Mateusz Krajewski
4.8

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski

Anieli Urbanowicz 17A lok. 36, 41-200 Sosnowiec
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Prężnie działający zespół instalatorów i ekspertów w swojej branży oferuje Państwu pełen zakres usług hydraulicznych, elektrycznych i montażowych. Firma od wielu lat sprawia, że klienci mogą spać spokojnie, ponieważ fachowcy niezwykle szybko i skutecznie usuwają wszelkie awarie i usterki, a instalacje w ich wykonaniu są bezpieczne i trwałe. Dodatkowym atutem działalności jest gwarancja na wszystkie wykonane zlecenia. Dołącz do grona zadowolonych klientów już teraz! Zadzwoń i przekaż wszelkie zadania z zakresu elektryki i hydrauliki.

Zakres usług

Hydraulik

 • Podłączenie kuchenki gazowej
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej

Montaż płyt gk

 • Montaż płyt gk
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Bytom
 4. Ruda Śląska
 5. Tychy
 6. Dąbrowa Górnicza
 7. Chorzów
 8. Jaworzno
 9. Mysłowice
 10. Siemianowice Śląskie
 11. Będzin
 12. Piekary Śląskie
 13. Świętochłowice
 14. Mikołów
 15. Czeladź
 16. Radzionków
 17. Lędziny
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
75 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
W moim domu jednorodzinnym od dłuższego już czasu, potrzebowałem ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji, ponieważ na ścianach ścieki osadziły się i tworzyły bardzo nieprzyjemny zapach w całej okolicy! Szybko szukałem rozwiązania i równie szybko je znalazłem razem z Waszym serwisem, który gorąco polecam. Zostawiam kontakt na wypadek ponownego czyszczenia kanalizacji.
, Morgi
ocena: 5
Miałam w mieszkaniu awarią prądu, z usunięciem czego pomógł mi ten elektryk. Trzeba przyznać, że usługi wykonywane przez tego fachowca cechuje wysoka jakość, w dodatku pan jest niezwykle kulturalny i uprzejmy, co jest rzadko spotykanym podejścim. Mogłoby być nieco taniej, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam jak najbardziej!
, Brzęczkowice i Słupna
ocena: 5
Kilka dni temu zrobił mi się zator w kanalizacji. Bałam się, że ścieki się wyleją do tego stopnia, że zaleją moich sąsiadów, a to trochę wstydliwe. Długo nie zwlekając, zaczęłam szukać serwisu, który podjąłby się udrażanianiem kanalizacji i usługami tego typu. Znalazłam wasz serwis i cieszę się, że nawiązałam z nim współpracę, ponieważ rozwiązał problem w bardzo krókim czasie.
, Cegielniana, Jaworzno
ocena: 5
Ostatnio potrzebowałam takiej usługi, jak czyszczenie zbiorników kanalizacyjnych, gdyż wspomniane przeze mnie zbiorniki dawały o sobie znać. Wasz serwis skutecznie i przede wszystkim szybko podjął się czyszczenia, zrobił to bardzo tanio. Polecam serdecznie osobom starszym, ponieważ technicy, którzy przybyli mają podejście do każdego człowieka.
, Kochłowice, Ruda Śląska
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie dobry elektryk do podłączenia instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Ten fachowiec zwrócił moją uwagę ze względu na dużą ilość pozytywnych opinii. Muszę powiedzieć, że również i w moim przypadku sprawdził się znakomicie. Polecam jego usługi, bo naprawdę warto!
, Kochłowice
ocena: 5
Zatrudniłem tego fachowca do sprawdzenia stanu instalacji elektrycznej w moim domu i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez niego pracy. Na plus zasługuje również cennik, który wcale nie był wygórowany, gdyż konkurencja oferowała podobną usługę znacznie drożej. Polecam, jeśli zależy Państwu na kompetentnym i niedrogim elektryku.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Zlecenie obejmowało przepchnięcie zlewu, czym fachowcy zajęli się od ręki. Złego słowa na temat ich pracy powiedzieć nie mogę, bo usługa została przeprowadzona zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jedyne zastrzeżenie mam co do ceny, która mogłaby być odrobinę niższa. Niemniej jednak - wciąż jestem zadowolona, że to właśnie tej firmie powierzyłam to zadanie.
