4.8

MC SERWIS PLUS Jerzy Marecki

Welecka 50, 72-006 Mierzyn

Serwis AGD

Twój piekarnik znów się zepsuł? Kuchenka elektryczna nie działa? A może pralka nie pobiera wody? W takiej sytuacji pozostaje Ci jedno - skorzystaj z usług rzetelnego serwisu AGD, który poradzi sobie z naprawą każdej usterki, nawet tej najbardziej skomplikowanej. Dzięki wiedzy oraz kompetencji, a także świetnym narzędziom, działają szybko i solidnie, o czym teraz możesz się przekonać. Nie czekaj więc ani chwili dłużej i postaw na firmę Jerzy Marecki, a z pewnością nie pożałujesz. Zadzwoń już teraz!

Naprawa Klimatyzacji

Aby klimatyzacja działała w sprawny sposób, należy o nią zadbać w odpowiedni sposób. W takiej sytuacji konserwacja wykonana przez dobrą firmę to podstawa. Postaw na serwis Jerzy Marecki, który wykona naprawę Twojego sprzętu. Wieloletnie doświadczenie i wiedza wyróżnia ich na lokalnym rynku, o czym masz szansę się teraz przekonać. Montaż klimatyzacji? A może to już czas na wymianę? Z serwisem Jerzy Marecki nie musisz martwić się o swój sprzęt. Zadzwoń i przekonaj się sam już dziś, a gwarantujemy, że nie będziesz żałować.

Zakres usług
 • Naprawa ekspresu do kawy
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa okapu
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
 • Serwis lub naprawa klimatyzacji
 • Montaż lub wymiana klimatyzacji
Zasięg
 1. Szczecin
 2. Police
 3. Dobra (Szczecińska)
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
12 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Potrzebna mi była pilnie naprawa pralki, która przy każdym praniu nie dość, że głośno chodziła, to jeszcze zbierała się pod nią woda. Zadanie powierzyłam tej firmie i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Usługa wykonana została w domu, a cena była naprawdę przystępna, zwłaszcza że praca stała na najwyższym poziomie. Polecam za fachowość, rzetelność, odpowiedzialność i podejście do klienta.
, Golęcino
ocena: 5
Bardzo zależało mi na tym, żeby znaleźć serwis piekarników z dojazdem, więc tu duży plus za taką możliwość. Usługa, jaką była wymiana szyby w drzwiczkach, również wykonana bez zarzutu i bardzo sprawnie, a ponadto cena tej usługi była jak najbardziej uczciwa.
ocena: 5
Panowie na miejsce przyjechali jeszcze tego samego dnia. Pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a ceny mieli nie do przebicia. Usługę wykonali bardzo fachowo, do tego wszystko dokładnie wytłumaczyli, a po skończeniu pracy sprawdzili czy wszystko działa jak należy. Polecamy ten serwis płyty indukcyjnej 400V.
ocena: 5
Jeśli kogoś interesuje pilnie naprawa kuchenki, to z ręką na sercu polecam kompleksowe usługi tego serwisu. Panowie od ręki zdiagnozowali przyczynę usterki i jeszcze tego samego dnia zabrali się za naprawę zasilania. Choć pracy trochę mieli, to zadanie wykonali z uśmiecham na twarzy. Polecam z całego serca każdemu, bo naprawdę warto.
, Skolwin, Szczecin
ocena: 5
Korzystałem niedawno z pomocy tego serwisu sprzętu kuchennego, ponieważ moje urządzenie od jakiegoś czasu samoczynnie się wyłączało i jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Dziękuję i polecam z całego serca za fachowość, miłą obsługę, błyskawiczny czas realizacji, profesjonalizm, bardzo sprawnie postawioną diagnozę i naprawę oraz obsługę na najwyższym poziomie.
, Police
ocena: 5
Ten pan to rzetelny, solidny i uczciwy wykonawca, który z wymianą programatora poradził sobie bardzo dobrze. Polecam za sumienność, profesjonalizm, a także za to, że świadczy serwis pralki z dojazdem, dzięki czemu nie musiałem zawozić urządzenia do siedziby firmy. Z czystym sumieniem stwierdzam, że zdecydowanie warto mu zaufać.
, Pomorzany
ocena: 5
Panowie wykazali się ogromną wiedzą teoretyczną, którą doskonale wykorzystali w praktyce. Do naprawy płyty indukcyjnej 400V podeszli solidnie i fachowo, pracę wykonali dokładnie - w serwisie mieli niezbędną do wymiany część. Za usługę nie zapłaciliśmy majątku - od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług.
, Zdroje
ocena: 5
Polecam z całego serca ten serwis zmywarki wolnostojącej, ponieważ nie ma chyba w okolicy lepszych fachowców, którzy tak szybko i sprawnie zajęliby się naprawą sprzętu. Nie wspomnę nawet o cenie, bo ta była naprawdę niska. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam, a kontakt do pana oczywiście pozostawiam.
, Gumieńce
ocena: 5
Złego słowa rzec nie mogę, bo ten serwis piekarnika z dojazdem spełnił moje oczekiwania w 100%. Pan przyjechał w ustalonym terminie i swoją pracę wykonał jak należy. Szybko zlokalizował źródło awarii i okazało się, że jest w stanie naprawić usterkę od ręki, co bardzo mnie ucieszyło. Gorąco polecam jego usługi.
, Osów, Szczecin
ocena: 4
Szybka, solidna i czysta naprawa zasilania w sobotni wieczór. Do tego doszedł jeszcze doskonały kontakt. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca ten serwis kuchenki elektrycznej. Telefon do panów pozostawiamy sobie na przyszłość i pewnie kiedyś będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowych i niedrogich usług.
, Police
ocena: 4
Bardzo dziękuję za wykonanie usługi, która polegała na wymianie amortyzatorów. Ten pan uratował moją ciężką sytuację, kiedy pralka uległa awarii. Naprawa pralki z dojazdem nie okazała się zbyt kosztowna, a pan zadanie wykonał solidnie i sumiennie, do tego okazał się osobą miłą, sympatyczną i kulturalną. Pozdrawiam serdecznie, a pana będę polecać moim znajomym oraz rodzinie.
ocena: 4
Pierwsze wrażenie było jak najbardziej pozytywne. Pan już podczas rozmowy telefonicznej okazał się sumiennym i uczciwym specjalistą. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Polecam każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis zmywarki.
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Serwis AGD w mieście Naprawa Pralek

Malmar Malina Marcinek

26 Kwietnia 15 lok. 28, 71-126 Szczecin
Naprawa pralek, Naprawa zmywarek, Naprawa piekarników, Naprawa kuchenek, Naprawa suszarek do ubrań, Naprawa okapów

Paweł Winczewski SYS-NET

Królowej Korony Polskiej 25, 70-486 Szczecin
Naprawa pralek, Naprawa lodówek, Naprawa zmywarek, Naprawa płyt indukcyjnych, Naprawa kuchenek, Naprawa piekarników, Naprawa suszarek do ubrań

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502