Instalacje Elektryczne Wrocław

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Instalacje Elektryczne Wrocław
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie obejmowało podłączenie instalacji trójfazowej w mieszkaniu, z czego panowie wywiązali się bezbłędnie. Byli świetnie przygotowani do pracy, na dodatek cechowała ich niespotykana kultura osobista. Jeśli zajdzie potrzeba, na pewno zgłoszę się ponownie w przypadku mniejszych i większych prac elektrycznych. Polecam!"
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Elvis Mariusz Michalec
4.4
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem tej firmie sprawdzenie instalacji trójfazowej i jestem zadowolony z efektów ich działań. Nie ukrywam, że sprawa była dość pilna, dlatego ucieszyło mnie, gdy panowie powiedzieli, że mogą wykonać usługę w terminie jutrzejszym. Cena jak na tak błyskawiczną interwencję również była atrakcyjna. Polecam!"
Usługi Elektryczne Justyna Koryciak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Długo szukałem dobrego elektryka, który podjąłby się modernizacji instalacji elektrycznej w moim biurze. W końcu natrafiłem na tego fachowca i swojego wyboru nie żałuję. Pan okazał się świetnym specjalistą, któremu zadanie to nie przysporzyło dużych trudności. Cena mogłaby być nieco niższa, ale przy tak solidnie wykonanej usłudze przymykam na nią oko."
Wybrane zlecenia

Fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej

2021-09-16 Leśnica, Wrocław
Chciałbym zamówić usługę elektryczną do mojego domu. Szukam profesjonalnego elektryka, który zamontuje mi instalacje fotowoltaiczną. W jakiej cenie będzie ta usługa w Waszej firmie?

Montaż instalacji fotowoltaicznej

2021-09-14 Kowale, Wrocław
Witam państwa serdecznie. Jestem zainteresowana montażem instalacji fotowlotaicznej, ponieważ mam bardzo duże rachunki za zużycie prądu. Zawsze płacę ponad 200 zł za prąd. Czy gdy zamontują mi państwo instalacje rachunki będą zerowe czy wciąż będzie trzeba dopłacać do rachunku.

Montaż instalacji fotowoltaicznej

2021-08-13 Świniary, Wrocław
Witam, Interesuje mnie usługa elektryczna na już. Potrzebuję elektryka, który specjalizuje się w montowaniu instalacji fotowoltaicznej. Czy posiadacie takich fachowców z doświadczeniem? Bardzo zalezy mi na czasie, gdyż później będę musiał pilnie wyjechać a nie chce zostawić tego tematu mojej żonie.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w domu

2021-07-27 Oporów
Witam serdecznie. Wraz z moją siedmio-osobową rodziną w jednopiętrowym domu na wsi. Niestety mamy bardzo duże zużycie prądu rachunki za energię są ogromne.Chcielibyśmy zaoszczędzić więc potrzebujemy technika który zamontowałby fotowoltaikę.

Pilne ! montaż skrzynki z bezpiecznikami w firmie

2021-06-30 Kleczków, Wrocław
Dzień dobry. Bardzo pilnie potrzebuję fachowca, który zamontowałby skrzynkę z bezpiecznikami w mojej firmie. Budynek mojej firmy jest nowy to byłaby pierwsza instalacja elektryczna. Jaki byłby koszt montażu skrzynki rozdzielczej ?

Instalacja elektryczna w bloku

2021-06-27 Maślice, Wrocław
Mieszkam w dwu- piętrowym bloku z wielkiej płyty jest on jeszcze z czasów Prl-u. Niestety nie mamy dokumentacji elektrycznej. Instalacja elektryczna jest bardzo stara, obawiam się iż nie spełnia ona norm bezpieczeństwa. Co jakiś czas wysiadają korki. Bardzo pilnie potrzebujemy fachowca który wykonałby nową instalację elektryczną w całym bloku.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502