biała
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z jakości usług oferowanych przez tego hydraulika. Wymianą grzejnika zajął się profesjonalnie i odpowiedzialnie. Powierzyłem mu również wykonanie próby szczelności instalacji, którą także wykonał należycie. Okazało się, że trzeba wymienić jeden z odcinków rur, ponieważ jest on nieszczelny, czym również perfekcyjnie się zajął. Numer telefonu oczywiście zapisałem.
, Mysłowice
ocena: 5
Skontaktowałem się z tym pogotowiem elektrycznym, ponieważ pilnie potrzebna mi była pomoc elektryka. Panowie w bardzo krótkim czasie dotarli pod mój adres, następnie profesjonalnie i w atrakcyjnej cenie zajęli się naprawą awarii. Na plus zasługuje również ich wysoka kultura osobista oraz pozostawienie po sobie porządku. Polecam!
, Arki Bożka
ocena: 5
Jestem pewien, że jeszcze nie jeden raz skorzystam z usług tego doskonałego fachowca. Zajmował się montażem oświetlenia w altanie ogrodowej. Przyjechał do nas punktualnie i wykazał się nie tylko umiejętnościami praktycznymi, ale i fachową wiedzą, którą chętnie się dzielił. Pracował z widocznym fachem w ręku, ponadto widać było, że jest dokładny i sumienny. Zdecydowanie polecam.
, Będzin
ocena: 5
To pogotowie elektryczne polecam w 100%. Wszystko wykonane zostało z niezwykłą precyzją oraz dokładnością - awaria została wyeliminowana pomimo weekendu. Cennik usług również nie był wygórowany, zwłaszcza że usługa została wykonana w weekend. Panowie niezwykle kulturalni i uczciwi, profesjonalnie podeszli do problemu. Nie była dla nich także problemem naprawa domofonu. Szczerze polecam, a numer telefonu zachowuję w razie potrzeby.
ocena: 5
Naprawa instalacji gazowej w moim domu nie sprawiła temu hydraulikowi żadnego problemu. Pan do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie i uczciwie. Od razu widać było pełen profesjonalizm. Zleciłem mu również wykonanie próby szczelności instalacji, z którą także poradził sobie doskonale. Cena była przystępna, dzięki czemu nie ucierpiał mój domowy budżet. Dziękuję i polecam serdecznie jego kompleksowe usługi.
, Chebzie, Ruda Śląska
ocena: 5
Dzień dobry, witam serdecznie. Zostawiam pozytwyną opinię na temat tego serwisu, gdyź jestem ogromnie zadowolona z wykoananej usługi. Mój domfon robił zwarcie przez co ciągle wywalało mi korki w mieszkaniu. Technik szybciutko naprawił problem, szczerze polecam, gdyby ktoś miał podobny problem.
, Morgi
ocena: 5
Cena naprawy gniazdka może nie była najniższa, ale za to Pan przyjechał bezpośrednio po moim wezwaniu, co było dla mnie ważne. Oczywiście sama praca została przez niego wykonana jak należy, wiec jestem bardzo zadowolony, że na niego postawiłem. Z pewnością zgłoszę się ponownie, gdy zajdzie taka potrzeba.
, Kochłowice, Ruda Śląska
ocena: 5
Wezwałem tego hydraulika, ponieważ zależało mi na dość szybkim wykonaniu próby szczelności instalacji. Nie zawiodłem się, wzywając tego hydraulika. Do sprawy podszedł odpowiedzialnie, jak na profesjonalistę przystało. Po wykonaniu próby okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam to pogotowie hydrauliczne!
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Ten hydraulik to bardzo uczciwy i solidny wykonawca, któremu warto powierzyć swoje problemy z instalacją sanitarną. Zleciłem mu montaż wanny oraz wymianę prysznica, ponieważ miały one już swoje lata. Pan zadanie wykonał na medal. Nie zgłosiłem żadnych reklamacji. Polecam go z ręką na sercu.
, Będzin
ocena: 5
Usługa udrażniania rur w łazience wykonana została przez tego pana hydraulika terminowo i solidnie, a jeżeli chodzi o cenę usługi - to jak na taką jakość wykonania, była ona zadowalająco niska. Współpraca przebiegła także bardzo pomyślnie, bez żadnych opóźnień. Serdecznie polecam tego hydraulika, to kulturalny i miły człowiek, który odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy.
, Osiedle Grunwaldzkie, Bielsko-Biała
ocena: 5
Odpowietrzanie grzejników było konieczne, ponieważ do rozpoczęcia sezonu grzewczego nie pozostało wiele czasu, a wiele wskazywało na to, że kaloryfery są zapowietrzone. Zadanie zleciłem temu hydraulikowi i jestem bardzo zadowolony z jakości jego usług. Wszystko poszło gładko i bez żadnych komplikacji, terminowo i fachowo, a cena również była zaskakująco niska. Mogę więc polecić tego pana każdemu, kto ma podobne problemy.
, Świętochłowice
ocena: 5
Potrzebowałam hydraulika do udrażniania kanalizacji z pomocą spirali elektrycznej, a nie miałam żadnych sprawdzonych kontaktów. Zapytałam tego fachowca, czy dysponuje takim sprzętem, po czym umówiliśmy się na termin. Pan przyjechał w ustalonym czasie, punktualnie, zaś sama usługa nie zajęła mu dużo czasu. Widać, że jest hydraulikiem z powołania, a nie z przymusu. Usługę oceniam jak najbardziej pozytywnie.
