Piotr Kobus
4.8

Serwis AGD Piotr Kobus

Zamiejska 17/58, 03-580 Warszawa
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Od dłuższego czasu firma ta utrzymuje się w ścisłej czołówce lokalnych serwisów AGD. Aby w pełni sprostać każdej awarii, fachowcy nieustannie poszerzają zakres usług. Robią wszystko, aby naprawa kuchenek, naprawa zmywarek i pralek oraz innych ważnych dla Ciebie sprzętów AGD przebiegała w sposób sprawny i dokładny. Drobiazgowe traktowanie każdych działań serwisowych pozwala na trwałe usunięcie awarii, a co za tym idzie, wydłużenie życia Twojemu AGD. Zadzwoń i zostaw zgłoszenie już dziś!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa okapu
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
 • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Piaseczno
 3. Legionowo
 4. Wołomin
 5. Ząbki
 6. Marki
 7. Lesznowola
 8. Łomianki
 9. Kobyłka
 10. Raszyn
 11. Józefów
 12. Sulejówek
 13. Jabłonna
 14. Stare Babice
 15. Zielonka
Obsługiwane dzielnice Warszawy
 1. Bemowo
 2. Białołęka
 3. Bielany
 4. Mokotów
 5. Ochota
 6. Praga Południe
 7. Praga Północ
 8. Rembertów
 9. Śródmieście
 10. Targówek
 11. Ursus
 12. Ursynów
 13. Wawer
 14. Wesoła
 15. Wilanów
 16. Włochy
 17. Wola
 18. Żoliborz
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
59 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zależało mi na pilnej naprawie pralki, ponieważ ubrania zostały w środku urządzenia i sama na pewno nie dałabym sobie z tym rady. Ci panowie nie widzieli żadnego problemu w tym, by przyjechać do mnie jeszcze tego samego dnia i dokonać wszelkich czynności naprawczych. Jestem zadowolona z jakości ich obsługi. Polecam z czystym sercem!
, Józefów
ocena: 5
Firma przeprowadziła dla mnie naprawę zmywarki do zabudowy i jestem bardzo zadowolona. Wymiana elektrozaworu przebiegła bez zastrzeżeń, a urządzenie obecnie działa jak nowe. Cena mogłaby być nieco niższa, aczkolwiek rozumiem, że za dobrą firmę warto zapłacić więcej. Tak czy siak jestem zadowolona i na pewno skorzystam ponownie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Dziękuję za pomoc!
, Józefów
ocena: 5
Firma wykonywała serwis pralki z dojazdem, a dokładniej chodziło o wymianę elektrozaworu. Jestem pod wrażeniem zarówno wysokich kompetencji pracujących tutaj specjalistów, jak i ich nienagannej kultury osobistej. Panowie byli bardzo życzliwi i mieli niesamowite poczucie humoru. Bardzo dziękuję za pomoc! Na pewno polecę ten serwis wszystkim moim znajomym.
, Zielonka
ocena: 5
Zależało mi na pilnym serwisie sprzętu kuchennego i cieszę się, że skorzystałem z usług tej firmy. Panowie nie dość, że przyjechali do mnie jeszcze w tym samym dniu, to jeszcze dokonali skutecznej naprawy. Nie mam zbytnio zaufania do fachowców, jednak tutaj nie mam absolutnie do czego się przyczepić. Polecam każdemu z czystym sumieniem.
ocena: 5
Fachowiec przeprowadził dla mnie serwis zmywarki wolnostojącej i z zadaniem tym poradził sobie bardzo dobrze. Nie wiedziałam, co może być powodem awarii, dopóki wszystkiego na spokojnie nie objaśnił mi ten specjalista. To bardzo życzliwy i pomocny człowiek, na dodatek jego usługi nie należą do drogich. Polecam każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany.
ocena: 5
Zamówiłam usługę naprawy pralki z dojazdem do klienta i złego słowa nie mogę powiedzieć. Fachowcy przyjechali punktualnie, byli bardzo kulturalni, a po skończonej interwencji posprzątali po sobie, co bardzo mi zaimponowało. Sama wymiana fartucha została przeprowadzona poprawnie. Zdecydowanie polecam! Kontakt do firmy już zapisałam w telefonie.
ocena: 5
Naprawa zmywarki wolnostojącej w wykonaniu tego fachowca to pełen profesjonalizm! Pan przyjechał zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, wypasożony w specjalistyczne narzędzia i od razu przystąpił do pracy, dzięki czemu wymiana programatora nie zajęła mu dużo czasu. Efekt końcowy jego działań był jak najbardziej zgodny z moimi oczekiwaniami. Polecam za rzetelność, skrupulatność i nienaganną kulturę osobistą.
ocena: 5
Praca wykonana została dokładnie i czysto, a panowie byli bardzo uprzejmi i odpowiedzialni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonali i na pewno będziemy korzystać z ich usług w przyszłości, bo lepszego serwisu płyty indukcyjnej 230V w okolicy na pewno nie znajdziemy. Z czystym sumieniem możemy polecić tego wykonawcę innym użytkownikom!
