4.7

Józef Janiczek instalatorstwo elektryczne

Łagiewnicka 105 lok. 1, 41-500 Chorzów
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

W firmie Józefa Janiczka nie ma miejsca na fuszerki – wszystkie prace w zakresie projektowania, wykonania i naprawy instalacji elektrycznych przeprowadzamy wzorowo i w ustalonym terminie. Jeśli chcesz zlecić naprawę bojlera, wymianę oświetlenia lub podłączenie płyty indukcyjnej w Chorzowie powinieneś zgłosić się właśnie do nas! Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza zostały docenione przez wielu zadowolonych klientów. Dołącz do nich – zadzwoń i przekaż nam swoje zlecenie. Zapewniamy, że odpowiemy na każde zapytanie.

Zakres usług
 • Pomiary elektryczne
 • Podłączenie domofonu
 • Naprawa domofonu
 • Naprawa bojlera
 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Wykonanie instalacji elektrycznej
 • Naprawa instalacji elektrycznej
 • Wymiana bezpieczników
 • Wymiana lub naprawa oświetlenia
 • Montaż lamp
 • Montaż gniazdek i włączników
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Ruda Śląska
 7. Chorzów
 8. Siemianowice Śląskie
 9. Tarnowskie Góry
 10. Będzin
 11. Piekary Śląskie
 12. Świętochłowice
 13. Mikołów
 14. Knurów
 15. Czeladź
 16. Łaziska Górne
 17. Orzesze
 18. Radzionków
 19. Zbrosławice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zleciłem wykonanie instalacji elektrycznej na poddaszu, którego adaptacją zajęliśmy się w tym roku. Firma bardzo mi się spodobała już od pierwszej rozmowy telefonicznej, ale wiadomo, że to czyny (a nie słowa) są tu najważniejsze. Samo wykonawstwo na najwyższym poziomie - nawet uwzględnili moje nietypowe prośby personalizacyjne. Polecam!
, Śródmieście, Sosnowiec
ocena: 5
Moja instalacja elektryczna od dawna wymagała wymiany. Wezwałem więc na pomoc tego elektryka, który po dokładnym obejrzeniu instalacji zasugerował również wymianę rozdzielni. Choć nieco się spóźnił przez duże korki na mieście, to nadrobił swoim zaangażowaniem. Zadanie wykonał rzetelnie i uczciwie, a wyceny dokonał uczciwie. Polecam.
, Stary
ocena: 5
Zakupiłem nowy bojler, jednak potrzebowałem kogoś, kto zająłby się jego montażem. Zadzwoniłem więc po pomoc to tego elektryka. Sama współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Pan był bardzo kompetentny, a montaż bojlera wykonał z niezwykłą precyzją. Widać, że jego doświadczenie zrobiło swoje.
, Żerniki, Gliwice
ocena: 5
Nie ma nic gorszego niż brak prądu w jedyne wolne popołudnie w tygodniu. Na szczęście ten elektryk przyjechał szybko na moje wezwanie i trafnie zlokalizował przyczynę problemu. Usunięcie awarii elektrycznej nie było dla niego wyzwaniem, ponieważ był doskonale przygotowany do swojej pracy. Przy okazji zajął się również wymianą włącznika, który uznał za prawdopodobną przyczynę problemu.
, Nowy Bytom, Ruda Śląska
ocena: 5
To jedyne pogotowie elektryczne w okolicy, które przyjechało do mnie w niedzielę o godzinie 23 w celu usunięcia zwarcia. Nie dość, że Pan przyjechał ekspresowo i poważnie podszedł do mojego zgłoszenia, to jeszcze w bardzo krótkim czasie zdiagnozował przyczynę zwarcia i ją wyeliminował.
ocena: 4
Firmę polecam bez dwóch zdań. Wymieniali oświetlenie w moim mieszkaniu. Od pierwszego kontaktu telefonicznego zaskoczyli mnie swoim fachowym podejściem do tematu i bardzo imponującą wiedzą. Dopilnowali szczegółów, o których nawet bym nie pomyślał, choć co nieco znam się na rzeczy.
, Załęska Hałda, Katowice
ocena: 4
Wymiana oświetlenia w moim przypadku okazała się zadaniem złożonym, ponieważ większość lamp była starego typu, a i sama instalacja pozostawiała wiele do życzenia. Ten elektryk zadanie wykonał szybciej niż się spodziewałem, a efekty jego pracy od razu były widoczne gołym okiem. Polecam!
, Biskupice, Zabrze
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Chorzów

Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik

Pocztowa 2, 41-500 Chorzów

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502