, Straconka, Bielsko-Biała
ocena: 5
Cieszę się, że trafiliśmy właśnie na tego specjalistę, gdyż współpraca z nim była czystą przyjemnością. Naprawa uszkodzonych przewodów nie zajęła mu dużo czasu, ale była profesjonalna, a jej cena bardzo nas nie przytłoczyła. Na plus zasługuje również kultura pana elektryka, tak rzadko spotykana w tych czasach. Polecam usługi tego pana z całego serca!
, Zawiść
ocena: 5
Polecam tego specjalistę. Naprawa lampy przebiegła bez żadnych niepotrzebnych komplikacji. Elektryk zadanie wykonał solidnie i uczciwie, a cena za usługę wbrew moim wcześniejszym domysłom była naprawdę niska. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego fachowości, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.
, Pszczyna
ocena: 5
Chodziło o wymianę grzejników w moim nowo zakupionym domu. Poleciłem ją temu hydraulikowi. Umówiony telefonicznie przyjechał punktualnie, usługę wycenił satysfakcjonująco, a sama jej realizacja przebiegła bardzo szybko i solidnie. Pan posprzątał również swoje miejsce pracy, co bardzo mi się podobało. Polecam!
, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Zabrze
ocena: 5
Awaria systemu kanalizacyjnego przyczyniła się do zapychania rur kanalizacyjnych oraz wycieków i pojawienia się brzydkiego zapachu. Konieczne było więc wezwanie na pomoc hydraulików. Telefon do tych panów okazał się dobrym wyborem. Awarię usunęli szybko, wykorzystując metodę WUKO. Polecam za rzetelność i uczciwość.
, Pszczelnik, Jaworzno
ocena: 5
Chodziło o awarię centralnego ogrzewania. Temperatury na zewnątrz zdecydowanie nie sprzyjały, więc stanęłam przed koniecznością wezwania hydraulika. Pan okazał się bardzo rzetelnym i rozsądnym fachowcem, który zadanie wykonał solidnie, a za usługę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam.
, Orzegów
ocena: 5
Ten fachowiec wykonywał pomiary elektryczne w moim biurze i cieszę się, że to właśnie jemu powierzyłem tę usługę. Przyznam, że z początku martwiłem się, jaka będzie cena jego wizyty, ale na szczęście koszt okazał się całkiem przystępny. Na plus zasługuje tutaj kultura osobista fachowca, tak rzadko spotykana w tych czasach. Polecam mocno!
, Ostra Górka, Sosnowiec
ocena: 5
Zleciłem elektrykowi usunięcie awarii elektrycznej. Okazało się, że miałem uszkodzone przewody, czym panowie zajęli się od ręki, sprawnie dokonując wszelkich czynności naprawczych. Jestem pod wrażeniem ich umiejętności i wysokich kompetencji. Jak najbardziej mogę Państwu polecić!
, Ujejsce
ocena: 5
Ten hydraulik to solidny, dokładny i odpowiedzialny fachowiec, który "czuje to co robi". Widać było od razu, że to prawdziwa złota rączka. Montażem bojlera zajął się niezwykle starannie, ponadto doradził, jak obchodzić się urządzeniem, by unikać niepotrzebnych awarii. Jestem bardzo zadowolony także z wyceny, która nie uszczupliła znacząco mojego budżetu. Polecam.
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło podłączenia instalacji fotowoltaicznej. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, dlatego cieszę się, że fachowiec zapropnował dość prędki termin. Usługa od samego początku do końca wykonana bardzo profesjonalnie. Gorąco polecam ten serwis elektryczny, bo lepszych specjalistów w okolicy na pewno nie znajdziecie.
, Urbanowice
ocena: 5
Tego elektryka polecił mi znajomy. Skorzystałem z jego pomocy przy montażu bojlera. Pan zaimponował mi swoją niebywałą wiedzą i umiejętnościami. W niedługim czasie wezwałem go również do naprawy domofonu, która przebiegła sprawnie i rzetelnie. Zadowoliła mnie również cena za usługi, która była dość niska.
, Czeladź
ocena: 5
Naprawa bojlera przerosła mnie całkowicie, dlatego oddałem ją w ręce tego hydraulika. Pan okazał się miłym i godnym polecenia człowiekiem, dla którego najważniejszy jest klient. Zadanie wykonał solidnie, widać było jego ogromne zaangażowanie. Cena także do zaakceptowania. Polecam!
, Mikołów
ocena: 5
W trakcie remontu w mieszkaniu doszło do takiej sytuacji, że omyłkowo przewierciłem przewody w ścianie. Zadzwoniłem do tego elektryka, by pomógł mi w zakresie naprawy tej usterki i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Cieszę się, że pan nie kazał mi na siebie długo czekać, tylko od razu umówiliśmy się na usługę. Cena też była całkiem przystępna, więc śmiało mogę polecić ten serwis elektryczny.
, Stare Bielsko
ocena: 5
Moim zdaniem jest to najlepsze pogotowie kanalizacyjne w okolicy. Ta firma nie zawiodła mnie, choć ze względu na Święta kilku hydraulików odmówiło mi pomocy. Zdecydowanie warto postawić na ich profesjonalizm i rzetelność. Bardzo szybko uporali się z problemem z rurami, więc udało mi się uniknąć zalania sąsiadów. Wspaniali fachowcy z duszą na ramieniu.