, Marki
ocena: 5
Interesował mnie pilny serwis zmywarki, ponieważ ta nagle przestała działać, a zbliżały się urodziny syna i urządzenie było szczególnie potrzebne. Pan do pracy przystąpił jeszcze tego samego dnia, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam serdecznie tego pana każdemu.
, Legionowo
ocena: 5
Co tu dużo mówić - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo dobrze poradził sobie z wyzwaniem, które przed nim postawiłem, a przy tym był bardzo konkretny i nie naciągał na zbędne usługi. Jego naprawa kuchenek na miejscu jest bez dwóch zdań godna polecenia, dlatego jeśli zależy wam na profesjonalnej usłudze i przystępnej cenie, trafiliście doskonale.
ocena: 5
Ten fachowiec z pewnością zasługuje na najwyższą ocenę. Polecam za solidnie wykonaną naprawę zmywarki wolnostojącej, a także za przystępny cennik, który nie wpłynął znacząco na mój domowy budżet. Telefon do specjalisty oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość i polecam serdecznie każdemu.
ocena: 5
Naprawa płyty indukcyjnej nie trwała długo, a efekt końcowy widoczny był od razu. Indukcja była do odbioru w serwisie już następnego dnia. Panowie byli bardzo mili, do tego wszystko dokładnie wytłumaczyli i doradzili, jak dbać o sprzęt, by służył jak najdłużej. Dziękujemy i polecamy za profesjonalną obsługę, normalne podejście do klienta oraz dobre ceny.
, Ząbki
ocena: 5
Jeśli komuś jest potrzebny pilny serwis piekarnika, mogę z całego serca polecić usługi tego fachowca. Rozumie doskonale, czym jest sytuacja awaryjna i potrafi przyjechać do człowieka także w godzinach wieczornych. Oczywiście pracuje również bardzo rzetelnie, więc moje urządzenie naprawił w stosunkowo krótkim czasie i w przystępnej cenie.
ocena: 5
Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten serwis AGD, bo pracujący tutaj fachowcy moim zdaniem należą do najlepszych w okolicy, a wiem, o czym mówię, bo kilku już miałam okazję poznać. Doskonałe przygotowanie do pracy i bardzo duże zaangażowanie, a przy tym precyzja, której nie da się nie zauważyć. No i wysoka kultura osobista, a to także rzadkość. Serdecznie polecam - warto na nich postawić.
, Kobyłka
ocena: 5
Serwis indukcji 230V godny zaufania. Panowie mają doświadczenie i umiejętności, które pozwalają im szybko i skutecznie rozwiązywać problemy z indukcją. Nam pomogli już trzy razy i za każdym razem byliśmy zadowoleni z efektów pracy. Polecamy gorąco, a kontakt zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 5
Rekomendujemy ten serwis płyty indukcyjnej 400V. Panowie doskonale poradzili sobie z problemem (w serwisie), który dotyczył modułu sterowania. Urządzenie wyświetlało błędy, a panowie po oględzinach od razu wiedzieli, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy i zaproponowali nam rozwiązanie, które przyniosło zamierzony efekt.
, Kępa Gocławska, Warszawa
ocena: 5
Serwis kuchenki z dojazdem na miejscu to bez wątpienia luksus. Ci panowie urządzenie naprawili na miejscu, dzięki czemu nie musiałem ponosić dodatkowych kosztów transportu, ponieważ niestety nie posiadałem własnego auta. Urządzenie po poprawkach działa lepiej niż dotychczas, a ja mogę śmiało polecać panów dalej.
