Instalacje Elektryczne Tychy

Serwis Elektryczny Elmax Robert Janota
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło wymiany skrzynki z bezpiecznikami, z czym fachowcy nie mieli najmniejszego problemu. To prawdzi elektrycy z powołania, którzy znają się na swojej pracy, a ich usługi cechuje wysoka jakość. W dodatku mają przystępne stawki, jakimi nie może poszczycić się konkurencja. Polecam!"
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie dobry elektryk do przeglądu instalacji elektrycznej. Choć pan miał małe opóźnienie, to jednak przy tak dobrze wykonanej usłudze jestem skłonny wybaczyć lekkie uchybienie. W dodatku zaproponowany koszt był bardzo przystępny. Polecam jak najbardziej!"
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 75
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Tej firmie zleciłem sprawdzenie instalacji trójfazowej w moim domku jednorodzinnym. Choć panowie mieli małe opóźnienie, to jednak usługę wykonali bardzo profesjonalnie i zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Wisienką na torcie okazał się przystępny koszt, który był nawet niższy niż się spodziewałem. Jeśli zajdzie potrzeba ponownego skorzystania z pomocy elektryka, z pewnością się zgłoszę."
Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Chciałabym serdecznie polecić firmę. Wezwałam ich do naprawy instalacji trójfazowej w moim domu. Wykazali się dużą wiedzą i szybko zdiagnozowali przyczynę problemu oraz usunęli usterkę. Myślałam, że cena usługi będzie wysoka, jednak ku mojemu zaskoczeniu okazała się bardzo przystępna. To bez wątpienia jeden z lepszych serwisów elektrycznych działających w pobliżu."
Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik
4.9
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec zajął się montażem instalacji elektrycznej w mojej firmie. Z zadania wywiązał się bez zarzutu, w dodatku zaproponował kwotę, która w moim odczuciu była uczciwa. Plus należy się za odpowiedzialne podejście do zadania, zaangażowanie i sumienność. Zdecydowanie warto mieć kogoś takiego pod ręką."
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma specjalizuje się w branży elektrycznej i hydraulicznej. Kiedy kilka lat temu zaczynała swoją działalność, jej założycielowi przyświecał jeden cel: rzetelne podejście do każdego zlecenia i poważne traktowanie każdego klienta, bez wyjątku. Fachowcy stale ...
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne AH Group Adrian Hanzel
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Temu elektrykowi powierzyłem montaż mojej instalacji elektrycznej i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego jego działań. To bardzo kompetentny, sumienny i odpowiedzialny fachowiec, któremu warto powierzyć takie prace, bo wykonuje je niezwykle rzetelnie. Cena za usługę również zaporowa nie była, zaś konkurencja oferowała znacznie wyższe stawki. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Numer już zapisałem sobie na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena montażu rozdzielni?

2021-09-14 Stare Tychy, Tychy
Chciałam się zorientować ile kosztuje instalacja nowej rozdzielni prądu? Mój dom ma już trzynaście lat. Do tej pory nie mogliśmy się skarżyć na jej działanie, natomiast od jakiegoś tygodnia prąd w całym domu zanika i się włącza, coś musi być nie tak. Kiedy najwcześniej mogłabym liczyć na wizytę elektryka w moim miejscu zamieszkania?

Jaki jest koszt naprawy instalacji elektrycznej?

2021-08-06 Zwierzyniec, Tychy
Proszę o przekazanie mi informacji na temat orientacyjnych kosztów przeglądu mojej instalacji w mieszkaniu oraz ewentualnej reperacji występujących usterek. Dom rodziców ma już swoje lata i część przewodów z pewnością jest już nieco przestarzała i nadająca się do wymiany. Czy któryś z Waszych fachowców podjąłby się tego zlecenia?

Ile kosztuje podłączenie instalacji fotowoltaicznej w bloku?

2021-07-01 Paprocany, Tychy
Kieruję się do Państwa z zapytaniem o możliwość montażu solarów słonecznych na dachu mojego domu. Staram się dbać o środowisko i ekosystem, dlatego też chciałabym korzystać z energii naturalnej, gdyż to korzystne dla ziemi i bardzo modne w ostatnim czasie. Zajmujecie się tym? Serdecznie proszę o informację w tej sprawie i pomoc.

Niesprawne instalacje elektryczne

2021-06-25 Jaroszowice
Niestety, ale od kilku dni elektryka w domu mi szwankuje. Mam dwupietrowe mieszkanie i właśnie na piętrze co jakiś czas zanika prąd. Sprzęty same z siebie się wyłączają, a światło gaśnie, mimo że nie jest to niczyją inicjatywą. Nie wiem co się dzieje, ale jest to dla mnie niezwykle niepokojące zjawisko. Chciałabym jak najszybciej pozbyć się tego uciążliwego problemu. Mogę na Was liczyć?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502