, Dębowa Góra, Sosnowiec
ocena: 5
Montaż instalacji elektrycznej powierzyłem temu fachowcowi i muszę powiedzieć, że cieszę się, że mój wybór padł właśnie na tę firmę. To prawdziwy fachowiec z powołania, który zna się na swojej branży i którego usługi cechuje wysoka jakość. Projekt został od samego początku do końca zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jeśli zależy Państwu na konkretnym elektryku, warto postawić na tego pana.
, Czeladź
ocena: 5
Wybierając tego elektryka kierowałem się opiniami w Internecie i muszę przyznać, że były trafne. To bardzo dobry fachowiec, który odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzi do swojej pracy, więc mogę mieć pewność, że wykonane przez niego pomiary elektryczne są wiarygodne. Polecam serdecznie.
, Wodzisław Śląski
ocena: 5
Przepchnięcie rur spiralą nie było dla tych specjalistów żadnych problemem. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca na miejscu przebiegła szybko i sprawnie. Cena również była atrakcyjna, bo konkurencja oferowała tego typu usługi znacznie drożej. Polecam przede wszystkim za uczciwość, profesjonalizm i zaangażowanie, zaś numer telefonu do hydraulika oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Helenka
ocena: 5
Od dawna poszukiwałem złotej rączki, która sumiennie zajęłaby się dla mnie wymianą grzejnika. Po dłuższych poszukiwaniach trafiłem na tego hydraulika i jak się okazało, zadanie to wykonał idealnie. Po zakończeniu pracy wszystko grało, jak w zegarku. Numer telefonu do tego Pana od razu znalazł się na mojej liście kontaktów. Polecam z czystym sumieniem.
, Wilkowyje, Tychy
ocena: 5
Bardzo rzetelnie wykonana usługa, do tego w przystępnej cenie. Tej firmie zleciliśmy usunięcie zatoru w rurach, ponieważ domowe sposoby okazały się nieskuteczne. Pan bardzo szybko i do tego sprawnie uporał się z powierzonym mu zadaniem, a efekt był widoczny od razu. Na docenienie zasługuje również fakt, że praca była przeprowadzona bardzo schludnie, więc fachowiec nie zostawił po sobie bałganu. Szczerze mogę polecić tego specjalistę każdemu, kto znajdzie się w potrzebie.
, Jastrzębie Górne i Dolne, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
W instalacji kanalizacyjnej pojawił się poważny zator, więc konieczne było pilne udrażnianie rur. Zadzwoniłem więc do tego hydraulika i jestem zadowolony ze swojej decyzji. Zadanie wykonał rzetelnie, uczciwie, punktualnie i do tego w przystępnej, jak na obecne czasy cenie. Polecam serdecznie wszystkim usługi tego specjalisty!
, Zatorze, Gliwice
ocena: 5
Przepychanie rur to zadanie zdecydowanie nie dla mnie. Postanowiłem zlecić je komuś z doświadczeniem. Wybór padł na tego hydraulika i okazał się strzałem w dziesiątkę. Pan rzetelnie i odpowiedzialnie zabrał się do pracy, bardzo szybko się z nią uporał, a usługę wycenił uczciwie.
, Czeladź
ocena: 5
Temperatury na zewnątrz zaczynały się obniżać, a ja miałem awarię centralnego ogrzewania. Z zadaniem panowie poradzili sobie bez problemu, do tego okazali się osobami sumiennymi i rzetelnymi. Jestem pod wrażeniem ich wiedzy i umiejętności, które doskonale wykorzystali w praktyce. Dziękuję serdecznie za pomoc.
, Łęka
ocena: 5
Polecam Państwu tego fachowca z czystym sercem. Pan wykonywał pomiary instalacji elektrycznej i złego słowa na temat jego pracy powiedzieć nie mogę. To profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, w dodatku ma bardzo atrakcyjne cenniki. Numer już sobie zapisałem na przyszłość.
, Czeladź
ocena: 5
Spanikowana babcia zadzwoniła do mnie wieczorem, że pękła rura w łazience i leje się woda. Ja na szczęście miałam Waszą wizytówkę i od razu zgłosiłam, że potrzebuję pomocy dla bliskiej osoby. Reakcja była natychmiastowa, Panowie szybko dokonali naprawy, a Babcia jest szczęśliwa. Brawo!
, Kosztowy, Mysłowice
ocena: 5
Piszę w imieniu mojej mamy, która poprosiła mnie o napisanie pozytywnej opinii pod adresem tej firmy. Pan serwisant był u niej kilka dni temu, ponieważ zapchała jej się toaleta. Zamówiłam dla niej odetkanie kanalizacji, nie było mnie przy realizacji zlecenia, jednakże mama jest bardzo zadowolona i wdzięczna temu panu. Kazała również przekazać serdeczne pozdrowienia.
, Ujejsce, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Jestem zadowolony z tego elektryka, którego wezwałem do naprawy bojlera. Ten Pan bardzo szybko i solidnie wykonał powierzone mu zadanie, a do tego zaproponował uczciwą cenę za jego wykonanie. Do tego dokładnie posprzątał swoje stanowisko pracy. Od razu widać, że to profesjonalny elektryk, który jest godny polecenia i zaufania. Chętnie skorzystam z jego usług jeszcze nie jeden raz!
, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego
ocena: 5
Brak prądu w mieszkaniu zdezorganizował całkowicie rozkład dnia. Nie mając wiedzy i doświadczenia w rozwiązywaniu tego typu problemów, postanowiłem zadzwonić do tego elektryka. Naprawa instalacji elektrycznej w jego wykonaniu przebiegła niezwykle sprawnie i solidnie. Numer telefonu do tego Pana oczywiście zachowałem i z pewnością skorzystam jeszcze nieraz z jego rzetelnych usług.
, Żywiec
ocena: 5
Z czystym sumieniem polecam tego hydraulika. Od razu widać, że to profesjonalista, który wie, jak wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie. Wymiana kranu, którą mu zleciałem, zajęła mu dosłownie kilkanaście minut. Zaskoczyła mnie również niska cena usługi.
, Zofiówka, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
Zlecenie obejmowało naprawę bojlera. Obawiałem się nieco o koszt tego typu usługi, ale ostatecznie okazało się, że usterka była dość prozaiczna i jej eliminacja nie uszczupliła zbyt mocno mojego portfela. Pan oczywiście bardzo fachowy i kompetentny. Polecam serdecznie jego usługi!
, Rozbark, Bytom
ocena: 5
Naprawę grzejnika zleciłem temu hydraulikowi, ponieważ zależało mi na sprawnie i solidnie wykonanej usłudze. Nie zawiódł on mojego zaufania - wszystko przebiegło bez zarzutów, czysto i profesjonalnie. Byłem tak zadowolony z wykonanej usługi, że zleciłem już mu również przegląd instalacji kamerą, co poszło mu równie dobrze i sprawnie. Polecam.
ocena: 5
Zależało mi na elektryku, któy podłączyłby instalację elektryczną w firmię. Zadanie to powierzyłam temu fachowcowi i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Pan przyjechał punktualnie i był znakomicie przygotowany do pracy. Cena mogłaby być nieco niższa, ale i tak polecam.
, Warpie
ocena: 5
W garażu mamy rurę, z której ciekło. Mąż w akcie despercji wpadł na pomysł żeby zakleić ją taśmą, ale ja od razu zaczęłam szukać w internecie specjalistów z naszego miasta, którzy mogliby pomóc z tym utrapieniem. Chciałam pochwalić Pana hydraulika, który przyjechał do tego zlecenia, naprawił pękniętą rurę w ekspresowym tempie, nie nabrudził i był miły.
, Wilcze Gardło
ocena: 5
Ten fachowiec wykonywał dla mnie pomiary elektryczne, ponieważ od jakiegoś czasu skarżyłam się na duże rachunki za prąd. Jestem bardzo zadowolona z jego wizyty, bo rozwiał moje wątpliwości i w dodatku zaproponował całkiem przystępną cenę. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha!
, Pionierów
ocena: 5
Korzystałem z usług tego hydraulika i muszę przyznać, że to osoba kompetentna, terminowa i sumienna, a do tego kulturalna i bardzo miła. Profesjonalnie, fachowo i rzetelnie zajął się montażem bojlera w niedawno kupionym domu. Z jego pomocy skorzystałem już nie pierwszy raz i nigdy mnie nie zawiódł. Szczerze polecam.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Potrzebny był nam elektryk do sprawdzenia instalacji elektrycznej w biurze. Ucieszyliśmy się, że panowie nie mieli odległych terminów i zgodzili się przyjechać jeszcze w tym samym tygodniu. Na efekty ich działań nie trzeba było długo czekać. Numer oczywiście zapisujemy i jak najbardziej będziemy polecać!
, Bojków, Gliwice
ocena: 5
Udrażnianie rur wymagało zastosowania wysokociśnieniowej metody WUKO, dlatego zadanie powierzyłem tej firmie hydraulicznej. Panowie pokazali klasę, wszystko wykonali należycie, bez większych problemów. Tak zachwyciła mnie jakość ich usług, że zleciłem im także wykonanie próby szczelności instalacji. I z tą usługą nie mieli żadnego problemu. Polecam serdecznie!
ocena: 5
W rurach powstał zator i szukałam specjalisty, który mógłby tę usterkę usunąć. Cieszę się, że panowie byli akurat dyspozycyjni i nie musiałam umawiać się z nimi na terminy, tylko sprawę załatwili od ręki. Jak na fakt, że usługę wykonali w błyskawicznym tempie, a do tego solidnie - jej koszt wcale nie był przytłaczający. Z przyjemnością mogę Państwu zarekomendować ten serwis, jeśli szukacie kogoś rzetelnego i solidnego.
, Warpie
ocena: 5
Zleciłem tej firmie naprawę przeciętego przewodu, ponieważ robiłem remont w mieszkaniu i przez przypadek go uszkodziłem. Elektryk poradził sobie z tym zadaniem bez problemu, więc złego słowa na temat jego pracy nie mogę powiedzieć. Cena za usługę też była niczego sobie. Śmiało mogę Państwu polecić, bo to jeden z lepszych fachowców dostępnych w pobliżu.
, Środula
ocena: 5
Zależało mi na usłudze elektryka polegającej na wydaniu opinii odnośnie stanu technicznego instalacji w moim domu. Cieszę się, że pan miał wolne terminy, więc nie kazał mi na siebie czekać w nieskończoność. Udało nam się umówić na jutro, a efekt pracy elektryka był w pełni zgodny z moimi oczekiwaniami. Cena koniec konców okazała się nawet niższa niż przypuszczałem, więc tym badziej polecam.