, Wólka Węglowa, Warszawa
ocena: 5
Ci panowie z serwisu kuchenki elektrycznej szybko i skutecznie poradzili sobie z problemem, a ja jestem bardzo zadowolony z jakości pracy, jaką dla mnie wykonali. Praca przebiegła bez zarzutów, chociaż cena mogła być nieco niższa. Polecam gorąco, a telefon zapisuję na przyszłość.
ocena: 5
Interesowała nas pilna usługa, bo lodówka zaczęła bardzo głośno pracować. Pan zachował się odpowiedzialnie i podszedł do sprawy poważnie. Okazało się, że problemem jest uszkodzony wentylator, więc naprawa lodówki polegała na jego wymianie na nowy. Cena tej usługi nie była wygórowana, więc serdecznie polecam.
ocena: 5
Z przyjemnością polecam usługi tego fachowca, zwłaszcza że świadczy je w domu u klienta. W moim przypadku chodziło o naprawę zmywarki. Sprzęt dość nowoczesny, ale niestety już po gwarancji, jak to zwykle bywa. Firma stanęła na wysokości zadania i przywróciła sprzęt do prawidłowego działania. Bardzo dziękuję za tak profesjonalną pomoc.
ocena: 5
Ten serwis zmywarki z zadaniem poradził sobie jak nikt dotychczas, a muszę przyznać, że kilku fachowców już wcześniej zamawiałem. Panowie okazali się sumiennymi i rzetelnymi specjalistami, którzy szybko zdiagnozowali przyczynę awarii. Okazało się, że konieczna jest wymiana filtrów. Polecam w 100% każdemu za pełen profesjonalizm z atrakcyjny cennik usług.
, Łomianki
ocena: 5
Naprawa indukcji przebiegła szybko, fachowo, solidnie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Jesteśmy wdzięczni za błyskawiczną reakcję i ekspresowo wykonaną pracę. Cena również była korzystna z naszego punktu widzenia. Polecamy gorąco, a telefon zachowaliśmy na przyszłość, bo takie serwisy warto wspierać na różne sposoby.
, Gołków-Letnisko, Piaseczno
ocena: 5
Jeśli potrzebny ci jest pilnie serwis pralki, polecam gorąco usługi tego specjalisty. Pan z zadaniem poradził sobie jak prawdziwy profesjonalista, za pracę nie wziął dużych pieniędzy, do tego okazał się fachowcem z powołania, który pracę moim zdaniem ocenił uczciwie. Polecam z ręką na sercu jego kompleksowe usługi, a telefon kontaktowy oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość, bo pewnie jeszcze nieraz będę z niego korzystał.
, Ząbki
ocena: 5
Po ostatnim spotkaniu z tym specjalistą mogę śmiało stwierdzić, że dla tego pana nie ma chyba usterki, której by nie naprawił. Bardzo polecam kontakt do tego specjalisty, bo z naprawą pola grzewczego poradził sobie bardzo dobrze. Warto również dodać, że za naprawę kuchenki z dojazdem nie wziął dużych pieniędzy.
ocena: 5
Naprawa zmywarki do zabudowy dla tego specjalisty nie była żadnym problemem. Pan do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie, a wymiana hydrostatu nie kosztowała mnie majątku. Teraz mogę z pełną odpowiedzialnością polecić jego kompleksowe i rzetelne usługi każdemu, kto ma podobny problem z urządzeniem.
ocena: 5
Okazało się, że niezbędna będzie wymiana grzałki, a ten serwis piekarników wolnostojących miał akurat wolny termin, wiec zdecydowaliśmy się skorzystać, czego nie żałujemy. Usługa została wykonana bardzo szybko, a jej cena nie była zbyt wygórowana. Kontakt telefoniczny również był bez zarzutu, co wcale nie jest normą.
ocena: 5
Firma bardzo słowna i konkretna. Naprawa kuchenki wolnostojącej na miejscu przebiegła bez zarzutów, a ja teraz mogę cieszyć się ich nienaganną kulturą pracy oraz niezwykle przystępnymi cenami. Polecam serdecznie, a kontakt do panów postanowiłem zachować, bo w życiu nigdy nie wiadomo, kiedy ponownie będę musiał skorzystać z ich pomocy, a innych fachowców nie mam zamiaru szukać.
ocena: 5
Bardzo cieszy mnie praca, jaką wykonali dla mnie ci specjaliści od naprawy sprzętu AGD. Do wymiany uszczelki podeszli sumiennie i odpowiedzialnie. Zaskoczeniem była dla mnie niewygórowana cena, która w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu, bo o jakość się nie martwiłem (wcześniej współpracowałem już z tymi specjalistami). Polecam każdemu, komu zależy na pilnym serwisie zmywarki.
ocena: 5
Polecam ten serwis kuchenki gazowej każdemu, bo panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę tych fachowców oceniam na piątkę z dużym plusem, do tego dziękuję za szybką wymianę zegara, który od jakiegoś czasu nie działał prawidłowo. Polecam, bo to bardzo kompetentny serwis, który ma elastyczne podejście do terminów.
