5

MOBILNA MYJNIA PAROWA DEZYNFEKCJA DARIUSZ KOWALSKI

Juliana Tuwima 1, 67-120 Podbrzezie Dolne
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Zależy Ci na sprzedaży samochodu? Zainwestuj w pranie tapicerki samochodowej, a efekt wizualny wnętrza auta zachwyci każdego! A może nie wiesz jak usunąć uciążliwą plamę z ulubionej kanapy? Jeśli jesteś mieszkańcem Zielonej Góry lub okolic, postaw na firmę MOBILNA MYJNIA PAROWA DEZYNFEKCJA Dariusza Kowalskiego! Profesjonalne pranie tapicerki domowej i samochodowej to nasza specjalność. Sprawdź, czym jest najwyższa jakość usług w atrakcyjnych cenach! Najlepsi specjaliści w regionie czekają na Twoje zgłoszenie. Zadzwoń właśnie teraz!

Zakres usług
 • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
 •  Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
 •  Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
 •  Pranie lub czyszczenie wykładziny
 •  Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Zasięg
 1. Zielona Góra
 2. Nowa Sól
 3. Świebodzin
 4. Sulechów
 5. Krosno Odrzańskie
 6. Kożuchów
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Likwidację owadów powierzyłem temu specjaliście od DDD i mogę śmiało polecić jego kompleksowe usługi każdemu, kto ma problem z nieproszonymi gośćmi. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie. Od razu było widać, że technik doskonale zna się na swojej pracy i wie, jakie metody zastosować, by szybko i skutecznie pozbyć się problemu. Polecam za jakość, profesjonalne podejście i niewygórowany cennik.
ocena: 5
Zabieg dezynsekcji wykonywał dla mnie ten specjalista od DDD i jestem mu wdzięczny za pomoc i ekspresowe rozwiązanie problemu. Zadanie wykonał solidnie i sumiennie, a za wykonaną pracę nie wziął dużo pieniędzy. Poleciłem jego usługi już znajomym, a telefon zapisałem, chociaż po cichu mam nadzieję, że nie będzie już potrzeby, by z niego korzystać.
Zastalowskie
ocena: 5
Usługi dezynsekcji zlecałem już wielu specjalistycznym firmom, jednak jak dotąd tylko ta wywiązała się idealnie z powierzonego zlecenia. Wezwałem ich, kiedy w mieszkaniu pojawiły się pluskwy i muszę przyznać, że zaskoczyło mnie bardzo odpowiedzialne podejście tych panów do pracy oraz rzetelność i uczciwość - panowie nie naciągnęli mnie na dodatkowe koszty, co wielu innych fachowców niestety robi. Polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502