Instalacje Elektryczne Warszawa

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Instalacje Elektryczne Warszawa
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło mojej instalacji elektrycznej, a konkretniej jej modernizacji. Ta firma miała dobre opinie, więc zdecydowałem się na usługę i szczerze nie żałuję tej decyzji. Nie dość, że zadanie zostało wykonane sumiennie i rzetelnie, to jeszcze cena nie uderzyła mocno w mój budżet. Polecam!"
Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło podłączenie instalacji fotowoltaicznej. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy tych fachowców, bo widać było, że znają się na rzeczy. Na dodatek cechuje ich nienaganna kultura osobista, tak rzadko spotykana w tych czasach. Polecam, a numer już ląduje na liście moich kontaktów."
Usługi Elektryczne i Naprawa Drzwi Naprawiacz Dariusz Szwed
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Firma wykonywała instalację elektryczną w moim mieszkaniu i jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy. To prawdziwi specjaliści, którym warto powierzać takie zadania, bo widać, że znają się na rzeczy. Na plus zasługuje również niewygórowany cennik usług i kulturalne podejście do klienta. Polecam gorąco!"
Usługi Elektryczne Bezpieczna Posesja Bogusław Pełka
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie dotyczyło podłączenia instalacji fotowoltaicznej. Chciałam powierzyć to zadanie komuś kompetentnemu, dlatego cieszę się, że ci fachowcy się tacy okazali. Efekt końcowy ich działań jest nawet lepszy niż się spodziewałam. Cena jak na zakres wykonanej pracy też była rozsądna i uczciwa, więc jak najbardziej mogę polecić."
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły

Serwis Elektryczny Montroe Mave

Instalacje Elektryczne Warszawa
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny był mi fachowiec do przeglądu instalacji elektrycznej w bloku. Choć pan miał drobne opóźnienie, to jednak z zadania wywiązał się bardzo dobrze, więc aż tak się nie gniewam. Na dodatek zadzwonił z trasy i o wszystkim mnie poinformował. Polecam każdemu, kto potrzebuje solidnego i sumiennego fachowca, bo o dobrych elektryków obecnie bardzo trudno. Na pewno będziecie zadowoleni."
Elektryk Krasvol Energy
4.9
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

Elektryk Krasvol Energy

Instalacje Elektryczne Warszawa
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Panowie elektrycy na moje zlecenie zajęli się montażem instalacji elektrycznej i złego słowa na temat ich pracy nie mogę powiedzieć. Niestety mieli małe opóźnienie, na które jednak przymknę oko, bo z zadania wywiązali się bez zarzutu. Poza tym poinformowali mnie o nim z trasy, więc już się nie gniewam. Polecam, a kontakt oczywiście zapisuję sobie w telefonie."
Zakład Elektryczny Elektro7 Paweł Balcer
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Szybko, solidnie i niedrogo. Choćbym się uparł to nie mam do czego się przyczepić. Usługa wykonania instalacji elektrycznej zrobiona zgodnie z moimi oczekiwaniami. Mogę z całego serca polecić tego fachowca, bo zaprezentował się z najlepszej możliwej strony i nadal jestem pod wrażeniem jego umiejętności. Na docenienie zasługuje również przystępny cennik, bo konkurencja oferowała podobną usługę znacznie drożej."
Serwis będzie dostępny od dnia 11.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Chodziło o podłączenie instalacji trójfazowej w moim domu. Choć czas oczekiwania był trochę długi, to jednak z ręką na sercu mogę powiedzieć, że polecam usługi tego elektryka. Jest bardzo kompetentny, rzetelny i sumiennie podchodzi do swoich obowiązków. W dodatku cechuje go nienaganna kultura osobista i życzliwe podejście do klienta. Cena? Całkiem atrakcyjna w porównaniu do firm konkurencyjnych. Dziękuję za pomoc!"
Usługi Elektryczne Elektron Patryk Siporski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Remont instalacji elektrycznej w naszym domu był nieunikniony. Jak się później okazało, niezbędna była również wymiana rozdzielni na nową. Zadzwoniliśmy do tego specjalisty, który już wielokrotnie z powodzeniem zajmował się tego typu zleceniami. Ten elektryk bardzo szybko i solidnie oraz terminowo wykonał swoją pracę, do tego za rozsądną kwotę."
Szukasz elektryków, którzy sprawnie i w pełni profesjonalnie naprawią instalację w Twoim domu? Potrzebujesz pomocy w zakresie naprawy sprzętu komputerowego? Zdecyduj się na tego fachowca, a na pewno nie będziesz żałować swojego wyboru. Wieloletnia ...
Serwis będzie dostępny od dnia 01.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebna wymiana bezpiecznika