, Marki
ocena: 5
Numer telefonu do tego serwisu pralki dostałem z polecenia i muszę przyznać, że to najlepsi specjaliści, z jakimi do tej pory przyszło mi współpracować. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, na miejsce przyjechali odpowiednio przygotowani, a z zadaniem nie mieli żadnych problemów. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ich usługi każdemu, bo w dzisiejszych czasach coraz ciężej znaleźć takich fachowców.
, Osiedle Ostrobramska
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usług tego serwisu pralkosuszarki. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się sumiennymi i rzetelnym fachowcami - pracę wykonali bardzo dobrze, a ja jestem zadowolony z efektów, bo te były dla mnie najważniejsze. Polecam z całego serca ich kompleksowe usługi, a telefon oczywiście będę przekazywał znajomym i rodzinie w potrzebie.
ocena: 5
Dziękuję za błyskawiczną interwencję i perfekcyjną wymianę łożysk. Ci panowie okazali się godnymi zaufania specjalistami pisanymi przez duże "S", którzy z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Praca nie zajęła im wiele czasu, wykonali ją solidnie, dokładnie, sumiennie i uczciwie, chociaż cena usługi mogła być nieco niższa. Do tego świadczyli serwis pralki na miejscu. Generalnie nie mam żadnych uwag do wykonanej pracy i polecam gorąco!
, Marki
ocena: 5
Ten serwis zmywarki do zabudowy doskonale wywiązał się z powierzonego mu zadania. Pan na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia, od razu zabrał się do pracy, która nie zajęła mu wiele czasu. Polecam z ręką na sercu jego kompleksowe usługi, a telefon oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz będę z niego korzystał, kiedy tylko będzie taka potrzeba.
ocena: 5
Gdy konieczna okazała się wymiana termostatu, trochę się przestraszyliśmy ceną tego typu usługi, zwłaszcza, że zależało nam na tym, by była wykonana pilnie. Naprawa piekarnika jednak w wykonaniu tej firmy nie kosztowała majątku, a oczywiście profesjonalizm na wysokim poziomie. Polecam serdecznie każdemu.
, Zalesie Dolne
ocena: 5
Po oględzinach inny fachowiec stwierdził, że zmywarka kwalifikuje się do wymiany - ten specjalista uporał się z problemem zaledwie w dwie godziny. To już chyba wystarczająco mówi samo za siebie, jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności praktyczne tego specjalisty w zakresie naprawy zmywarki u klienta. Dodam, że był również bardzo kontaktowy i uśmiechnięty, a bardzo cenię to w ludziach, bo dobrze się czuję w ich towarzystwie.
ocena: 5
Naprawa indukcji 400V wykonana została na medal. Panowie usługę wykonywali w domu. Do pracy przystąpili po dwóch dniach od wezwania, podczas, gdy inne serwisy proponowały terminy najwcześniej za tydzień. Praca przebiegła szybko, starannie i w miłej atmosferze, a pan okazał się osobą życzliwą i sympatyczną. Polecamy serdecznie i sami na pewno będziemy również korzystać z usług tego pana.
, Legionowo
ocena: 5
Zadzwoniłem do tych specjalistów, ponieważ w mojej pralce konieczna była wymiana amortyzatorów. Panowie pracę wykonali bardzo dobrze, do tego zaskoczył mnie atrakcyjny cennik usług, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego budżetu. Naprawa pralkosuszarki przyniosła zamierzony efekt, za co jestem panom bardzo wdzięczny.
ocena: 5
Naprawa zmywarki dla tego specjalisty była strzałem w dziesiątkę. Przyjechał 5 minut przed czasem, do tego był sympatyczny i konkretny. Z problemem poradził sobie bardzo dobrze, chociaż przyznam, że roboty przy urządzeniu trochę było. Trzeba było przede wszystkim wymienić hydrostat i dokładnie wszystko wyczyścić. Pan okazał się solidnym i sumiennym specjalistą, którego od dziś będę polecał każdemu.