, Leopold, Jaworzno
ocena: 5
W biurze mieliśmy małą awarię elektryczną i skontaktowałem się z tym fachowcem, by zasięgnąć jakiejś pomocy w tym zakresie. Jestem pod wrażeniem, bo pan przybył po mnie niedługo po zakończonej rozmowie telefonicznej, wyposażony w cały potrzebny sprzęt i narzędzia. Cała usługa nie zajęła mu dużo czasu, co tylko potwierdza jego profesjonalizm. Polecam jego usługi z czystym sumieniem!
, Stary
ocena: 5
Miałam awarię elektryczną polegającą na tym, że w mieszkaniu wybiło mi bezpieczniki. Numer do tego fachowca dostałam od brata i trzeba przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Ten elektryk okazał się bardzo życzliwym i pomocnym człowiekiem, który naprawą usterki zajął się w pełni profesjonalny sposób. Widać, że zna się na swojej pracy i lubi ją wykonywać. Wiedziałam też, że nie naciąga mnie na dodatkowe koszty, bo każde swoje działanie potrafił uargumentować. Polecam!
, Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
ocena: 5
Potrzebowałem wykonać przegląd instalacji elektrycznej w mojej firmie, ponieważ ta nie była sprawdzana już od lat. Zadaniem tym zajął się ten fachowiec i jestem bardzo zadowolony z jego wizyty. Nie dość, że wszystko dokładnie zbadał, to jeszcze doradził, co należy zrobić, by instalacja poprawnie spełniała swoją funkcję jeszcze przez długi czas. Polecam jego fachowe usługi każdemu!
, Łagiewniki, Bytom
ocena: 5
Do udrażniania rur ci panowie podeszli jak na profesjonalistów przystało. Byli wyposażeni w specjalistyczne narzędzia, a na usługę przyjechali punktualnie, co bardzo sobie cenię. Całą ich wizytę wspominam bardzo dobrze, bo zadanie wykonali naprawdę sprawnie, a o każdym etapie ich prac informowali mnie na bieżąco, dzięki czemu wiedziałam, że nie naciągają mnie na zbędne koszty. Podsumowując - jestem zadowolona.
, Błędów, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Zrobił mi się zator w rurach i poszukiwałam solidnego hydraulika. Cieszę się, że trafiłam na tego fachowca, bo z zadania wywiązał się naprawdę dobrze. Na docenienie zasługuje fakt, że pan pracuje czysto, więc nie pozostawia po sobie bałaganu. Serdecznie dziękuję za pomoc, a numer już zapisałam sobie w telefonie.
, Ostrowy Górnicze
ocena: 5
Nie wiedziałam, dlaczego woda w umywalce strasznie wolno schodzi. Okazało się, że winowajcą całej sytuacji były moje... włosy. Stanęłam przed koniecznością wezwania hydraulika i nie żałuję, że to właśnie temu fachowcowi powierzyłam odetkanie rur. Pan miał ze sobą specjalistyczne narzędzia, dzięki którym cała usługa przebiegła niezwykle sprawnie. Po wizycie fachowca układ hydrauliczny wrócił do normy, więc zadanie zostało wykonane jak należy.
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
Fachowiec stanął przed zadaniem naprawy przewierconych przewodów, z czym zresztą poradził sobie bardzo dobrze. Jestem pod wrażeniem jego umiejętności, jak i dużej wiedzy, którą sprawnie wykorzystuje w praktyce. Polecam, warto mieć takie pogotowie elektryczne pod ręką.
, Podwale, Jaworzno
ocena: 5
W biurze mieliśmy robiony remont i przez przypadek przecięliśmy przewody. Poszukiwane było przez nas dyspozycyjne i rzetelne pogotowie elektryczne, które pomogłoby naprawić tę usterkę. Panowie z zadania wywiązali się znakomicie, na dodatek zaproponowali cenę, która wcale nie była wygórowana. Na pewno będziemy polecać, bo o dobrych elektryków wyjątkowo trudno w tych czasach.
, Cielmice, Tychy
ocena: 5
Podłączenie instalacji elektrycznej zleciłam temu fachowcowi, ponieważ szukałam kogoś kompetentnego, a ten pan miał dobre opinie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jego pracy, jak i ceny, która w ostateczności była nawet niższa niż się spodziewałam. Polecam z czystym sumieniem.
