4.8

Michał Paweł Kowalczyk

Trawniki-Kolonia 75a, 21-044 Trawniki
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 49 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Firma PAN OD OKIEN powstała w oparciu o moje dziesięcioletnie doświadczenie, jakie zdobyłem w branży okiennej, najpierw przy produkcji, następnie przy montażu okien i drzwi, kończąc na serwisowaniu i naprawie. Także stolarkę okienną znam niemal od podszewki, dzięki temu diagnoza usterki, a tym samym naprawa jest o wiele szybsza, sprawniejsza i przede wszystkim trafna. Priorytetem mojej firmy jest profesjonalna i niezawodna pomoc w pozbyciu się wszelkich kłopotów związanych z użytkowaniem okien i drzwi. Staram się sprostać oczekiwaniom Klientów, a że praca to moja pasja, tym łatwiej jest mi tego dokonać.  

Specjalizuję się w kompleksowych usługach związanych z montażem, serwisowaniem oraz naprawą stolarki okiennej i drzwiowej. Przyjęte zlecenia za pośrednictwem serwisu Naprawek.pl realizuję w Lublinie oraz w promieniu 40km od Lublina, w godzinach 7-21.

Zakres usług

Naprawa okien

 • Uszczelnienia oraz regulacje w oknach PCV
 • Uszczelnienia oraz regulacje w oknach drewnianych
 • Uszczelnienia oraz regulacje w oknach aluminiowych
 • Wymienianie szyb w oknach aluminiowych
 • Montaż nawiewników
 • Serwis nawiewników
 • Naprawa i wymiana klamek
 • Wymienianie szyb w oknach PCV
 • Wymienianie szyb w oknach drewnianych
Zasięg
 1. Lublin
 2. Chełm
 3. Puławy
 4. Łuków
 5. Kraśnik
 6. Świdnik
 7. Lubartów
 8. Międzyrzec Podlaski
 9. Krasnystaw
 10. Radzyń Podlaski
 11. Łęczna
 12. Ryki
 13. Niemce
 14. Opole Lubelskie
 15. Dęblin
Opinie
Ocena:
4.8
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Moje zlecenie obejmowało naprawę okuć okiennych. Usługa została wykonana bez zastrzeżeń i nie uszczupliła zbytnio mojego budżetu. Na duży plus zasługuje również punktualność i bogata wiedza fachowca. Błyskawicznie wymienił okucia okienne na nowe - doprowadził tym samym okna aluminiowe do odpowiedniego stanu.
Lubartów
ocena: 5
Jeśli ktoś się waha - nie ma potrzeby. To doskonali i staranni fachowcy, którzy pracują bez pośpiechu i z dużą precyzją. Montaż nawiewników zleciła im moja żona, ale to mi przypadło doglądanie prac, bo ostatnie o czym marzę, to uszkodzone okno tarasowe. Na szczęście moje obawy były na wyrost, gdyż trafiliśmy na wspaniałych serwisantów, których pilnować nie trzeba.
Lublin Felin
ocena: 5
Zarówno naprawa klamki okna plastikowego, jaki i wiele innych prac - między innymi regulacja klamki okiennej w innym pomieszczeniu, wykonanych zostało profesjonalnie. Fachowiec był bardzo uprzejmy i rzetelnie podszedł do pracy, a na zakończenie dokładnie posprzątał po swojej pracy. Cena usługi konkurencyjna w stosunku do innych ofert.
Świdnik
ocena: 5
Widać, że technik stolarkę okienną zna niemal od podszewki, dzięki temu diagnoza usterki, a tym samym naprawa jbyła o wiele szybsza, sprawniejsza i przede wszystkim trafna.
ocena: 4
Zmiana funkcji i kierunku otwierania mojego okna balkonowego - super robota.
ocena: 5
Profesjonalna i niezawodna pomoc w pozbyciu się wszelkich kłopotów związanych z użytkowaniem drzwi balkonowych.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Serwis i Naprawa Okien w mieście Lublin

Szczepanowicz Tomasz Oknotech

Kazimierza Jagiellończyka 4/32, 20-281 Lublin
Naprawa okien PCV, Naprawa okien drewnianych, Naprawa okien aluminiowych, Regulacja okien, Uszczelnianie okien, Naprawa drzwi balkonowych, Wymiana szyb, Renowacja okien, Montaż rolet, Montaż nawiewników okiennych

Tkaczyk Kazimierz Suberite Lublin

Harnasie 6 lok. 17, 20-85 Lublin
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502