4.7

Jaś Jan Serwis Rtv Jaś Jan

Sobieskiego 7, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Serwis AGD

Naprawa sprzętów AGD wymaga niebanalnej wiedzy oraz specjalistycznego i zaangażowanego podejścia. Awaria kuchenki, awaria piekarnika lub kuchenki gazowej to najczęściej stresujące chwile, które zdają się nie mieć końca. Tylko wykwalifikowany serwis AGD z Ostrowa Wielkopolskiego jakim jest Jaś Jan Serwis może szybko i sprawnie poradzić sobie z każdą usterką.

Serwis RTV

Naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie wszystkich klientów przychodzących po pomoc do naszego serwisu. Sprzęty RTV w przypadku awarii wymagają specjalistycznej naprawy, dlatego wyposażeni w fachową wiedzę drobiazgowo podchodzimy do każdego zgłoszenia. Naprawa RTV w Ostrowie Wielkopolskim dzięki firmie Jaś Jan Serwis Rtv Jaś Jan, zostanie wykonana szybko i profesjonalnie, tak aby Twoje sprzęty jeszcze przez długie lata funkcjonowały bez zarzutu. 

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa piekarników
 • Naprawa kuchenek gazowych
 • Naprawa pralek
 • Naprawa płyt indukcyjnych
 • Naprawa zmywarek
 • Naprawa okapów
 • Naprawa kuchenek elektrycznych
 • Naprawa suszarek do ubrań

Serwis RTV

 • Naprawa telewizorów
 • Naprawa sprzętu audio
 • Naprawa kina domowego
 • Naprawa DVD
Zasięg
 1. Ostrów Wielkopolski
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
14 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Konkretny serwis AGD, panowie technicy doskonale znają się na swojej pracy, posiadają stosowną wiedzę i bogate doświadczenie, a także specjalistyczny sprzęt. Do tego odpowiedzialni i słowni - na miejscu zjawili się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecam gorąco każdemu, kto ma problem ze sprzętem, a numer telefonu oczywiście zapisuję i na pewno w przyszłości jeszcze nie raz do nich wrócę.
, Parcele Zacharzewskie
ocena: 5
Szybka reakcja, fachowo wykonana usługa i do tego wysoka kultura osobista. Jesteśmy w 100% zadowoleni efektów pracy, chociaż cena mogła być nieco niższa. Naprawa RTV przyniosła zamierzony efekt, a my możemy spać już spokojnie. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy gorąco każdemu, bo lepszych ekspertów w okolicy nie znajdziecie.
, Wenecja
ocena: 5
Praca wykonana została bardzo dobrze, jeszcze tego samego dnia, do tego cena była bardzo atrakcyjna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno będziemy polecać kompleksowe usługi tego serwisu płyty indukcyjnej znajomym i rodzinie. Dziękujemy za pomoc oraz za fachowe doradztwo, jak w przyszłości unikać tego typu problemów.
, Wenecja
ocena: 5
Gdy po przeprowadzce potrzebna była wymiana szyby w drzwiczkach mojego ulubionego AGD, wezwaliśmy serwis piekarnika z dojazdem, którego usługi polecili nam niegdyś znajomi. Nie żałuję - to była bardzo dobra decyzja, gdyż usługa została wykonana sprawnie i w atrakcyjnej cenie. Warto zapisać ich numer na przyszłość, bo znają się na rzeczy i nie naciągają klienta na zbędne wydatki.
, Nowe Parcele
ocena: 5
Z naprawą telewizora ten specjalista nie miał żadnego problemu. Praca związana wymianą zasilacza przebiegła solidnie i fachowo, do tego w ekspresowym tempie. Dziękujemy serdecznie za wykonaną pracę. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej przez tego specjalistę pracy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z jego pomocy. Współpraca z takim fachowcem to czysta przyjemność, zwłaszcza że z poprzednikami ostatnio bywało różnie.
, Powstańców Wielkopolskich
ocena: 5
Szybko, sprawnie i na temat. Super.
ocena: 5
Solidna, a także godna zaufania firma.
ocena: 5
Jestem bardzo szczęśliwa, że znałazłam takiego fachowca od mojego tv.
ocena: 5
Już gdy zgłaszałam usterkę dało się wyczuć,że Pan zna się na rzeczy. Technik wzbudził moje zaufanie. Polecam.
ocena: 5
Jestem pod wrażeniem wiedzy Pana na temat wielu sprzętów RTV.
ocena: 4
Naprawa zmywarki na miejscu nie była dla tego specjalisty żadnym wyzwaniem. Pan do pracy przystąpił jeszcze tego samego dnia, wymiana programatora trwała kilka chwil, a efekty widoczne były już przy kolejnym włączeniu urządzenia. Polecam za jakość i przystępny cennik usług. Postanowiłem również zachować numer telefonu do pana, ponieważ to bez wątpienia godny zaufania fachowiec.
, Pruślin, Ostrów Wlkp
ocena: 4
Ten pan okazał się osobą miłą, słowną, rzetelną i uczciwą, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam gorąco za sprawne i niedrogo naprawione pole grzewcze. Telefon pozostawiam sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz zwrócę się do niego po pomoc, jeśli potrzebna mi będzie naprawa kuchenki elektrycznej.
, Pruślin
ocena: 4
Usługa dotyczyła wymiany elektrozaworu w pralce. Długo szukałem wykonawcy, a wybór w końcu padł na tego pana i okazał się bardzo trafny. Pracę wykonał na medal, a cena za serwis pralki z dojazdem nie była wysoka, z czego jestem bardzo zadowolony. Polecam z całego serca kompleksowe usługi tego pana i pewnie jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.
, Krępa, Ostrów Wlkp
ocena: 4
Cena ok i przede wszystkim mechanik jest dokładny i terminowy.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502