Instalacje Elektryczne Tczew

Zakład Elektryczny Elektro-Puzio Krystian Puzio
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z usługi, jaką był montaż rozdzielni. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, dlatego cieszę się, że fachowiec przystał na zaproponowany przeze mnie termin i zgodził się wykonać usługę w terminie jutrzejszym. Cena również była do zaakceptowania. Polecam każdemu z czystym sumieniem."
Firma Elektryczna Radosław Łuczak
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Współpracowałam z tą firmą w zakresie montażu skrzynki z bezpiecznikami w moim domu i jestem bardzo zadowolona z efektów tej współpracy. Muszę powiedzieć, że są to prawdziwi profesjonaliści, o jakich obecnie trudno na rynku. Z przyjemnością powierzę im jeszcze inne prace elektryczne, bo po co szukać innych fachowców, skoro ci są tak solidni i rzetelni? Polecam z czystym sumieniem."
Serwis będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebny na już montaż instalacji fotowoltaicznej.

2021-09-11 Suchostrzygi
Bardzo proszę o pilne wykonanie usługi. Korzystam z dofinansowania i niedługo kończy mi się termin na montaż instalacji. Kupiłam nowy dom i niestety formalności się przeciągnęły i ekipa remontowa też się nie wyrobiła w czasie. Nie było możliwości zająć się tym wcześniej. Czy jesteście w stanie zrobić to od ręki. Wszystkie potrzebne dokumenty mam przygotowane. Proszę o pilny kontakt w tej sprawie.

Potrzebna wymiana bezpiecznika.

2021-09-10 Zatorze
Potrzebuje pilnej interwencji. Miałam awarię elektryczną i potrzebna jest wymiana bezpiecznika. Jestem starszą kobietą i nie jestem w stanie sobie sama z tym poradzić. Nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc. Wszystkie dzieci wyjechały. Bardzo proszę o szybki przyjazd bo siedzę bez prądu. Czy są to duże koszty? Czekam na jakąś odpowiedź.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502