4.9

Kacprzak Mariusz

Targowa 3, 42-450 Łazy
Darmowy dojazd Ceny od 150 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Nagła awaria ogrzewania? Zatkana kanalizacja? A może planujesz wymianę całej armatury? Niezależnie od typu zadania, skorzystaj z usług hydraulicznych Mariusza Kacprzaka! W naszej firmie stawiamy na sprawdzone i rozsądne rozwiązania – bez naciągania! Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na współpracę z prawdziwym specjalistą. Wciąż rozwijana wiedza, bogate doświadczenie i precyzja pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nie czekaj i pozostaw zgłoszenie – oddzwonimy!

Zakres usług
 • Pogotowie hydrauliczne
 • Biały montaż
 • Naprawa i odpowietrzanie grzejników
 • Wymiana, naprawa i montaż spłuczek, kranów, pryszniców, toalet
 • Udrażnianie i przepychanie rur
 • Instalacje gazowe
 • Instalacje wodne
 • Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania
 • Naprawa bojlerów
 • Podłączanie pralek, zmywarek, kuchenek gazowych
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Rybnik
 7. Ruda Śląska
 8. Tychy
 9. Dąbrowa Górnicza
 10. Chorzów
 11. Jaworzno
 12. Jastrzębie-Zdrój
 13. Mysłowice
 14. Siemianowice Śląskie
 15. Żory
 16. Tarnowskie Góry
 17. Oświęcim
 18. Będzin
 19. Piekary Śląskie
 20. Racibórz
 21. Pszczyna
 22. Świętochłowice
 23. Zawiercie
 24. Olkusz
 25. Wodzisław Śląski
 26. Czechowice-Dziedzice
 27. Czerwionka-Leszczyny
 28. Mikołów
 29. Knurów
 30. Trzebinia
 31. Krzeszowice
 32. Myszków
 33. Czeladź
 34. Skoczów
 35. Lubliniec
 36. Wolbrom
 37. Libiąż
 38. Łaziska Górne
 39. Rydułtowy
 40. Brzeszcze
 41. Orzesze
 42. Bieruń
 43. Pyskowice
 44. Pawłowice
 45. Radlin
 46. Radzionków
 47. Lędziny
 48. Miedźna
 49. Zbrosławice
Opinie
Ocena:
4.9
16 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Naprawę instalacji gazowej zleciłem temu hydraulikowi, ponieważ zależało mi na kompleksowym i solidnie wykonanym zleceniu. Wybór padł na tego hydraulika. Pan pokazał się z bardzo dobrej strony - jego doświadczenie widać było na każdym kolejnym etapie realizacji usługi. Zachwycił mnie nie tylko profesjonalizmem, ale również niewygórowanym cennikiem usług. Polecam serdecznie.
Będzin
ocena: 5
Pan hydraulik bardzo szybko przyjechał na moje wezwanie i sprawnie wykrył przyczynę cieknącego kranu w kuchni - była to niewidoczna wada fabryczna. Nie tracąc czasu, od razu zabrał się za naprawę kranu, która nie zajęła im więcej niż 25 minut. Cena także w porządku. Hydraulik okazał się kompetentną i pewną siebie osobą, do tego miłą i skuteczną. Wykonał dla mnie też przegląd instalacji kamerą. Polecam serdecznie.
Mysłowice
ocena: 5
Kiedy okazało się, że bojler nie podgrzewa wody, zadzwoniłem do tego hydraulika. Usługa wykonana została rewelacyjnie, bardzo szybko i sprawnie, ponadto na plus zasługuje również dojazd na czas. Cena także była ok. Ten hydraulik to bez wątpienia specjalista pisany przez wielkie "S". Polecam z czystym sumieniem jego kompleksowe usługi.
Tarnowskie Góry
ocena: 5
Jestem niezwykle zadowolony z naprawy zlewu w kuchni. Mogę go gorąco polecić - to dokładny, rzetelny, sumienny i bardzo uczciwy wykonawca, którego usługi bez większych problemów mogę polecić każdemu. Jestem również bardzo mile zaskoczony atrakcyjną ceną usługi. Numer telefonu już oczywiście zapisałem!
Gliwice Stare Gliwice
ocena: 5
Z kranu w kuchni od jakiegoś czasu ciekła woda, a ja nie miałem pojęcia, jak go naprawić. Nie czekając długo, zadzwoniłem do tego hydraulika. Pan termin wizyty wyznaczył jeszcze na ten sam dzień, zjawił się punktualnie i fachowo zajął się naprawą kranu. Wszystko dokładnie wyjaśnił, a do tego poinstruował, jak w przyszłości zapobiegać podobnym sytuacjom. Polecam szczerze jego usługi!
Katowice Wełnowiec-Józefowiec
ocena: 5
Serdecznie polecam tego hydraulika. Perfekcyjnie zajął się udrażnianiem rur kanalizacyjnych na terenie mojej posesji. Jego umiejętności wykorzystał również podczas wykonywania próby szczelności instalacji. Nie mogłem niczego zarzucić temu panu. Jestem zachwycony jego podejściem do sprawy i oczywiście niewygórowaną ceną usługi.