, Rozbark, Bytom
ocena: 5
Montaż domofonu poszedł bardzo sprawnie, za co jestem ogromnie wdzięczny. Dodatkowo ten elektryk z uprawnieniniami doradził mi w kilku kwestiach dotyczących elektryki, więc wiem, czego mam się spodziewać od ekipy budowlanej i przy okazji już wiem, kogo wezwę na odbiór elektryczny w przyszłości. Zdecydowanie polecam jego usługi.
, Tarnowskie Góry
ocena: 5
Zleciłem temu Panu wykonanie próby szczelności instalacji, ponieważ niedawno zakończyłem montaż instalacji sanitarnej. Hydraulik bardzo dobrze wywiązał się ze swojego zlecenia. W niedługim czasie powierzyłem mu także wymianę kranu w kuchni, który przestał spełniać swoje funkcje. Tutaj również mnie nie zawiódł. Polecam.
, Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
ocena: 5
Chodziło o naprawienie pękniętej rury. Ponieważ średnio znam się na hydraulice, postanowiłam pozostawić to zadanie specjaliście. Cieszę się, że trafiłam właśnie na tę firmę, choć muszę przyznać, że przypadkowo, gdyż jako jedyny z kilku obdzwonionych fachowców zgodzili się na pilną interwencję. Całe zadanie zostało wykonane ekspresowo i solidnie. Polecam.
, Gigant, Jaworzno
ocena: 5
Fachowiec zajął się wymianą rozdzielni i z zadania wywiązał się bez zastrzeżeń. Plus należy się za szybką reakcję na moje zgłoszenie, bo pod moim domem pan stawił się już na następny dzień. Cieszę się, że nie musiałem długo czekać na efekty jego działań. Cena? Bardzo atrakcyjna.
, Chebzie, Ruda Śląska
ocena: 5
Wymiana grzejników na nowe dla tego hydraulika nie była żadnym wyzwaniem. Widać, że ten pan dokładnie zna się na rzeczy. Zaskoczył mnie swoją fachową wiedzą i niezwykłymi umiejętnościami. Jego kultura osobista również stała na wysokim poziomie. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi hydrauliczne!
, Giszowiec, Katowice
ocena: 5
Witam, jako kobieta niebardzo znam się na całej tej elektryczności, przewodach, kablach, spięciach i innych rzeczach, dlatego zawsze zależmy na bardzo fachowej pomocy Panów, którzy rozwiążą moje problemy ekspresowo. Taki właśnie był Pan który przyjechał naprawić mój uszkodzony przewód domofonu. Polecam szczerze.
, Bielsko Południe, Bielsko-Biała
ocena: 5
Moja wanna od dawna nie mogła doczekać się wymiany, jednak w końcu znalazłem trochę czasu i postanowiłem ją wymienić na nową. Wymianę wanny zleciłem temu hydraulikowi i jestem bardzo zadowolony z jakości usługi. Wszystko przebiegło sprawnie, czysto i estetycznie. Cena również ok. Polecam.
, Olkusz
ocena: 5
Ten hydraulik to właściwy człowiek na odpowiednim stanowisku. Już od dłuższego czasu zlecam mu przegląd instalacji kamerą i zawsze wykonuje go perfekcyjnie. Poosiada odpowiedni sprzęt, a całości dopełniają jego umiejętności. Nie zawiódł mnie też w momencie, kiedy remontowałem łazienkę - bezbłędnie zajął się montażem prysznica i wymianą wanny. Polecam.
ocena: 5
Hydraulik bardzo szybko i konkretnie zareagował na problem przelewającej się spłuczki podtynkowej. Usunięcie awarii hydraulicznej nie zajęło mu zbyt wiele czasu, a pan okazał się godnym zaufania specjalistą z bogatą wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Widać, że człowiek ma fach w rękach i bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Poleciłem go już znajomym i rodzinie, bo o takiego fachowca w dzisiejszych czasach naprawdę trudno.
ocena: 5
Moja firma mieści się na bardzo spokojnej ulicy, ale jednak domofon to dla mnie rzecz która zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa. Obawiam się szczerze mówiąc, że jakaś niewłaściwa osoba mogłaby wejść, przez co jakaś ważna rzecz mogłaby zostać skradziona. Nie działała mi konkretnie słuchawka od domofonu, co byłobardzo uciążliwe. Ciagle były przez to jakieś nieprzyjemnośći a dodatkowo robiły się spięcia. polecam fachowca.
, Ligota Zabrska, Gliwice
ocena: 5
Skontaktowałem się z tym pogotowiem elektrycznym, ponieważ wyrzuciło różnicówkę w moim domu. Przyjechał do mnie kompetentny i życzliwy fachowiec, który od razu wiedział, co należy zrobić w takiej sytuacji. Na dodatek oferowany przez niego cennik usług był bardzo przystępny. Polecam z czystym sumieniem!
, Bogoczowiec, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 5
Jestem zachwycona tak szybko i solidnie wykonaną usługą. Problem zgłaszałam bardzo późno, więc nie liczyłam na cud, natomiast pogotowie hydrauliczne przyjechało do mnie już po godzinie. Usunęli usterkę, a za całość nie wzięli wygórowanej kwoty, więc jak najbardziej mogę ich polecić.
, Helenka, Zabrze
ocena: 5
Zleceniem było udrażnianie kanalizacją spiralą. Zadzwoniłam do pana specjalisty, ponieważ naprawienie usterki nie mogło dłużej czekać. Jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego kompleksowych i niedrogich usług. Pan nie naciągnął mnie na zbędną naprawę i za to przyznaję mu najwyższą ocenę.
