Instalacje Elektryczne Toruń

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Inwesto Marcin Pawlikowski
4.7
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wymianą skrzynki z bezpiecznikami zajął się dla mnie ten fachowiec i co do jego pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Usługa została wykonana bardzo starannie, sumiennie i solidnie. Jedyne "ale" mam co do opóźnienia elektryka, o którym jednak poinformował mnie telefonicznie, więc aż tak się nie gniewam. Polecam, jeśli zależy Państwu na kimś kompetentnym i niedrogim."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zleciłem tej firmie sprawdzenie instalacji elektrycznej w moim biurze. Wizytę wspominam bardzo pozytywnie, panowie byli świetnie przygotowani do pracy i na dodatek humor ich nie opuszczał. Nie dość, że cechuje ich wysoki profesjonalizm, to jeszcze życzliwe podejście do klienta. Polecam z czystym sercem. Warto mieć taki serwis pod ręką w przypadku awaryjnych sytuacji."
Wybrane zlecenia

Fachowiec od instalacji elektrycznych w domu

2021-09-22 Os. Jar
Poszukuję sprawdzonego serwisanta, który zna się na elektryce i mógłby mi pomóc w przypadku domowej instalacji. Chciałbym wykonać kilka przeróbek, ale sam nie za bardzo się na tym znam i potrzebuję wsparcia.

Montaż rozdzielni w bloku

2021-09-16 Stare Miasto
Witam serdecznie. Kontakuje się ze spółdzielni. W jednym z naszych bloków chcemy założyć rozdzielnie. Najpierw musimy mieć kilka ofert cenowych od fachowców, którzy mogą się tym zająć. Czy byłaby szansa, aby Państwo wysłali ewentualny kosztorys do mnie na maila? Będę czekać na kontakt.

Ile kosztuje montaż rozdzielni w domu?

2021-09-06 Kaszczorek, Toruń
Dzień dobry. Mam domek, w którym będzie generalny remont. Również chcielibyśmy wymienić rozdzielnię na nową. Mam elektryka, ale tylko może zająć się takimi prostymi sprawami, nie chce się podjąć takiego montażu. Widziałam, że mają Państwo dobre opinie i mam nadzieję, że również się takimi rzeczami zajmują. Proszę o kontakt zwrotny na tego maila. Pozdrawiam serdecznie.

Jaki jest koszt podłączenia instalacji trójfazowej w bloku?

2021-07-10 Wrzosy, Toruń
Znalazłem informację na państwa stronie, że państwa pracownicy zamjują się różnymi usługami elektrycznymi. A ja własnie takową chciałbym komuś zlecić. Szukam fachowca, który podjąłby się 3-fazowego podłączania.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502