, Dębowa Góra, Sosnowiec
ocena: 5
Godny polecenia specjalista od instalacji elektrycznych, dla którego nie ma zadań niewykonalnych. Zlecenie dotyczyło dość starej już instalacji, którą należało zmodernizować. Ten fachowiec nie miał z tym zadaniem większych trudności, co tylko potwierdza jego fach i duże doświadczenie w tym temacie. Koszt? Bardzo atrakcyjny jak na zakres wykonanej pracy.
, Pszczelnik, Jaworzno
ocena: 5
Miałem przyjemność współpracować z tym hydraulikiem, kiedy wezwałem go do odetkania rur w łazience. Muszę powiedzieć, że była to owocna współpraca, a efekt końcowy jego działań był dla mnie bardzo zadowalający. Jest to bardzo zaangażowany fachowiec, który do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i nie ściąga z klienta kwot z kosmosu. Doceniam jego fachowość, uczciwość i sumienność. Polecam!
, Mysłowice
ocena: 5
To pogotowie elektryczne stanęło przed zadaniem usunięcia spięcia w gniazdku i z zadaniem poradzili sobie znakomicie. To prawdziwi fachowcy, jakich ze świecą szukać w obecnych czasach. Na dodatek mają niezwykle przystępny cennik, który nie uderzył znacząco w mój portfel. Polecam!
, Strzemieszyce Wielkie, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Jestem pozytywnie zaskoczona błyskawiczną interwencją ze strony tego pogotowia hydraulicznego. Mimo godzin wieczornych panowie stawili się u mnie po pół godziny od końca naszej rozmowy i równie szybko uporali się z usterką. Okazało się, że sprawa była błaha, ale prawdziwego fachowca można poznać nie tylko po tym, jak podchodzi do trudnych zleceń, ale również tych całkowicie trywialnych. Polecam z czystym sercem.
, Stałe
ocena: 5
Nie mając zbyt wiele wolnego czasu, postanowiłem zlecić temu elektrykowi instalację domofonu. Nie zawiodłem się, ponieważ zadanie wykonał z należytą starannością i dokładnością. Jego pomoc okazała się również nieoceniona, kiedy konieczna była wymiana bezpieczników w mieszkaniu. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego fachowca każdemu z podobnymi problemami!
, Górniki, Bytom
ocena: 5
W biurze zastałem poważną awarię hydrauliczną, więc cieszę się, że ten hydraulik okazał się akurat dyspozycyjny i zgodził się zająć moim problemem. Pan zaskoczył mnie profesjonalnym podejściem do sprawy. Przez cały czas byłem na bieżąco informowany o przebiegu prac, dzięki czemu doskonale wiedziałem, że nie naciąga mnie na dodatkowe wydatki. Zadanie zostało wykonane w ekspresowym tempie, do tego solidnie i estetycznie.
, Stolarzowice
ocena: 5
Profesjonalny fachowiec o ogromnej wiedzy. Montował gniazdka zewnętrzne w moim domku narzędziowym. Wykazał się przy tym bardzo fachową wiedzą i zaangażowaniem. Praca poszła sprawnie i bez komplikacji i wszystko działa. Ja już elektryka więcej szukać nie będę - znalazłem doskonałego i będę się go trzymać.
ocena: 5
Mój mąż został na pięć dni z małą córką w domu. Mąż nie do końca wiedząc, że wszyskie odpadki po jedzeniu należy wyrzucać. Krótko mówiąc- mąż zapchał zlew podczas mojej nieobecności. Gdy wróciłam, zlew był w opłakanym stanie. Od koleżanki dostałam namiary na wasz serwis i teraz wiem, że to był najlpeszy pomysł. Polecam Wasz serwis.
, Śródmieście
ocena: 5
Jestem kobietą w podeszłym wieku i potrzebowałam przepychania rur spiralą. Poprosiłam moją córkę o pomoc. Mówiła mi, że znalazła pomoc w Waszym serwisie naprawczym, znajdując namiary na wasz serwis w internecie. Jestem wdzięczna zarówno mojej córce jak i Wam, ponieważ pomogliście mi usunąć nieprzyjemną awarię, cieszę się, że pomogliście rozwiązać moje zmartwienie.
, Urbanowice, Tychy
ocena: 5
Hydraulik całodobowy, jakiego ze świecą szukać. Z tym panem współpracuję już od dłuższego czasu i za każdym razem zaskakuje mnie swoją wiedzą i wysokimi kompetencjami. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło, by odmówił mi pomocy w potrzebie, co z pewnością jest jego sporym atutem. Polecam każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany. Na pewno nie pożałujecie.