, Kolonia Praussa, Warszawa
ocena: 5
Bardzo serdecznie polecam usługi tej firmy. Nie zawiedli mnie, gdy potrzebny był pilny serwis piekarnika, a naprawa zasilania nie zajęła im zbyt dużo czasu, co było dla mnie szczególnie istotne. Świetni specjaliści, którzy podchodzą do klienta z szacunkiem i są w stanie zrozumieć kłopotliwą sytuację i zaoferować pomocną dłoń. Sprzęt naprawili doskonale, a cena usługi też była uczciwa.
, Olszynka Grochowska
ocena: 5
Potrzebna mi była pilna naprawa pralki. Dziękuję za świetną pomoc - zrobione zostało nawet więcej niż się spodziewałem. Pan wymienił amortyzatory, do tego okazał się sumienną i rzeczową osobą, przy tym miłą, kulturalną i z poczuciem humoru. Polecam z całego serca, a kontakt oczywiście pozostawiam.
, Zalesie Dolne, Piaseczno
ocena: 5
Usługa w całości została wykonana w mieszkaniu. Panowie z pracą polegającą na naprawie płyty indukcyjnej 400V nie mieli najmniejszego problemu. Zadanie wykonali sumiennie i fachowo, ceny mieli przystępne, do tego mogliśmy z nimi porozmawiać na każdy temat. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość.
, Wołomin
ocena: 5
Zwykle sam wykonuję w domu drobne naprawy, ale tym razem bez serwisu kuchenki wolnostojącej się nie obyło. Na szczęście trafiłem właśnie na tą firmę, bo usługa została wykonana bardzo porządnie, bez żadnych niedociągnięć czy konieczności poprawek. Mogę ich polecić z całego serca.
, Ząbki
ocena: 5
Siostrze potrzebny był pilny serwis piekarnika i za moją namową postawiła na tych specjalistów, co okazało się bardzo dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim usługa została wykonana niemalże od ręki, bo fachowiec przyjechał ledwo w godzinę po telefonie, ponadto sama naprawa również nie trwała długo, a została przeprowadzona solidnie.
ocena: 5
Usługa ta była bardzo pilna, a ja nie wiedziałem co robić, kiedy z piorącej pralki zaczęły dochodzić dziwne odgłosy, a woda zaczęła zalewać łazienkę. Nie tracąc czasu, od razu złapałam za telefon i zadzwoniłam po serwis AGD. Panowie okazali się doświadczonymi technikami i już przez telefon poinstruowali mnie, co mam zrobić, po czym w ciągu 20 minut byli na już na miejscu i szybko usunęli usterkę. Polecam!
, Kępa Tarchomińska, Warszawa
ocena: 5
Polecam za sprawnie przeprowadzoną naprawę pralki. Ten serwis sprzętu AGD okazał się trafnym wyborem, ponieważ panowie wykazali się niezwykłymi umiejętnościami, dzięki którym zadanie wykonali wzorowo. W domu byli punktualnie, do tego zaskoczyła mnie przystępna cena. Jestem zadowolony, ponieważ nie musiałem kupować nowego sprzętu, przez co zaoszczędziłem sporo pieniędzy.
ocena: 5
Zwykle sam wykonuję drobne naprawy w domu, ale gdy przyszło do naprawy płyty indukcyjnej, wolałem zadzwonić po kogoś bardziej orientującego się w temacie. Wybrałem doskonale, bo ten fachowiec poradził sobie z niedziałającą powierzchnią grzewczą bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam.
ocena: 5
Fachowiec zajmował się na moje zlecenie naprawą piekarnika. Na miejscu usługę wykonał bardzo rzetelnie i uczciwie ją wycenił, więc mogę go z całego serca polecić każdemu. Warto dodać, że w moim przypadku czas realizacji zlecenia był bardzo ważny, ale Pan dostosował się do moich oczekiwań, co bardzo mnie ucieszyło. Numer zapisany, więc pewnie jeszcze się zgłoszę.
, Legionowo
ocena: 4
Nie wiedziałem, do kogo mogę zwrócić się po pomoc, ponieważ nie miałem żadnych sprawdzonych kontaktów do fachowców. Numer do tego pana dostałem od znajomego z pracy i muszę powiedzieć, że to była dobra decyzja. Naprawa płyty indukcyjnej w jego wykonaniu to pełen profesjonalizm. Urządzenie działa już bez żadnych zastrzeżeń. Serdecznie dziękuję za pomoc, na pewno będę polecać!
