Łukasz Janiak
5

Pranie Dywanów i Tapicerki Łukasz Janiak

Blankowa 16/9, 58-316 Wałbrzych
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Bakterie, roztocza kurzu i inne mikroorganizmy zalegające między materiałami to problem, którego nie należy bagatelizować. W łóżku spędzasz dziennie od 7 do 9 godzin, dlatego zadbać o to, by nie służyło jedynie jako estetyczny element wyposażenia domowego, ale również dbało o jakość Twojego snu. Zleć profesjonalną usługę wyprania tapicerki domowej lub dywanu temu specjaliście. Pozbądź się raz na zawsze niechcianych roztoczy kurzu i bakterii z materaca. Utrzymanie czystości w sypialni to sprawa najwyższej wagi. Zadzwoń!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
  • Pranie lub czyszczenie dywanu w zakładzie
  • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
  • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Zasięg
  1. Wałbrzych
  2. Świebodzice
Mapa
Opinie
Ocena:
5
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Z praniem wykładzin na sucho panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a panowie dali się poznać jako osoby sumienne i odpowiedzialne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy, która do najłatwiejszych nie należała i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi wszystkim naszym znajomym i rodzinie w potrzebie.
, Stary Glinik
ocena: 5
Czyszczenie tapicerki bez zarzutu. Praca wykonana starannie i dokładnie, przy pomocy najlepszych środków czyszczących. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi i będziemy polecać tego wykonawcę również innym osobom. Dziękujemy serdecznie za ekspresowo i dokładnie wykonaną pracę i na tym nasza współpraca z pewnością się nie skończy.
, Rusinowa, Wałbrzych
ocena: 5
Pranie dywanów z długim włosiem przebiegło szybko i sumiennie. Panowie okazali się osobami rzetelnym i odpowiedzialnymi. Do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia, do tego ceny mieli również przystępne. Polecamy gorąco, bo lepszych fachowców w najbliższej okolicy na pewno nie ma.
ocena: 5
Z czyszczeniem parowym dywanów panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena z dojazdem w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy serdecznie wszystkim zainteresowanym, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
, Świdnica
ocena: 5
Usługa czyszczenia kanapy wykonana została kompleksowo, a pan okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną. Robota nie kosztowała nas majątku, cena była przystępna, a efekt końcowy satysfakcjonujący. Nie pozostaje nam nic innego, jak polecać usługi tego Pana naszym znajomym w potrzebie.
, Świdnica
ocena: 5
Pranie foteli przebiegło szybko i sprawnie. Nawet nie obejrzeliśmy się, a nasze fotele wyglądały jak nowe. Polecamy za fachowość, indywidualne podejście i zaangażowanie. Telefon zapisujemy, a współpracę będziemy kontynuować.
, Świebodzice

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502