, Mysłowice
ocena: 5
Od dłuższego czasu miałem problem z niedrożnymi rurami kanalizacyjnymi, który pomimo wizyt fachowców ciągle powracał. W końcu wezwałem to pogotowie kanalizacyjne. Panowe punktualni, dokładnie sprawdzili stan rur za pomocą kamery do inspekcji kanalizacji, dzięki której ustalili przyczynę powtarzającej się awarii instalacji, a następnie dość szybko ją usunęli. Od tej pory mam już spokój z kanalizacją. Polecam!
, Będzin
ocena: 5
Złego słowa powiedzieć nie mogę. Czyszczenie kanalizacji w wykonaniu tego specjalisty dało pożądany przeze mnie rezultat. Nareszcie wszystkie problemy w moim domu zniknęły, za co jestem bardzo wdzięczna. Zdecydowanie fachowiec godny uwagi i polecenia.
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Temu Panu zleciłem montaż rozdzielni w domu jednorodzinnym. Po wcześniejszych przejściach z niewiarygodnymi i nierzetelnymi elektrykami, z dystansem podchodziłem do usług oferowanych przez tego Pana, jednak jak się okazało, były one niesłuszne. Wykonanie usługi oceniam na piątkę z plusem, a cena również atrakcyjna w porównaniu do poprzedników.
, Awaryjne, Jaworzno
ocena: 5
Zleciłem temu elektrykowi pomiary elektryczne w moim mieszkaniu i nie zawiodłem się. Specjalista zjawił się z profesjonalnym sprzętem, a zadanie wykonał starannie, ponadto po zakończeniu pracy przygotował protokół. Cena za usługę nie była wygórowana, a praca została wykonana w ustalonym wcześniej terminie.
, Batory
ocena: 5
Terminowość, rzetelność, fachowość i odpowiedzialność. To pogotowie kanalizacyjne do zadania podeszło profesjonalnie, a za pracę nie wzięli dużo pieniędzy, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Dziękujemy i polecamy gorąco, bo takich wykwalifikowanych hydraulików warto mieć pod ręką, szczególnie w kryzysowych sytuacjach.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 5
Zapchał mi się zlew w kuchni, jednak na tyle poważnie, że nie pomogły nawet granulki udrażniające, które zwykle w podobnych sytuacjach załatwiają sprawę. Zadzwoniłam więc po hydraulika i to była bardzo dobra decyzja. Pan zajął się przepychaniem rur bardzo profesjonalnie i czysto. Polecam!
, Sielec, Sosnowiec
ocena: 5
Kontakt zapisujemy i będziemy polecać na przyszłość. Z zażegnaniem awarii ci panowie nie mieli żadnego problemu, a niestety kilka firm obdzwoniłam i w każdym wypadku zostałam odesłana z kwitkiem ze względu na dalekie terminy. To pogotowie hydrauliczne wywiązało się z zadania solidnie, a za pracę nie wzięli wygórowanej kwoty. Polecam przede wszystkim za uczciwość, profesjonalizm i zaangażowanie fachowców.
, Walcownia
ocena: 5
Ten elektryk zajmował się naprawą bojlera w mojej łazience. Awaria wyglądała dość poważnie, ale na szczęście dzięki wiedzy tego fachowca udało mi się uniknąć konieczności zakupu nowego urządzenia. Jestem zachwycona jakością jego usług i jego otwartością oraz gotowością do pomocy.
, Ratanice
ocena: 5
Świetny fachowiec, żałuję, że trafiłem na niego tak późno, ale w sumie lepiej późno niż wcale. Przyjechał, by podłączyć indukcję, więc zadanie niezbyt wymagające, jednak zajął się nim z ogromnym profesjonalizmem, co bardzo cenię. Doradził też żonie, jak sprzęt użytkować, by działał bezawaryjnie, a w wolnej chwili wykonał też drobne naprawy elektryczne w domu. Bardzo dziękuję i polecam.
, Świętochłowice
ocena: 5
Jeżeli szukacie firmy, któa skutecznie usunie Wam awarie natury kanalizacyjnej, to tylko i wyłącznie ten serwis! Było mi potrzebne przepychanie kanalizacji i ten serwis zrobił to tanio, skutecznie i solidnie- po prostu gorąco polecam i na pewno będę polecać innym znajomym i rodzinie!