, Mysłowice
ocena: 5
W bloku w którym mieszkam zakłądali nam światłowód i chyba Panowie, którzy się tym zajmowali, przypadkiem przewiercili przewody w naszych ścianach. W wyniku tego incydentru domofon, który otwiera drzwi na klatce schodowej przestał działać. Technik szybko załatwił sprawę i już wszystko działa.
, Łagiewniki
ocena: 5
Piszę tutaj opinie pozytywną na temat serwisu, ponieważ jestem wyjątkowo zadowolona z usług technika, który odwiedził mnie w sprawie naprawy mojego domofonu. Nie działała mi słuchawka, przez co utrudnione było korzystanie z domofonu. Naprawa bezproblemowa, Pan miał wszystkie narzędzia przy sobie, zajął się sprawą i już wszystko działa. Polecam ten serwis.
, Załęska Hałda, Katowice
ocena: 5
Zleciłem temu hydraulikowi usunięcie awarii hydraulicznej i nie żałuję. Naprawdę jestem pełen podziwu i uznania dla jego ogromnej wiedzy, którą z powodzeniem wykorzystał w praktyce, dzięki czemu usunięcie usterki nie zajęło mu dużo czasu. Już zapisałem numer telefonu do tego fachowca w razie podobnych problemów w przyszłości.
, Bogucice, Katowice
ocena: 5
Witam, chciałabym zostawić pozytywną opinię na temat zakresu usług tego fachowca z tej firmy. Miałam problem z instalacją mojego domofonu w mieszkaniu. Okazało się, że nie działa guzik i po wciśnięciu nie otwiera furtki przed blokiem oraz drzwi na dole klatki schodowej. Technik, który przyjechał zajął się sprawą bardzo szybko, nie mam już problemów, także gdyby ktos miał podobny problem to polceam.
, Kościuszki, Jaworzno
ocena: 5
Pan przyjechał w ustalonym terminie, by zająć się montażem oświetlenia w łazience, którą remontowaliśmy od podstaw. Temat ogarnął szybko i bardzo profesjonalnie, a przy tym doradził w kilku kwestiach technicznych, co bardzo doceniam. Jestem bardzo zadowolony.
, Mikołów
ocena: 5
Moje mieszkanie nie jest już najnowsze, jest to bardzo stary budynek w kamienicy. Jest bardzo klimatyczne, ale niestety istalacje elekryczne i przewody pozostawiają wiele do życzenia. Doszło również do tego, że słuchawka domofonu przestała działać. Dobrze, że trafiłam akurat na ten serwis bo wszystko przebiegło badrdzo sprawnie i z czystym sumieniem przekazuje dalej moje polecenie odnośnie tego technika.
, Kończyce
ocena: 5
Elektryk z powołania, który naprawę gniazdka wykonuje z taką samą solidnością, jak wszystkie inne usługi elektryczne. Bardzo się cieszę, że miałam okazję na niego trafić i jestem pewna, że w przypadku jakichkolwiek problemów z prądem znów się do niego zgłoszę. Ocena w 100% zasłużona - szkoda, że tak mało jest tak porządnych fachowców. Polecam gorąco jego usługi!
, Orzesze
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie elektryk do montażu skrzynki z bezpiecznikami. Dla wprawionego fachowca pewnie banał, ale sam wolałem niczego nie tykać, jako że mam średnie pojęcie o elektryce. Ten specjalista spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Mam do zrobienia jeszcze kilka prac elektrycznych w domu, więc chyba już wiem, komu je powierzę. Polecam!
, Zdrój, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 4
Ta firma zajęła się wymianą skrzynki z bezpiecznikami w moim mieszkaniu i z zadaniem tym poradziła sobie znakomicie. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, dlatego cieszę się, że fachowcy przystali na zaproponowany przeze mnie termin i zjawili się pod wskazanym adresem jeszcze w tym samym tygodniu. Cena za usługę też wygórowana nie była, więc jak najbardziej mogę polecić.
, Guido, Zabrze
ocena: 4
Szukałem elektryka do wydania opinii dotyczącej stanu technicznej instalacji w nowo wybudowanym domu i bardzo dobrze trafiłem. Pan nie miał odległych terminów, więc zgodził się przyjechać do mnie już na następny dzień. Ucieszyło mnie to, bo nie ukrywam, zależało mi na czasie. Polecam Państwu serdecznie!
, Szobiszowice, Gliwice
ocena: 4
W temacie zaworów nie macie sobie równych. Gdy mąż wyjechał i pojawił się wyciek w łaziecne, nie miałam pojęcia co robić, bo to on jest "złotą rączką" w naszym domu. Na szczęście sąsiad dał mi kontakt i zachwalał, że szybko usuwacie awarie hydrauliczne. Nie pomylił się. Wymieniliście uszkodzone zawory, cała akcja nie trwała długo, a cena była przystępna, więc pójdę w ślady sąsiada i również będę polecać Wasze usługi znajomym.
, Śródmieście
ocena: 4
Nie wiedziałam, komu w okolicy mogę powierzyć podobne zadanie. Niestety nie miałam żadnych sprawdzonych kontaktów, więc trochę zdałam się na intuicję, ale w tym przypadku okazała się ona prawidłowo. Ten fachowiec zajął się usunięciem zwarcia w prawdziwie profesjonalny sposób. W dodatku naprawił bezpieczniki, które już od dłuższego czasu sprawiały problemy i ciągle się wybijały. Polecam!