Zabrze Helenka
ocena: 5
Z tą firmą specjalizującą się w asenizacji współpracuję już od ładnych kilku miesięcy i generalnie jestem bardzo zadowolony z ich usług. Opróżnianiem mojego szamba i wywozem nieczystości zajmują się profesjonalnie, a cennik ich usług, jak na okolicę, jest bardzo przystępny. Polecam serdecznie każdemu!
Bytom Jerzego Ziętka
ocena: 5
Przeciekający zlew nie dawał mi spokoju. Zapewnił mi go ten hydraulik, któremu w całości powierzyłem naprawę zlewu. Mogę bez wątpienia polecić jego usługi każdemu. Pan okazał się osobą kompetentną, rzetelną, uczciwą, do tego terminową i punktualną. Zadanie wykonał z najwyższą starannością, do tego w przystępnej cenie. Naprawę zlewu przeprowadził błyskawicznie, a na dodatek w dniu zgłoszenia.
Czeladź
ocena: 5
Chciałam zabrać się za mycie naczyń, jednak po odkręceniu kranu okazało się, że woda zaczęła gromadzić się w zlewie. Nie wiedziałam, co mam robić, więc zadzwoniłam po hydraulika. Ten pan w ciągu niespełna 25 minut był na miejscu i zaproponował przepychanie rur. Zgodziłam się i nie pożałowałam decyzji. Rury zostały profesjonalnie udrożnione, a do tej pory nie miałam problemu ze zlewem. Polecam.
Zawiercie
ocena: 5
Panowie asenizacją czyli wywozem nieczystości płynnych z mojego przydomowego szamba zajmują się nie do dziś. To firma godna zaufania, co niejednokrotnie już udowodnili. Wyróżnia ich profesjonalizm, terminowość, punktualność i atrakcyjny cennik usług, który nie wpływa znacząco na mój domowy budżet. Usługi polecam z ręką na sercu i z pewnością będę z nich korzystał jeszcze przez długi czas.
Piekary Śląskie
ocena: 4
Ten hydraulik okazał się wybawieniem, kiedy nowo założona instalacja wodna wymagała sprawdzenia. Próbę szczelności instalacji przeprowadził profesjonalnie, wykorzystując do tego celu nowoczesne narzędzia pomiarowe. Sprawdził się również, kiedy konieczne było czyszczenie rur kanalizacyjnych metodą WUKO. Polecam jego usługi.
Mikołów
ocena: 5
Chciałem zamontować w łazience bojler i zadanie to postanowiłem zlecić temu hydraulikowi. Pan okazał się prawdziwą "złotą rączką" - montaż bojlera wykonał należycie, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i czysto. Polecam serdecznie jego usługi, zwłaszcza, że cena również nie była wysoka, jak na tak dobrze wykonane zadanie.
Jaworzno Podwale
ocena: 5
Zawsze zależało mi na bezpieczeństwie, dlatego naprawę instalacji gazowej postanowiłem powierzyć osobie z odpowiednimi uprawnieniami i doświadczeniem. Ten hydraulik okazał się bardzo dobrym wyborem. Wszystko wykonał szybko, sprawnie i do tego w przystępnej cenie. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi.
Świętochłowice
ocena: 5
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez tego hydraulika usługi. Widać było profesjonalizm i ogromne doświadczenie. Usunięcie awarii hydraulicznej w łazience nie zajęło mu dużo czasu. Wszystko wykonał starannie i estetycznie. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług tego Pana w razie potrzeby. Jeżeli chodzi o cenę, ta nie była wygórowana. Polecam serdecznie!
Siemianowice Śląskie
ocena: 4
Usługę czyszczenia kanalizacji ciśnieniem WUKO powierzyłem tej firmie hydraulicznej. Panowie z zadania wywiązali się na medal - wszystko wykonali sprawnie, dokładnie i na najwyższym poziomie. Skutecznie odblokowali powstały zator w kanalizacji, nie uszkadzając przy tym rur kanalizacyjnych. Polecam ich serdecznie za kompleksowe usługi oraz niewygórowany cennik.
Ruda Śląska Halemba
ocena: 5
Wymianę grzejników planowałem z wielu względów. Mające już swoje lata grzejniki zaczynały przeciekać, a ciepło nie było równomiernie rozprowadzane i w związku z tym kaloryfer nie grzał w całości. Wykonanie tego zadania powierzyłem temu hydraulikowi i śmiało mogę stwierdzić, że poszło mu bardzo dobrze. Polecam.
Myszków
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502