, Sucha Góra, Bytom
ocena: 5
Z pomocy tego hydraulika skorzystałem po raz pierwszy. Muszę przyznać, że zarówno doradztwo, jak i realizacja usługi stały na najwyższym poziomie. Usunięcie awarii hydraulicznej w łazience nie zajęło mu wiele czasu, a cena za wykonaną usługę również była do przyjęcia, chociaż mogła być odrobinę niższa. Polecam gorąco tego pana.
, Śródmieście, Tychy
ocena: 5
Mam średnie zaufanie do fachowców, ale trzeba przyznać, że w przypadku tego pogotowia hydraulicznego nie mam do czego się przyczepić. Sprawnie poradzili sobie z awarią, a cena za usługę w moim mniemaniu była adekwatna do jakości jej wykonania. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc.
, Trzebyczka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Hydraulik, jakich na próżno szukać w okolicy. Szybko i profesjonalnie podszedł do tematu. Chodziło o naprawę prysznica w łazience. Po dokładnym obejrzeniu prysznica od razu określił zakres prac, a także przedstawił kosztorys. Co do jego nie mam żadnych zarzutów. Wykonana została sprawnie i kompleksowo. Bardzo polecam, nie tylko za fachowość, ale również za atrakcyjny cennik i zatrzymuję kontakt na przyszłość!
, Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Miałem przyjemność współpracować z tym fachowcem przy okazji pomiarów elektrycznych, w moim niedawno zakupionym domu. To elektryk z powołania, który bardzo poważnie podszedł do sprawy i dokładnie wykonał zlecenie, za co jestem bardzo wdzięczny, bo wiem, co wymaga pilnej interwencji.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Od zgłoszenia problemu do jego usunięcia nie minęło dużo czasu, co w mojej sytuacji było priorytetowe. Szczerze polecam, bo ciśnieniowe udrażnianie rur w wykonaniu tego specjalisty było bardzo fachowe, a pan hydraulik był przemiły. Widać, że lubi swoją pracę, co też przekłada się na jej jakość. Daję dodatkowy plus za podejście do klienta, bo dzięki temu cała wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze.
, Miechowice
ocena: 5
Hydraulik zjawił się u mnie o umówionej porze, a montaż bojlera wykonał szybko i profesjonalnie, ponadto udzielił cennych wskazówek. Pan okazał się kulturalnym człowiekiem z poczuciem humoru, który dokładnie posprzątał swoje stanowisko pracy. Cena również była ok. Czego więcej można chcieć od hydraulika? Poleciałem go również znajomym w potrzebie, którzy także potwierdzają jego fachowość i profesjonalizm.
, Karb
ocena: 5
Bardzo dobry fachowiec! Bardzo szybko i uczciwie zajął się moją łazienką. Chodziło o montaż zlewu. Zaskoczyła mnie również cena, która w porównaniu do cen oferowanych przez innych fachowców była bardzo przystępna. Dziękuję i polecam z czystym sumieniem, także jeśli chodzi o wykonanie próby szczelności instalacji.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Ten elektryk to bardzo sumienny i godny polecenia fachowiec. Zleciłam mu naprawę gniazdka w przedpokoju. Pan okazał się bardzo miły i kompetentny. Szybko zlokalizował przyczynę usterki i jeszcze szybciej ją usunął. Jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do zadania i uczciwości. Zaskoczyła mnie również przystępna cena usługi.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Zadzwoniłem do tej firmy, gdy potrzebne było mi pogotowie elektryczne i się nie zawiodłem. Ekspresowo zareagowali na moje zgłoszenie, co bardzo doceniam, ponadto szybko wyeliminowali mój problem z elektryką. Mając ich pod ręką poprosiłem również o wymianę włącznika w sąsiednim pokoju, co także nie było dla nich problemem. Dziękuję i polecam!
, Wartogłowiec
ocena: 5
Od dawna zbieraliśmy się do remontu łazienki. Większość rzeczy mieliśmy już dogranych, pozostawała jeszcze kwestia montażu prysznica oraz wymiany wanny. Jesteśmy zadowoleni z usług tego hydraulika. Zadanie wykonał rzetelnie, solidnie i do tego w przystępnej cenie. Pan był miły, kulturalny i widać było od razu, że na hydraulice zna się bardzo dobrze. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do jego uczciwie wykonanej pracy.
