Instalacje Elektryczne Tarnów

Firma Elektryczna Dronix Rafał Krok
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie obejmowało sprawdzenie dość wiekowej już instalacji elektrycznej. Martwiłam się, jaki będzie koszt wykonania takiej usługi, ale cena koniec konców okazała się całkiem przystępna i zgodna z początkowymi założeniami. Co do pracy fachowca złego słowa nie mogę powiedzieć. Profesjonalista w każdym znaczeniu tego słowa. Polecam!"
Usługi Elektryczne Elmarko Marek Broda
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Podłączenie instalacji fotowoltaicznej w moim domu postanowiłem powierzyć tej firmie i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to był bardzo dobry wybór. Projekt od samego początku do końca zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami, zaś efekt końcowy jest nawet lepszy niż się spodziewałem. Dodatkowo należy docenić tutaj cenę, która była naprawdę konkurencyjna. Polecam!"
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Pilnie poszukuje elektryka do instalacji elektrycznej w firmie

2021-09-14 Chyszów, Tarnów
Witam serdecznie. Mam lokal, w którym prowadzę swoją firmę. Ogólnie jest to biuro, które wynajmuje, ale jakiekolwiek problemy z elektrycznością muszę załatwiać samemu. Tak samo jest w tej sytuacji. Wczoraj chyba ktoś mi przeciął kabel od instalacji. Na dziś potrzebuję elektryka, który może mi to naprawić od ręki.Czy jest szansa, aby to Państwo się podjęli tej naprawy?

Wymiana rozdzielni

2021-08-12 Legionów
Witam serdecznie. Szukam od kilku dni dobrej firmy, która może do mnie przyjechać najpierw na oszacowanie kosztów w sprawie wymiany rozdzielni. Czy pobierają Państwo pieniądze za takie pierwsze wyceny? Jak wygląda kwestia terminów, czy długo trzeba czekać? Będę wdzięczna za kontakt zwrotny.

Jaki jest koszt wymiany rozdzielni?

2021-07-18 Zielone
Witam Państwa serdecznie. Chciałabym zapytać o możliwość wizyty doświadczonego elektryka w moim mieszkaniu dwupiętrowym. Interesują mnie także ewentualne koszty zamontowania nowej rozdzielni, ponieważ podejrzewam, że problem tkwi właśnie w niej. Proszę o informacje zwrotne oraz możliwie najszybszą i profesjonalną pomoc.

Podłączenie instalacji elektrycznej

2021-07-01 Jasna
Jesteśmy w trakcie budowy naszego wymarzonego domu. Teraz szukamy doświadczonej firmy, która mogłaby się podjąć podłączenia instalacji elektrycznej. Chcielibyśmy się dowiedzieć jakie to są koszty za takie usługi? Czekam na kontakt zwrotny w tej sprawie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502