Instalacje Elektryczne Sosnowiec

Serwis Elektryczny Elmax Robert Janota
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Usługi tej firmy mogę Państwu zarekomendować z czystym sercem. Moje zlecenie dotyczyło konkretnie montażu rozdzielni, z czym panowie poradzili sobie znakomicie. Przez całą usługę nie opuszczał ich dobry humor, więc wizytę wspominam z uśmiechem na ustach. Na dodatek byli niesamowicie kulturalni, co jest rzadko spotykanym podejściem wśród fachowców. Cena również była bardzo atrakcyjna i w pełni adekwatna do zakresu wykonanej pracy. Polecam!"
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Instalacje Elektryczne Sosnowiec
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie elektryk do wymiany bezpiecznika w firmie. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam skontaktować się z tym fachowcem i nie żałuję swojej decyzji. Zadanie zostało wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Cena też była do zaakceptowania. Zdecydowanie będę polecać i sama skorzystam ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba."
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 75
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Podłączenie instalacji elektrycznej zleciłam temu fachowcowi, ponieważ szukałam kogoś kompetentnego, a ten pan miał dobre opinie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jego pracy, jak i ceny, która w ostateczności była nawet niższa niż się spodziewałam. Polecam z czystym sumieniem."
Elektryk Raito Rafał Woźniak
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

Elektryk Raito Rafał Woźniak

Instalacje Elektryczne Sosnowiec
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Moje zlecenie obejmowało wymianę skrzynki z bezpiecznikami i nie mam absolutnie do czego się przyczepić. Panowie byli punktualni, sprawnie wykonali swoje zadanie, w dodatku zaproponowany koszt nie był bardzo obciążający dla mojego portfela. Polecam z całego serca, bo tak rzetelnych i sumiennych fachowców warto mieć pod ręką."
Naprawy Elektryczne Elpro Barbara Pawlik
4.9
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Chodziło o przegląd dość starej już instalacji elektrycznej. Pozytywnie zaskoczyła mnie tak szybka reakcja ze strony fachowca. Spodziewałam się, że będę musiała czekać na usługę dość długo, tymczasem elektryk stawił się pod moim adresem już na następny dzień. Na dodatek zapropnował cenę, która nie była zaporowa. Polecam, bo naprawdę warto."
Instalacje Elektryczne GW Instal Grzegorz Wójcik
4.9
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ci fachowcy zajęli się wymianą skrzynki z bezpiecznikami i z zadaniem poradzili sobie bez najmniejszego problemu. Widać, że panowie mają duże doświadczenie w wykonywaniu podobnych usług. Na dodatek są bardzo życzliwi i kulturalni. Polecam, bo warto mieć w zanadrzu kogoś takiego. Na pewno nie pożałujecie."
Instalatorstwo Elektryczne Józef Janiczek
4.8
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jeden z lepszych serwisów elektrycznych dostępnych w okolicy. Moje zlecenie obejmowało podłączenie instalacji trójfazowej w domku jednorodzinnym i chyba nie mam do czego się przyczepić. Zarówno wykonanie, jak i cena były jak najbardziej do zaakceptowania. Na docenienie zasługuje również kultura fachowca, tak rzadko spotykana w tych czasach. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Nie będziecie zawiedzeni."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Temu elektrykowi zleciłam dokonanie przeglądu instalacji elektrycznej i swojego wyboru nie żałuję. Pan doradził, co mogę zrobić, by przedłużyć żywotność instalacji, w dodatku zaproponowana przez niego cena była rozsądna. Jestem zadowolona i na pewno ponownie skorzystam z jego usług, jeśli zajdzie taka potrzeba."
Serwis będzie dostępny od dnia 17.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Pilnie muszę mieć montaż rozdzielni w firmie

Dębowa Góra
Dobry wieczór. Bardzo zależy mi na tym, aby zamontować rozdzielnie w mojej firmie. Najpierw oczywiście czekam na kontakt telefoniczny, aby dopytać o różne kwestie finansowe, terminowe itd. Później wiadomo musimy się spotkać w celu oględzin ziemi. Tak naprawdę to ja już mam te panele kupione. Tylko trzeba przygotować wszystko do ich montażu. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Jaka jest cena za montaż instalacji fotowoltaicznej w bloku?

Walcownia, Sosnowiec
Wraz z mieszkańcami naszego bloku chcielibyśmy się dowiedzieć jakie są koszty za montaż paneli fotowoltaicznych. Mamy wspólnotę mieszkaniową i wydaje nam się, że byłaby to opłacalna inwestycja takiego montażu. Proszę o kontakt.

Wymiana skrzynki z bezpiecznikami w bloku

Modrzejów, Sosnowiec
Witam serdecznie Państwa. Jestem administratorem jednego z bloków w tym mieście. Musimy w tym roku wymienić skrzynkę na bezpieczniki. Najpierw chcielibyśmy się dowiedzieć jakie są u Państwa ceny za taką usługę? Jak długo się czeka na wykonanie takiej usługi i jak długo trwa taka wymiana? Najlepiej jakby Państwo napisali takie informacje mi na maila.

Pilnie musze mieć montaż instalacji fotowoltaicznej w domu

Klimontów, Sosnowiec
Mam domek jednorodzinny i planujemy z żoną zamontować panele fotowoltaiczne na całym dachu. Najpierw chcielibysmy się dowiedzieć jakiej wysokości są to koszty za taki montaż. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502