, Sikorka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Mieliśmy zaplanowany wyjazd i przed opuszczeniem domu chcieliśmy pozakręcać zawory. Pech chciał że zawór od spłuczki został mi w ręce. Musieliśmy natychmiast wezwać fachowca do wymiany uszkodzonego zaworu, żeby móc wyjechać. Pan zjawił się błyskawicznie bo był w okolicy i usunął problem. Cieszę się że jeszcze są ludzie na których można liczyć. Naprawdę polecam tego Pana i jego usługi.
, Stary
ocena: 5
Moja cieknąca toaleta wymagała pilnej naprawy, a nie ukrywam, że bardzo zależało mi na czasie. Naprawę toalety zleciłem temu hydraulikowi. Usługę wykonał niezwykle solidnie, uczciwie i do tego w przystępnej cenie. Do tej pory nic się nie dzieje. Polecam serdecznie każdemu.
, Nowy Bytom, Ruda Śląska
ocena: 5
Jednym słowem - rewelacja! Hydraulik bardzo sympatyczny, uczciwy, bardzo pomocny i co najważniejsze - szybki, skuteczny i niedrogi. Moim zdaniem usługę wycenił bardzo uczciwie. Usunięcie awarii hydraulicznej nie zajęło mu wiele czasu, a zadanie wykonał terminowo, szybko naprawiając awarię. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi.
, Mysłowice
ocena: 5
Ten fachowiec zajął się montażem instalacji elektrycznej i z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Projekt od samego początku do końca był zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami, a wisienką na torcie okazał się przystępny koszt, który nie uderzył znacząco w mój budżet. Polecam!
, Sikorka
ocena: 5
Problem dotyczył wycieku wody w łazience. Dla fachowca pewnie nic skomplikowanego, ale bez odpowiednich kwalifikacji lepiej niczego nie ruszać na własną rękę. Jestem zadowolony z jakości pracy tego hydraulika. Usunięcie usterki zajęło mu dosłownie chwilę, zaś koszt nie był porażający.
, Kochłowice, Ruda Śląska
ocena: 5
Planując remont łazienki byłam nieco przewrażliwiona po wcześniejszych wizytach "fachowców", jednak tym razem zostałam pozytywnie zaskoczona. Ten hydraulik okazał się osobą punktualną, dokładną i rzetelną. Widać było od razu, że zna się dokładnie na robocie. Jestem bardzo zadowolona z naprawy wanny i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam ze współpracy. Polecam.
, Świętochłowice
ocena: 5
Tej firmie zleciłem sprawdzenie instalacji trójfazowej w moim domku jednorodzinnym. Choć panowie mieli małe opóźnienie, to jednak usługę wykonali bardzo profesjonalnie i zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Wisienką na torcie okazał się przystępny koszt, który był nawet niższy niż się spodziewałem. Jeśli zajdzie potrzeba ponownego skorzystania z pomocy elektryka, z pewnością się zgłoszę.
, Suble
ocena: 5
Zrobił mi się zator w rurach i pilnie potrzebowałam pomocy ze strony hydraulika. Miałam szczęście, bo ten fachowiec dysponował akurat wolnymi terminami i zgodził się wykonać tę usługę praktycznie na cito. Co do jakości samego wykonania nie mogę się przyczepić, bo rzeczywiście problem zniknął. Jedynie cena mogłaby być nieco niższa, ale to taki szczegół.
, Ruda, Ruda Śląska
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło montażu skrzynki z bezpiecznikami w biurze. Co do jakości wykonanego zadania nie mam żadnych uwag. Wszystko zostało wykonane bardzo starannie i dokładnie. Jedynie cena mogłaby być nieco niższa, ale rozumiem, że za dobrze zrobioną usługę należy zapłacić trochę więcej.
ocena: 5
W moim gniazdku pojawiły się iskry, więc skontaktowałam się z tym pogotowiem elektrycznym w celu usunięcia awarii. Panowie od razu wiedzieli, co należy robić, byli znakomicie przygotowani do pracy pod kątem sprzętowym i mieli wiedzę i umiejętności. Polecam z czystym sercem!
