Jaksyl Sylwia Gebler
4.8

Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Jaksyl Sylwia Gebler

Ruda-Bugaj, Jana Kazimierza 42, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Firma specjalizuje się w naprawach elektrycznych, hydraulicznych i serwisie klimatyzacji. Stale rosnące zapotrzebowanie na specjalistów od naprawy klimatyzatorów i wzrost zainteresowania urządzeń chłodzących sprawiły, że fachowcy rozwinęli zakres usług. Wyszkolona kadra, bogate zaplecze techniczne i duże doświadczenie to recepta na sukces serwisu naprawczego. Specjaliści błyskawicznie docierają do źródła problemu i usuwają powstałe awarie. Skontaktuj się z nimi i zobacz jak pracują profesjonaliści!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Naprawa grzejnika przez zamrażanie
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Podłączenie kuchenki gazowej
 • Naprawa pieców gazowych
 • WUKO
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Przegląd instalacji kamerą
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Próba szczelności instalacji wodnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji gazowej
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
 • Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania
Zasięg
 1. Łódź
 2. Pabianice
 3. Zgierz
 4. Aleksandrów Łódzki
 5. Łask
 6. Ozorków
 7. Konstantynów Łódzki
 8. Poddębice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
15 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Muszę szczerze polecić te usługi. Poszukiwałem fachowca do wymiany instalacji elektrycznej w moim domu i natrafiłem na tą firmę. Choć pan miał małe opóźnienie, to jednak zadanie wykonał solidnie i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Dodatkowo o spóźnieniu poinformował mnie z trasy, więc aż tak się nie gniewam. Cena też była niczego sobie.
, Górna, Łódź
ocena: 5
Zakład elektryczny godny zaufania i polecenia. Usługa przebiegła bez zarzutu, za co bardzo dziękuję. Polecam za fachowe i rzetelne podejście do sprawy, a także za atrakcyjny cennik usług - na każdą kieszeń. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni.
, Bałuty, Łódź
ocena: 5
Hydraulik z zadania wywiązał się na medal. Odetkanie rury nie było dla niego żadnym wyzwaniem - robotę wykonał na najwyższym poziomie. Takiego fachowca warto zawsze mieć pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ponownie przyjdzie nam skorzystać z jego pomocy. Polecamy gorąco każdemu, a numer zapisujemy w telefonie. Kto wie, kiedy jeszcze się przyda.
, Górna, Łódź
ocena: 5
Gdy mieliśmy remont, niestety, doszło do uszkodzenia przewodu w domofonie. Z pomocą przybył ten serwis elektryczny i wykonał bardzo dobrą pracę. Tak profesjonalnie i odpowiedzialnie jeszcze nikt mnie obsłużył. Polecam i życzę zwiększonej ilości zleceń od klientów.
, Polesie, Łódź
ocena: 5
Usługi tego pogotowia hydraulicznego poleciła mi znajoma. Pan przyjechał na czas w umówionym terminie i uwinął się ze wszystkim bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji. Usunięcie przecieku przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami, więc złego słowa nie mogę powiedzieć. Ostateczna cena okazała się minimalnie wyższa od wyceny telefonicznej, ale nie gniewam się, bo robota została wykonana solidnie. Polecam, jeśli ktoś poszukuje rzetelnego i solidnego fachowca.
, Bałuty, Łódź
ocena: 5
Wspaniały fachowiec! Nie tylko bardzo dobrze wykonał usługę hydrauliczną, ale również udzielił mi kilku, fachowych rad. Pozytywnie zaskoczyła mnie również cena za wykonanie usługi, która była naprawdę niska. Będę wiedzial gdzie się zgłosić w przypadku kolejnych awarii. Polecam!
, Polesie, Łódź
ocena: 5
Zleciłam tej firmie wykonanie instalacji elektrycznej od podstaw i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, a wykonawca zadanie wykonał nie dość, że poprawnie, to jeszcze estetycznie, a po zakończeniu pracy wszystko po sobie posprzątał.
, Pabianice
ocena: 5
W moim mieszkaniu pojawiło się spięcie, więc zależało mi na znalezieniu solidnego elektryka na cito. Miałam szczęście, że ten pan pracował całodobowo i zgodził się do mnie przyjechać mimo późnych godzin wieczornych. Zaproponowane przez niego działania dały pożądane efekty. Jestem pod wrażeniem jego wysokich kompetencji i umiejętności. Polecam.
, Bałuty, Łódź
ocena: 5
Naprawa bojlera była dla mnie czarną magią, dlatego postanowiłem zlecić ją osobie z doświadczaniem i odpowiednim sprzętem. Wybór, choć nie był łatwy, padł na tego hydraulika i okazał się bardzo trafny. Pan zadanie wykonał solidnie, dokładnie, profesjonalnie oraz w przystępnej cenie. Na pewno będę jeszcze nie raz korzystał z jego usług, kiedy tylko będzie taka potrzeba.
, Pabianice
ocena: 5
Nie jestem skory do wypisywania opinii w Internecie, ale postanowiłem zrobić wyjątek, bo ci panowie naprawdę zasłużyli na dobre słowo. Miałem awarię kanalizacji w restauracji i potrzebowałem usługi na cito, a pogotowie kanalizacyjne było u mnie już po kilkudziesięciu minutach od wezwania. Byli wyposażeni w specjalistyczny sprzęt, zaś z usterką poradzili sobie błyskawicznie. Nic, tylko polecać takich fachowców!
, Widzew, Łódź
ocena: 5
Usługi WUKO zleciłem temu hydraulikowi i jestem pod wrażaniem jakości pracy oraz podejścia do sprawy. Zadanie wymagało dużej wiedzy i umiejętności, a ten Pan doskonale sobie z nim poradził. Teraz wszystko jest w najlepszym porządku, a ja z czystym sumieniem polecam jego kompleksowe usługi. Cena również zasługuje na uwagę, ponieważ była bardzo przystępna.
ocena: 5
Kupiliśmy nowy dom i zdecydowaliśmy się na wymianę wszystkich urządzeń sanitarnych. Wymianę kranów, jak również innych sanitariatów powierzyliśmy temu hydraulikowi. Pan z zadania wywiązał się na czas. Nie mamy żadnych zastrzeżeń co do wykonanej pracy.
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolona z pracy wykonanej przez tego specjalistę. Wymiana bezpieczników przebiegła szybko i sprawnie, a przy okazji technik zajął się również wymianą włącznika. Bardzo dziękuję za fachowo i solidnie wykonaną pracę i polecam gorąco za profesjonalizm w każdym calu oraz za bardzo atrakcyjne ceny. Telefon do kontaktu oczywiście zapisuję sobie na przyszłość.
ocena: 4
Nigdy nie byłem specjalistą od prądu, dlatego postanowiłem do naprawy gniazdka wezwać kogoś, kto zna się na rzeczy. Wybór padł na tego pana i okazał się bardzo słuszny. Praca wykonana została starannie i niedrogo, więc w niedługim czasie ponownie skorzystałem z jego pomocy przy naprawie domofonu. Polecam serdecznie, kontakt zachowuję.
, Zgierz
ocena: 4
Pracę tego pana oceniam na sześć z plusem!. To fachowiec z powołania, którego usługi cechuje duży profesjonalizm. Wiem o tym, bo korzystam z jego oferty już od dłuższego czasu i jak do tej pory nie zawiódł mnie. Tym razem potrzebowałam opinii elektrycznej. Plus należy się również za przystępne stawki, które nie obciążają mocno portfela klienta. Polecam z czystym sumieniem.
, Śródmieście, Łódź
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502