, Mysłowice Centrum, Mysłowice
ocena: 4
W firmie czuliśmy nagle swąd palonego plastiku. Jak się okazało - przepalił się kabel w dość starej już instalacji, więc konieczna była interwencja elektryka. Ten fachowiec sprawnie usunął awarię, w dodatku przyjechał na miejsce bardzo szybko, co jest dodatkowym plusem. Polecam, bo naprawdę warto skorzystać z jego oferty.
, Rozbark
ocena: 4
W biurze nastąpiło spięcie, więc skontaktowałam się z tym pogotowiem elektrycznym, by uzyskać jakąś pomoc w tym zakresie. Fachowcy sprawnie poradzili sobie z tym zadaniem, na dodatek zaproponowana przez nich cena była niewygórowana i jak najbardziej adekwatna do zakresu wykonanej pracy. Serdecznie dziękuję za pomoc! Na pewno polecę firmę rodzinie oraz znajomym.
, Batory
ocena: 4
Nie wiedziałam, że hydraulik może pracować całodobowo, więc pozytywnie się zaskoczyłam, kiedy pan zgodził się przyjechać do mnie w poźnych godzinach wieczornych. Szybko zdiagnozował, a następnie usunął usterkę, a za całą usługę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam z całego serca jego profesjonalne usługi.
, Aleksandrowice, Bielsko-Biała
ocena: 4
Wróciłem z wakacji i zostałem niespodziankę w postaci awarii hydraulicznej. Na szybko znalazłem w Internecie dyspozycyjne pogotowie hydrauliczne i to był strzał w dziesiątkę. Panowie trafnie zdiagnozowali usterkę i równie sprawnie zajęli się jej usunięciem. Cała usługa nie kosztowała mnie nie wiadomo jakich pieniędzy, więc jestem zadowolony i na pewno polecę firmę znajomym.
, Pionierów, Jastrzębie-Zdrój
ocena: 4
Kiedy brałem prysznic zauważyłem, że woda bardzo wolno odpływa. Próbowałem sam odetkać odpływ domowymi sposobami ale miałem wrażenie, że tylko pogarszam sprawę. Nie zostało mi nic innego jak tylko wezwać fachowca. Udłao mi się szybko znaleźć sympatycznego Pana, który w niedługim czasie był u mnie. Bardzo szybko i sprawnie udało mu siępozbyć zatoru w rurach. Dostałem również kilka rad jak w przyszłości tego uniknąć. Naprawdę polecam.
, Zwierzyniec, Tychy
ocena: 4
Dzień dobry, zdecydowałam się wystawić Wam pozytywną opinię, ponieważ jestem wyjątkowo zadowolona z usługi, a bardzo rzadko jestem aż tak zadowlona. Cenię sobie punktualność, a technik był dokładnie o czasie a nawet 5 minut wcześniej. Wymienił mi słuchawkę i wszystko już działa jak dawniej, nie mam już problemu i mogę normalnie otwierać furtkę. Polecam ten serwis.
, Bugaj
ocena: 4
Wezwałem to pogotowie hydrauliczne, ponieważ niewielki zator w rurze odpływowej w zlewozmywaku przekształcił się w poważną awarię hydrauliczną. Panowie hydraulicy zjawili się w 25 minut od zgłoszenia i od razu przystąpili do pracy. Na plus oceniam błyskawiczny czas reakcji, sprawnie i solidnie wykonaną usługę, pozostawiony porządek, bardzo dobrą komunikację i przystępną cenę. Numer telefonu zachowuję i polecam na przyszłość!
ocena: 4
Zgłosiłem się do tego elektryka, ponieważ miałem poważne problemy z rozdzielnią, a sam nie czułem się na siłach, by zająć się ich rozwiązaniem. Współpraca z tym panem była fantastyczna, pomijając przy tym solidność i uczciwość, które uważam za normę. Wymiana rozdzielni przebiegła profesjonalnie i fachowo. Polecam!
, Środula
ocena: 4
Nie ukrywam, że wyboru fachowca dokonałam, kierując się czasem i dyspozycyjnością. Szukałam po prostu elektryka, który zajmie się wymianą gniazdka w sypialni od ręki - nie za dwa dni czy za tydzień, bo terminy. Udało mi się trafić na Pana, który przyjechał zaledwie w godzinę po moim telefonie. Swoje zadanie oczywiście wykonał bez zarzutu, a cena usługi nie była wygórowana.
, Piotrowice-Ochojec
ocena: 4
Witam serdcznie, domofony to nie jest moja mocna strona, ale na szczęście fachowiec który do mnie przyjechał z tego serwisu był bardzo kompetentny i miły.. Szybciutko zajął się sprawą i naprawił przecięty przewód, ponieważ okazało się że z tym był właśnie problem. Mogę polecać, jeśli ktoś się zastanawia czy korzytsać z usług to ja polecam z mojej strony
, Stary, Chorzów
ocena: 4
Jeśli mam być szczery, to cena mogłaby być odrobinę niższa, choć z drugiej strony patrząc wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że praca została wykonana prawidłowo. Temat bardzo profesjonalnie załatwiony, a po skończonych pomiarach elektrycznych Pan wystawił stosowny protokół. Z przyjemnością polecam jego usługi i ostatecznie wystawiam 5 z malutkim minusikiem.