2021-08-31 Nowe Miasto
Witam serdecznie. Przeprowadzam modernizację instalacji elektrycznej i chciałbym wymienić niektóre elementy jak bezpiecznik. W jakiej cenie jest taka usługa w Waszej firmie? Czy posiadacie doświadczonych elektryków, którzy bez problemu poradzą sobie z tym zadaniem? W jakiej cenie jest usługa?

Pilnie potrzebne podłączenie instalacji elektrycznej w firmie

2021-08-27 Błota, Warszawa
Witam, czy uzyskamy pomoc w zakresie instalacij elektrycznych? Jest jakaś awaria i w biurze nie ma prądu. Nie potrafimy sobie poradzić sami wiec wizyta elektryka jest konieczna. Jak szybko może ktoś przyjechać?

Potrzebna na już naprawa instalacji elektrycznej w firmie

2021-08-18 Powązki
Witam państwa serdecznie. Kontaktuję się, ponieważ poszukuję w pobliżufirmy elektrycznej, która udziela pomocy w nagłych awariach elektrycznych. Potrzebuję naprawić instalację elektryczną. Po skorzystaniu z jednego z urzadzeń wybiło korki w całej firmie i niestety nie działa prąd na całym piętrze. Jak szybko może przyjechać elektryk? Sprawa jest niezwykle pilna, więc liczę na szybką interwencję.

Potrzebna na już wymiana rozdzielni

2021-08-08 Utrata
Witam państwa serdecznie. Mam awarię w instalacji elektrycznej w moim domu. Potrzebuję wezwać profesjonalnego i doświadczonego elektryka, który będzie w stanie zająć się tym jeszcze w tym tygodniu. Potrzebuję profesonalisty gdyż już niejednokrotnie spotkałem się z osobą, która za fachowca jedynie się podawała a rezulat jego pracy był tragiczny.

Ile kosztuje naprawa instalacji elektrycznej?

2021-07-19 Utrata
Pisze ponieważ chciałabym poznać orientacyjną cenę modernizacji instalacji elektrycznej w starym domu. Czuję, że czas najwyższy zająć się tym, bo już kilka razy wystąpiło zwarcie. Czy świadczycie takie usługi?

Wymiana skrzynki z bezpiecznikami

2021-07-18 Chomiczówka
Mieszkam w bloku i chciałabym zamówić usługę wymiany bezpieczników na nowe. Stare są już można powiedzieć wiekowe i obawiam się, że mogą nie działać jak należy. W jakim czasie i w jakiej cenie mogłaby być usługa?

Fachowy montaż skrzynki z bezpiecznikami

2021-07-04 Kawęczyn-Wygoda
Szukam elektryka z uprawnieniami do drobnej usługi elektrycznej. Potrzebuję zamontować nowy bezpiecznik w moim mieszkaniu. Czy zajmujecie się takimi tematami? W jakiej cenie będzie przyjazd elektryka?

Podłączenie instalacji fotowoltaicznej

2021-06-25 Gać
Dzień dobry państwu. Mieszkam w domku jednorodzinnym i jakiś czas temu po namawianiu mnie dość długo przez sąsiada i znajomego postanowiłem, że decyduję się na instalację fotowoltaiczną na dachu mojego domu.Szukam fachowca elektryka z uprawnieniami, który świadczy usługi instalacyjne. Chciałbym zorientować się w cenie takiej usługi oraz zapytać też o możliwe terminy.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502