, Modrzejów, Sosnowiec
ocena: 5
Potrzebowałam pilnie pogotowia hydraulicznego 24/7. Urwał mi sie w domu grzejnik i cała woda zaczęła wyciekać na podłogę w pokoju. Nie było sposobu na zatamowanie wycieku. Fachowiec, którego udało nam się znaleźć zjawił się u nas błyskawicznie i zapobiegł większemu nieszczęściu. Czeka nas teraz sporo suszenia, ale grzejnik jest naprawiony i uszczelniony. Jestem pod wrażeniem tak szybkiej reakcji. Polecam.
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
Od niedawna w moim mieszkaniu zaczęły pojawiać się problemy z prądem, dlatego postanowiłem wezwać tego elektryka. Pan po dokładnym przeglądzie zalecił wymianę bezpieczników. Zadanie wykonał rzetelnie i uczciwie, a do tego niedrogo. Przy okazji zajął się również fachowo naprawą domofonu. Polecam go w 100%.
, Stare Maczki
ocena: 5
Kiedy mój bojler przestał grzać wodę, obawiałam się najgorszego, czyli oczywiście kosztownej wymiany na nowy sprzęt, na co nie mogłam sobie niestety pozwolić. Na szczęście trafiłam na tego fachowca, który po oględzinach stwierdził przepalenie grzałki. Sama naprawa bojlera przebiegła szybko i kosztowała mnie znacznie mniej niż nowe urządzenie. Polecam!
, Tysiąclecia, Katowice
ocena: 5
Ten hydraulik to bardzo dobry oraz solidny fachowiec. Bardzo dobrze zna się na robocie, wykonuje ją bardzo szybko i starannie. Wymiana instalacji gazowej nie była dla niego żadnym wyzwaniem, co zapewne wynikało z dużego doświadczenia. Nie naciągnął mnie również na zbędne koszty, co niestety robi wielu innych. To prawdziwa złota rączka.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Szukałem pogotowia kanalizacyjnego 24h, ponieważ wieczorem coś stało się z moją kanalizą, do tego stopnia, że nie mogłem się wykąpać. Nie wiem co się działo, nie mogłem znależć przyczyny, obdzwoniłem wszystkich fachowców w okolicy, niestety bezskutecznie. Zwróciłem się do Państwa i znalazłem pomoc w krótkim czasie. Cieszę się, że mogłem skorzystać z Państwa usług i będę na pewno korzystać w przyszłości.
, Pogoń
ocena: 4
Długo szukałam elektryka, który wykonałby dla mnie instalację elektryczną. W końcu natrafiłam na tego fachowca z polecenia mojej znajomej i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Fachowiec nie dość, że orientujący się w temacie, to jeszcze niezwykle kulturalny i z życzliwym podejściem do klienta. Jestem bardzo zadowolona z pracy, jaką dla mnie wyknał i z pewnością będę do niego wracać.
, Pniaki, Chorzów
ocena: 4
Firma na moje wezwanie zajęła się naprawą uszkodzonych przewodów w moim domu. Choć panowie mieli małe opóźnienie, to jednak zadanie wykonali poprawnie, na dodatek zaproponowali cenę, która w moim odczuciu była bardzo przystępna. Jestem zadowolony z tej interwencji i na pewno będę polecać firmę rodzinie oraz znajomym, bo o dobrych elektryków obecnie bardzo trudno.
, Bielszowice, Ruda Śląska
ocena: 4
Firma zajęła się przeglądem instalacji elektrycznego, z czego zresztą fachowcy wywiązali się bez zarzutu. Poza regularnym sprawdzeniem doradzili również, co mogę zrobić, by instalacja dobrze spełniała swoją funkcję jeszcze przez długi czas. To bez wątpienia jeden z lepszych serwisów elektrycznych w okolicy.
, Brzęczkowice, Mysłowice
ocena: 4
Pogotowie elektryczne zajęło się naprawą instalacji odgromowej w moim domu i jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez tych fachowców pracy. Trafili mi się bardzo kompetentni, rzetelni i przede wszystkim uczciwi elektrycy, którzy wiedzieli, co należy zrobić, w dodatku byli świetnie przygotowani pod kątem sprzętowym. Polecam z czystym sercem.
ocena: 4
Od jakiegoś czasu miałem problem z toaletą. Przy spłukiwaniu woda, zamiast spływać, podnosiła się do góry. Problem był poważny, dlatego zadzwoniłem do tego hydraulika. Naprawa została wykonana szybko i bezproblemowo. Cena również nie była wysoka. Polecam serdecznie usługi tego hydraulika.
