Interlock
4.7

Naprawa Urządzeń AGD Interlock

Słoneczna 1, 35-061 Rzeszów
Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Ta firma specjalizuje się w kompleksowej naprawą sprzętu gospodarstwa domowego. Fachowcy dokonują pogwarancyjnych napraw urządzeń takich jak piekarniki i kuchenki. Firma może poszczycić się wysoko wykwalifikowanym personelem technicznym, który zawsze stara się, aby usługa została wykonana szybko i na najwyższym poziomie. Z tymi specjalistami nie będziesz długo martwić się zepsutym sprzętem - naprawią go nie tylko szybko, ale także skutecznie! Przekonaj się o tym i zamów usługę.

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa ekspresu do kawy
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa lodówki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
 • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
 1. Rzeszów
 2. Łańcut
 3. Leżajsk
 4. Kolbuszowa
 5. Nisko
 6. Trzebownisko
 7. Nowa Sarzyna
 8. Głogów Małopolski
 9. Nowa Dęba
 10. Sokołów Małopolski
 11. Świlcza
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
13 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Pan błyskawicznie zdiagnozował problem, z którym trzech wcześniejszych fachowców nie mogło sobie poradzić, na zgłoszenie odpowiedział w ciągu niecałych 15 minut, a na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia. Widać było, że na naprawie lodówek zna się bardzo dobrze, stąd też i teraz nie sprawiła mu większego problemu. Polecam serdecznie, a telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość!
, Staroniwa, Rzeszów
ocena: 5
Ten serwis pralki z dojazdem wezwałem jakiś czas temu, ponieważ okazało się, że urządzenie nie chce się uruchomić. Pan po oględzinach zasugerował wymianę programatora, na co się zgodziłem. Ta diagnoza okazała się bardzo trafna - praca przyniosła oczekiwany efekt, a ja cieszę się sprawną pralką. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i oczywiście będę polecał każdemu z podobnymi problemami.
, Piastów, Rzeszów
ocena: 5
Awaria lodówki dopadła i mnie, ten pan okazał się osobą uczynną, rzetelną i skorą do pomocy. Polecam serdecznie za bardzo szybki i jednocześnie dobry kontakt. Wizyta umówiona została od ręki, a pan szybko i celnie zdiagnozował usterkę i jeszcze tego samego dnia podjął się naprawy lodówki. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi, a telefon oczywiście pozostawiam na przyszłość.
, Franciszka Kotuli 
ocena: 5
Ci panowie oferują najwyższej klasy serwis zmywarki z dojazdem, dlatego warto korzystać z ich usług. Już podczas rozmowy przez telefon okazali się solidnymi i sumiennymi osobami, do tego sympatycznymi i odpowiedzialnymi. Praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem, za co jestem im bardzo wdzięczny i polecam serdecznie za jakość i niewygórowany cennik usług. Zaskoczyła mnie również cena, która nie wpłynęła tak bardzo na mój budżet.
, Bzianka, Rzeszów
ocena: 5
Taki serwis płyty indukcyjnej 400V zawsze warto mieć pod ręką. Panowie już podczas prowadzonej rozmowy telefonicznej okazali się osobami, którym można zaufać - na pytania odnośnie mojego sprzętu odpowiadali rzeczowo i zwięźle. Ich kompetencje i doświadczenie potwierdzili podczas wizyty, szybko radząc sobie z problemem. Polecamy serdecznie za profesjonalnie wykonaną usługę w stosunkowo krótkim czasie!!!
, Bzianka
ocena: 5
Konkretna, profesjonalna oraz błyskawiczna pomoc. Bardzo miła obsługa.
ocena: 5
Ten serwis zostaje moim numerem jeden od pralek już na zawsze!
ocena: 5
Widzą co i jak, potrafią dokładnie zdiagnozować i ocenić problem, nawet dobrze ukryty.
ocena: 5
Pan dotrzymał umówionego terminu. Miły człowiek i polecam.
ocena: 4
Usługa naprawy piekarnika z dojazdem, na czym szczególnie mi zależało. Jakość usługi na bardzo wysokim poziomie, a cena całkiem przystępna, więc zdecydowanie polecam. W moim przypadku chodziło o wymianę drzwiczek, ale wszystko odbyło się bardzo sprawnie i do tego w przyjemnej atmosferze. Fachowiec zdecydowanie godny zaufania.
, Krakowska – Południe, Rzeszów
ocena: 4
Naprawa kuchenki z dojazdem dla tych panów nie była żadnym wyzwaniem. Panowie do zadania podeszli sumiennie, z odpowiednim sprzętem, a ostateczna cena była nawet niższa od tej ustalonej telefonicznie. Wymiana zegara trwała zaledwie 25 minut, do tego podczas wizyty nie było nieprzyjemnego milczenia, co w znacznym stopniu podniosło jakość obsługi. Polecam więc gorąco każdemu w opałach!
, Franciszka Kotuli 
ocena: 4
Super firma. Nikt nie mógł sobie poradzić z naprawą piekarnika oprócz tej firmy.
ocena: 4
Będę polecać tego Pana każdemu. Konkretny i rzetelny fachowiec. Cena naprawy niewygórowana.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502