4.9

JPG RYSZARD HAMANKIEWICZ

Rąbień, ul. Aleksandrowska 27a, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Firma JPG świadczy usługi elektryczne na terenie województwa łódzkiego. Jeśli zależy Ci na skutecznym i rzetelnym fachowcu, który podłączy płytę indukcyjną, zamontuje oświetlenie albo wykona pomiary elektryczne, trafiłeś pod dobry adres! Zleć usługę godnemu polecenia elektrykowi i przekonaj się, na czym polega profesjonalizm firmy JPG. Nagła awaria elektryczna w Twoim domu? Nie wahaj się i dzwoń jak najszybciej. Pogotowie elektryczne działa skutecznie, szybko, a ich dodatkowym atutem są konkurencyjne na rynku stawki.

Hydraulik

Może się okazać, że nie zawsze jesteś w stanie naprawić usterkę hydrauliczną, nawet jeśli lubisz majsterkować i wiele rzeczy w Twoim domu potrafisz naprawić samodzielnie. Jeśli zmagasz się z problemem skomplikowanej awarii hydraulicznej, nie marnuj czasu i energii na często nieskuteczne próby uporania się z tym problemem na własną rękę, tylko wezwij po pomoc fachowca z uprawnieniami. Nieszczelny zawór albo awaria odpływu pod prysznicem? Hydraulik z firmy JPG to szybkie i trafne diagnozy, błyskawiczne usunięcie awarii i pełne zadowolenie ze świadczonych usług. Sprawdź!

Naprawa Klimatyzacji

Korzystanie z klimatyzacji to wielkie dobrodziejstwo dzisiejszych czasów, szczególnie w upalne dni, kiedy nawiew zimnego powietrza jest w stanie przynieść nam odrobinę ulgi. By jednak w pełni cieszyć się z funkcjonalności tego sprzętu, należy od czasu do czasu profilaktycznie poddać go przeglądowi, żeby upewnić się, że wszystkie elementy działają tak, jak trzeba. Skorzystaj z pomocy fachowca z firmy JPG, jeśli zmagasz się z problemem brzydkiego zapachu z klimatyzatora albo niewydajnym działaniem klimatyzacji. Zadzwoń jeszcze dzisiaj!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Podłączenie kuchenki gazowej
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Próba szczelności instalacji wodnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji gazowej
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
 • Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania

Naprawa Klimatyzacji

 • Serwis lub naprawa klimatyzacji
 • Montaż lub wymiana klimatyzacji
Zasięg
 1. Łódź
 2. Pabianice
 3. Zgierz
 4. Aleksandrów Łódzki
 5. Łask
 6. Ozorków
 7. Konstantynów Łódzki
Opinie
Ocena:
4.9
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zadzwoniłem do tego specjalisty, ponieważ planowałem wymianę oświetlenia w jednym z pomieszczeń gospodarczych. Pan przyjechał w umówionym terminie i nie tracąc czasu, od razu zabrał się do pracy. Wszystko wykonał fachowo i dokładnie. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi.
ocena: 4
Ten elektryk wykonywał dla mnie różnego rodzaju prace elektryczne. Na początku wezwałem go do usunięcia zwarcia. Zadanie wykonał niezwykle szybko i dokładnie. Następnie zleciłem mu również naprawę bojlera w łazience. Z tym również nie miał najmniejszych problemów. Wszystko wykonał terminowo.
ocena: 5
Pan przegląd instalacji kamerą wykonał zgodnie z ustaleniami, a do wykonanej pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Z ręką na sercu polecam jego kompleksowe usługi. Wezwałem go również do naprawy bojlera. Gdy inni hydraulicy narzucali stawkę prawie podwójną, bo była niedziela, to ten hydraulik przyjechał od ręki i usługę wykonał za normalną stawkę. Polecam.
Aleksandrów Łódzki
ocena: 5
Ogrzewanie gazem to bardzo wysoki komfort oraz bezobsługowe użytkowanie, dlatego postanowiłem je zamontować w niedawno kupionym domku jednorodzinnym. Wykonanie instalacji gazowej powierzyłem temu hydraulikowi. Pan zadanie wykonał solidnie i uczciwie, zgodnie z przygotowanym wcześniej harmonogramem. Polecam.
Pabianice
ocena: 5
Podczas prac remontowych uszkodzone zostały przewody elektryczne w jednej ze ścian pokoju gościnnego. Usunięcie awarii elektrycznej powierzyłem temu elektrykowi. Zadanie wykonał perfekcyjnie. Jestem w 100% zadowolony z kompleksowości jego usług. Wezwałem go także, kiedy konieczne było usunięcie zwarcia i również mnie nie zawiódł. Warto mieć pod ręką takiego fachowca.
Łagiewniki, Łódź
ocena: 5
Naprawę grzejnika w dużym pokoju, który od jakiegoś czasu przeciekał, powierzyłem temu hydraulikowi. Pan zadanie wykonał solidnie, sumiennie i bez żadnych problemów. Zleciłem mu też wykonanie próby szczelności instalacji i również wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
ocena: 5
Zadanie było wymagające, a mianowicie wykonanie instalacji elektrycznej od zera w bloku z wielkiej płyty i przy okazji wymiana włącznika w garażu. Nie powiem żeby jakikolwiek fachowiec, do którego dzwoniłem palił się do tej roboty, ale ten elektryk zajął się sprawą fachowo. Łatwo nie było i po drodze pojawiło się sporo przeszkód, ale efekt przekroczył moje oczekiwania.
Aleksandrów Łódzki
ocena: 5
Montaż umywalki wykonany przez tego hydraulika został z głową. Na uwagę zasługuje zarówno bezproblemowy kontakt z Panem, jak również jego terminowość i punktualność. Od razu widać, że to dokładny i rzetelny fachowiec który do sprawy podchodzi niezwykle odpowiedzialnie. Jestem bardzo zadowolona z jakości pracy wykonanej przez tego hydraulika. Gorąco polecam, a numer zapisuję!
Teofilów
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Serwis tymczasowo niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502