, Ligota-Panewniki, Katowice
ocena: 4
Podczas sprzątania łazienki szafka spadła mi na muszlę klozetową i ją robiła. Zaczęła wyciekać z niej woda. Wezwałam pogotowie hydrauliczne, które w mgnieniu oka przyjechało i zabezpieczyło wyciek. W miezyczasie pojechałam po nową muszlę i Panowie bez problemu ją zamontowali. Usługa była sprawna i profesjonalna. Moja kieszeń również zbyt mocno nie ucierpiała.
, Paprocany
ocena: 4
Pomiary zabezpieczeń różnicowo-prądowych postanowiłem zlecić temu elektrykowi. Ten jeszcze tego samego dnia zapukał do drzwi mojego mieszkania i precyzyjnie wykonał niezbędne pomiary elektryczne. Wcześniej wzywałem go również do usunięcia zwarcia, z którym także doskonale sobie poradził. Polecam!
, Czeladź
ocena: 4
Nie mam wiedzy ani kwalifikacji, więc kiedy w grę wchodziło ciśnieniowe udrożnienie kanalizacji, wolałam powierzyć to zadanie profesjonaliście. Ten pan okazał się znakomitym fachowcem, a przy okazji sympatycznym człowiekiem. Mam jeszcze do zrobienia kilka prac hydraulicznych w domu, więc chyba wiem, do kogo ponownie zadzwonię.
, Kuźniczka Nowa, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Ten elektryk przyjechał na moje wyzwanie, by usunąć awarię elektryczną, która miała miejsce po popsuciu się czajnika. Z problemem uwinął się dość sprawnie, ponadto poinstruował mnie też, jak unikać podobnych niespodzianek w przyszłości. Jestem bardzo zadowolony z usługi i polecam tego profesjonalistę wszystkim niezdecydowanym! Zdecydowanie warto postawić na jego usługi - są warte swojej ceny.
, Kochłowice, Ruda Śląska
ocena: 4
Wymianę lampy postanowiłem zlecić elektrykowi, ponieważ zależało mi na w miarę szybkiej i przede wszystkim fachowej realizacji. Ten elektryk doskonale wywiązał się ze swojej pracy. Od razu było widać, że to specjalista z najwyższej półki, któremu warto zaufać. Troszkę obawiałem się o cenę, jednak okazało się, że niepotrzebnie. Była ona naprawdę dobra. Polecam jego fachowe usługi!
, Mysłowice
ocena: 4
Uszkodzona spłuczka w toalecie wymagała pilnej naprawy. Hydraulikiem nie jestem, dlatego zadanie to powierzyłem temu specjaliście. Pan okazał się kulturalną i pracowitą osobą, godną polecenia i zaufania. Wymiana toalety nie zajęła mu zbyt dużo czasu, a co do samej jakości wykonania - stała na najwyższym poziomie. Ten fachowiec to złota rączka, którą z czystym sumieniem polecam każdemu!
ocena: 4
Obudziłam się rano i poczułam swąd palonej instalacji. Skontaktowałam się z tym elektrykiem i jestem bardzo zadowolona, że pan dysponował akurat wolnym czasem. Zgodził się przyjechać praktycznie na moje wezwanie i od razu przystąpił do pracy. Okazało się, że przepaliły się kable, czym zajął się od ręki. Zaproponowane przez niego działania dały oczekiwane rezultaty. Polecam jak najbardziej!
, Tysiąclecia, Katowice
ocena: 4
Moja umywalka wymagała wymiany, dlatego przy okazji przeprowadzanego remontu postanowiłem zająć się i tą sprawą. Wymianę umywalki zleciłem temu hydraulikowi. Wybór okazał się niezwykle trafny, ponieważ wszystko odbyło się szybko, sprawnie i w niezwykle przystępnej cenie. Polecam serdecznie usługi tego Pana!
, Podłęże, Jaworzno
ocena: 4
Potrzebowałam usługi na już, więc cieszę się, że panowie hydraulicy byli dyspozycyjni i podjęli się wykonania ciśnieniowego udrożnienia kanalizacji na moje wezwanie. W domu byli po jakichś 20 minutach, także plus za błyskawiczną reakcję. Problem został zażegnany, więc jak najbardziej mogę zarekomendować usługi tej firmy. Szybko, profesjonalnie i niedrogo.
, Suble

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502