Łukasz Kaczor
4.7

Naprawa i Serwis Lodówek Łukasz Kaczor

Rugiańska 16 lok. 35, 71-676 Szczecin
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Czy od pewnego czasu temperatura w Twojej lodówce jest wyższa niż do tej pory? Drzwi nie chcą się domknąć? Jak najszybciej skontaktuj się ze specjalistami od tego typu napraw. Fachowcy zadbają, by wszystkie zadania zostały sprawnie oraz sumiennie wykonane – satysfakcja klienta ma dla nich największe znaczenie. Zadzwoń w przypadku problemów z niesprawną lodówką, a na pewno nie zostaniesz bez pomocy. Dzięki tym ekspertom nie będzie potrzeby zakupu nowego sprzętu.

Zakres usług

Serwis AGD

  • Naprawa lodówki
Zasięg
  1. Szczecin
  2. Police
  3. Dobra (Szczecińska)
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Tą drogą pragnę serdecznie podziękować Panu Łukaszowi z Zakładu Elektromechaniki Chłodniczej. Pana Łukasza Kaczora miałam przyjemność poznać 09.03.2022, kiedy to w b.krótkim czasie po rozmowie telefonicznej, przyjechał i naprawił moją 3 letnią lodówkę Amica. Profesjonalne zaangażowanie w problem (brak chłodzenia) jaki zgłosiłam jest godne podziwu i zaskakująco pozytywne w postawieniu szybkiej diagnozy a tym samym właściwą naprawą sprzętu .Następnego dnia Pan Łukasz zadzwonił zainteresowany, czy chłodziarka jest sprawna i udzielił niezbędnych wskazówek odnośnie konserwacji i obsługi. Oprócz podziękowania pragnę polecić Pana Łukasza każdemu ,komu zepsuje się sprzęt AGD- tak , jak to się zdarzyło w mojej sytuacji. Halina z Oś.Słonecznego
ocena: 5
Byłam przygotowana na zakup nowej lodówki a tu niespodzianka :) Usługa wykonana uczciwie, szybko i fachowo. Polecam.
ocena: 5
Z przyjemnością polecam usługi tej firmy. Zajmowała się naprawą sprzętu kuchennego w domu mojej teściowej. Tak się złożyło, że akurat byliśmy z wizytą, więc to ja zadzwoniłem po nich z prośbą o pomoc. Pan przyjechał od ręki i szybko sprzęt naprawił, więc mogłem zjeść ten mój ulubiony sernik. Cena ekspresowej usługi też ok!
, Śródmieście, Szczecin
ocena: 5
Ten fachowiec pomógł mi już wiele razy - bardzo dobrze sprawdził się zarówno przy drobniejszych naprawach, jak również przy poważnych usterkach. Ostatnio zadzwoniłam do niego, ponieważ konieczna była wymiana żarówki w lodówce i bez chwili namysłu poradził sobie z zadaniem. Pracę wykonał solidnie i uczciwie, a cena była bardzo niska. Polecam każdemu!
, Śródmieście, Szczecin
ocena: 4
Drzwiczki do lodówki nie chciały się domknąć, Niby nic skomplikowanego, ale naprawa lodówki konieczna, wiadomo. Pan przyjechał do nas na szczęście całkiem szybko i zajął się wymianą uszkodzonych uszczelek od ręki, dzięki czemu w szybkim czasie pozbył się problemu. Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie.
, Police
ocena: 4
Długo szukałem i w końcu znalazłem solidny i rzetelny serwis zamrażarki, któremu od tej pory będę zlecał wszystkie naprawy. Panowie okazali się godnymi zaufania specjalistami z bogatą wiedzą i umiejętnościami, które pozwoliły mu postawić moje urządzenie na nogi, chociaż wcześniejsi fachowcy skazywali je na złom. Polecam za uczciwość i profesjonalizm.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502