, Sulejówek
ocena: 4
Moje zlecenie obejmowało naprawę kuchenki na miejscu, gdyż jeden z palników zaczął słabo działać. Fachowiec od razu wiedział, gdzie leży problem, szybko przystąpił do czynności naprawczych, a zastosowane przez niego działania dały oczekiwany rezultat. Polecam gorąco, jeśli jeszcze nie są Państwo zdecydowani. Nie zawiedziecie się.
, Józefów
ocena: 4
Ten serwis kuchenki wolnostojącej z ręką na sercu mogę polecić każdemu, komu zależy na solidnie wykonanej robocie. Pan okazał się bez wątpienią "złotą rączką", o którą w dzisiejszych czasach naprawdę trudno. Od początku do końca wszystko mi tłumaczył krok po kroku, a po zakończonej pracy dokładnie posprzątał swoje stanowisko pracy. Telefon sobie zachowałem, a usługi pana poleciłem dalej.
ocena: 4
Chciałabym zarekomendować usługi tego serwisu AGD, bo wykazali się niesamowitym profesjonalizmem i doświadczeniem. Zleciłem im naprawę sprzętu, który - co tu ukrywać - nie jest pierwszej młodości i dość mocno był przez lata eksploatowany. Poradzili sobie świetnie, za co jestem bardzo wdzięczny. Cena usługi adekwatna do wykonanej pracy.
, Zalesie Dolne
ocena: 4
Wymianę termostatu ten specjalista wykonał solidnie i sumiennie, a praca, jak sam wspominał, sprawiała mu ogromną przyjemność. Polecam z całego serca ten pilny serwis kuchenki, bo to bez wątpienia specjaliści, którym warto powierzyć swój sprzęt. Polecam serdecznie, a kontakt zapisuję sobie na przyszłość
, Ząbki
ocena: 4
Wszystko poszło szybko, sprawnie i rzeczowo. Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonali dla mnie ci specjaliści, którzy z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Interesowała mnie pilna naprawa pralki, a panowie rzeczowo wyjaśnili, na czym polegała awaria i ekspresowo ją usunęli. Jestem bardzo zadowolony i z całego serca polecam ich usługi.
, Łomianki
ocena: 4
I ja musiałem wezwać serwis piekarnika. Na miejscu okazało się, że konieczna będzie wymiana zegara, bo padła cała elektronika i nie ma czego ratować. Z zadaniem fachowiec poradził sobie bezbłędnie - widać było, że świadczył już podobne usługi i rozkręcenie piekarnika to dla niego drobnostka, podobnie jak jej ponowne poskładanie. Zdecydowanie polecam.
, Wołomin
ocena: 4
Polecam z całego serca ten serwis zmywarki wolnostojącej, ponieważ panowie okazali się godnymi polecenia i zaufania specjalistami, którzy z wymianą hydrostatu poradzili sobie świetnie. Jestem zaskoczony nie tylko efektami ich pracy, ale również cennikiem, który był przystępny.
, Zalesie Dolne, Piaseczno
ocena: 4
Fachowość, profesjonalizm, zaangażowanie, rzetelność i uczciwość. Taki serwis warto mieć zawsze pod ręką. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas serwisanci od naprawy płyty indukcyjnej 400V. Dziękujemy i polecamy gorąco, kontakt oczywiście zachowujemy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam potrzebny.
, Kobyłka
ocena: 4
Gdy pilnie naprawiali piekarnik na moje wezwanie w długi weekend, wykazali się zrozumieniem sytuacji i profesjonalizmem. Uratowali mnie, bo miała się zjechać cała rodzina, a ja zostałabym z ręką w nocniku - bez obiadu i żadnych wypieków na stół. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam!
ocena: 4
Bardzo polecam tych specjalistów, ponieważ udowodnili, że można im zaufać. Zleciłem im jakiś czas temu naprawę pralki automatycznej i jestem pełen podziwu i uznania odnośnie ich pracy, ponieważ do łatwych nie należała. Wymiana zaworów przebiegła szybko, sprawnie, solidnie i uczciwie, a za pracę panowie nie wzięli dużych pieniędzy. Szczerze polecam każdemu.
ocena: 4
Naprawa kuchenki z dojazdem przebiegła szybko, sprawnie, solidnie oraz uczciwie - przyznam szczerze, że nie miałem do czego się doczepić, chociaż panowie na miejsce przybyli nieco po czasie, co tłumaczyli korkami. Z wymianą termostatu nie mieli większych problemów, a po naprawie urządzenie działa jak należy. Polecam serdecznie.
, Zalesinek

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502