Instalacje Elektryczne Wałbrzych

Usługi Elektryczne In-Pol Zbigniew Faściszewski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Godny polecenia serwis, który zajął się montażem instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym domu. Usługa od początku do końca zrealizowana bardzo profesjonalnie, na dodatek cena była atrakcyjna w porównaniu do ofert konkurencji. Polecam jak najbardziej, jeśli szukacie dobrego i niedrogiego elektryka."
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Temu fachowcowi powierzyłem wymianę bezpiecznika w moim domu i złego słowa na temat jego pracy nie mogę powiedzieć. Przyznam, że nie mam zaufania do fachowców, dlatego nieco mu patrzyłem na ręce, ale zupełnie niepotrzebnie, bo okazał się znakomitym elektrykiem, a przy okazji bardzo sympatycznym człowiekiem. Całą wizytę wspominam z uśmiechem na ustach. Serdecznie dziękuję za pomoc i oczywiście będę polecać!"
Naprawa i Serwis Elektryczny Zertech
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie nie było bardzo skomplikowane - chodziło konkretniej o wymianę bezpiecznika. Prawdziwego fachowca można jednak poznać nie tylko po tym, jak podchodzi do trudnych zadań, ale również tych ekstremalnie błahych. Polecam za zaangażowanie, sumienność i niewygórowane stawki."
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Fachowa wymiana rozdzielni

2021-08-31 Podgórze
Witam serdecznie. Kontaktuję się ponieważ jestem zainetresowany usługą. Mam dość starą instalację elektryczną w moim domu i chciałbym zmodernizować i wymienić rozdzielnię. Usługa wymaga wykonania przez doświadczonego elektryka z uprawnieniami. Czy dysponujecie wolnym czasem w tym tygodniu?

Montaż skrzynki z bezpiecznikami w firmie

2021-08-10 Podgórze
Szukam montera instalacji elektrycznych. Potrzebuję wymienić skrzynkę z bezpiecznikami. Czy świadczycie takie usługi ? Zależy mi na wizycie elelktryka z wieloletnim doświadczeniem. Chciałbym poznać wolne terminy, jakimi dysponujecie oraz orientacyjną cenę takiej usługi z dojazdem Waszego pracownika.

Jaka cena montażu skrzynki z bezpiecznikami?

2021-07-27 Lubiechów
Dzień dobry państwu, kontaktuję się ponieważ mam starą instalację elektryczną i chciałbym wykonać remont i wymienić na nową. W jakim czasie mogłaby być usługa? Potrzebuję zamówić elektryka na koniec tego tygodnia lub weekend. Czy jest taka możliwość? Ile mniej więcej kosztuje taka usługa?

Jaki jest koszt wymiany rozdzielni?

2021-07-15 Stary Glinik
Witam. Kupiłem niedawno dom w którym rozdzielnia elektryczna jak i bezpieczniki są dość stare to jeszcze te topikowe z przed dwudziestu lat chciałbym wymienić rozdzielnię elektryczną na aktualną. Dom jest jednopiętrowy bez piwnicy. Jaki byłby koszt wymiany starej rozdzielni na nową?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502