, Jaroszowice
ocena: 4
Świetny specjalista. Zleciłem mu montaż gniazdka w garażu, czym zajął się bardzo profesjonalnie i niedrogo. Doradził mi również w kilku kwestiach dotyczących elektryki - potrafi przekazać swoją wiedzę w zrozumiały sposób. Polecam jego usługi z przyjemnością. Zasłużył na doskonałą opinię i taką mu daję.
, Świętochłowice
ocena: 4
Zleciłem temu Panu montaż lampy w jednym z pokoi i jak się okazało, był to bardzo trafny wybór. Ten elektryk okazał się doskonałym specjalistą, który zadanie wykonał rzetelnie, uczciwie i do tego niezwykle dokładnie. Na plus oceniam również cenę usługi, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego budżetu.
, Bojków
ocena: 4
Bardzo polecam usługi tego wykonawcy. Wszystko zostało załatwione super sprawnie i do tego czysto. Panowie z serwisu przyjechali o ustalonej dzień wcześniej godzinie, a sama usługa nie zajęła im dużo czasu. Najważniejsze, że efekt końcowy jest dla mnie w pełni satysfakcjonujący, zaś hydraulicy pozbyli się zatoru w kanalizacji. Cena? Bardzo przystępna.
, Ligota Zabrska, Gliwice
ocena: 4
Mój prysznic niedawno zaczął przeciekać, więc zadzwoniłem do hydraulika. Naprawą prysznica zajął się niemal od ręki. Usługa wykonana została ekspresowo, solidnie i estetycznie. Nie mogę złego słowa powiedzieć na tego pana. To prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie, któremu warto zaufać. Do tego dochodzi również atrakcyjny cennik. Czego można chcieć więcej? Polecam.
, Wodzisław Śląski
ocena: 4
Polecam z przyjemnością. Pan wymienił bezpieczniki na nowe i wszystko zamontował tak, by wyglądało schludnie. Doradził nam ponadto w sprawach elektryki i odpowiedział na kilka moich branżowych pytań. Specjalista z ogromną wiedzą i umiejętnością dzielenia się nią. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
, Piekary Śląskie
ocena: 4
Kupiłam niedawno dom w pięknej okolicy, wszystko działało super, ale od pewnego czasu mój domofon zaczął płatać duży figle i nie byłam już z niego zadowlona. Ciagle się albo wyłączał, albo nie działała mi klawiatura. Po przyjeździe technika okazało się, że trzeba wymienić mój domofon bo ten już nie da rady się naprawić. Na szczęscie nie był to kolosalny wydatek a serwisant sprawnie podjął się współpracy.
, Cieśle, Sosnowiec
ocena: 4
Szczerze polecam usługi tego pogotowia elektrycznego. Przyjechali do mnie w niedzielę o dość późnej porze, za co jestem bardzo wdzięczny. Awarię zlokalizowali szybko i bezproblemowo ją usunęli. Przy okazji poprosiłem o wymianę włącznika, co również nie było dla nich problemem. Świetni fachowcy z uczciwym podejściem do klienta. Polecam.
ocena: 4
Ten fachowiec robił pomiar odbiorczy w mojej firmie i z zadania spisał się znakomicie. Zaskoczyła mnie szybkość jego interwencji, bo inni fachowcy proponowali zbyt odległe terminy. Ten pan nie widział problemu, by usługę wykonać jeszcze w tym samym tygodniu. Cena? Jak najbardziej do zaakceptowania. Polecam!
, Kościuszki, Jaworzno
ocena: 4
Usterka polegała na przepalonym kablu w instalacji, więc interwencja specjalisty była tutaj koniecznością. Ten pan nie miał żadnego problemu w tym, by przyjechać na miejsce od razu. Sprawnie dokonał naprawy, w dodatku cechowała go nienaganna kultura osobista, której inni fachowcy mogą pozazdrościć. Polecam, jeśli ktoś poszukuje rzetelnego i kompetentnego elektryka.
, Murcki, Katowice
ocena: 4
Doskonale wykonana instalacja elektryczna. Uwzględnione wszystkie nasze sugestie i wprowadzone udogodnienia, które z pewnością ułatwią nam życie. Prace przebiegły bardzo sprawnie i w ustalonym czasie dobiegły końca. Wszystko działa bez zarzutu, mogę z przyjemnością zarekomendować usługi tego fachowca.
, Ząbkowice
ocena: 4
Nie wiedziałam, że pogotowie kanalizacyjne może działać całodobowo, dopóki nie postanowiłam skorzystać z oferty tej firmy. Cieszę się, że to właśnie ci hydraulicy usuwali moją awarię, bo sama na pewno nie dałabym rady, a widać było, że panowie są kompetentni i mają za sobą już niejedną taką interwencję. Jestem bardzo zadowolona z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis i z pewnością w przyszłości ponownie skorzystam z ich kompleksowego wsparcia.
, Śródmieście, Tychy
ocena: 4
Firma wykonywała pomiar odbiorczy w bloku i z zadaniem tym poradzili sobie znakomicie. Współpracuję z tymi panami już od dłuższego czasu i jak do tej pory mnie nie zawiedli. Również i w tym przypadku jestem zadowolony. Cena? Bardzo przystępna w porównaniu do ofert firm konkurencyjnych. Polecam każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany.
, Kończyce

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502