Instalacje Elektryczne Rybnik

Serwis Elektryczny Instal-Serwis Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Ta firma zajęła się sprawdzeniem instalacji trójfazowej w moim mieszkaniu i z zadaniem tym panowie poradzili sobie bez zarzutu. Na plus na pewno zasługuje tutaj szybkość ich reakcji, bo zjawili się pod wskazanym adresem już na następny dzień. Zadanie wykonali sumiennie i solidnie, a i cena nie była przytłaczająca. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś jeszcze się waha!"
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma specjalizuje się w branży elektrycznej i hydraulicznej. Kiedy kilka lat temu zaczynała swoją działalność, jej założycielowi przyświecał jeden cel: rzetelne podejście do każdego zlecenia i poważne traktowanie każdego klienta, bez wyjątku. Fachowcy stale ...
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W mieszkaniu należało sprawdzić trochę przestarzałą już instalację elektryczną. Ten fachowiec podjął się tego wyzwania, na dodatek doradził, co należy zrobić, by instalacja dobrze sprawowała swoją funkcję jeszcze przez długi czas. Jestem zadowolona z jego wizyty i na pewno skorzystam z jego oferty ponownie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba."
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena za montaż rozdzielni w domu?

2021-09-14 Boguszowice Stare, Rybnik
Mieszkam kilka kilometrów za miastem w domu jednorodzinnym. Chcielibyśmy poprosić Państwa, aby wykonać jedną usługę elektryczną. Chodzi o montaż rozdzielni w naszym budynku.Najpierw chcielibyśmy poznać orientacyjne koszty za wykonanie takiej usługi, żebyśmy mogli się przygotowa finansowo. Proszę o kontakt w tej sprawie.

Montaż skrzynki z bezpiecznikami w firmie

2021-09-08 Boguszowice Osiedle, Rybnik
Jestem właścicielem małego sklepu spożywczego i mam problem teraz z elektryką. W tym budynku, gdzie jest sklep chciałbym zdjąć starą skrzynkę, gdzie są bezpieczniki i zamontować nową. Czy jest szansa, aby to wykonać w ciągu jednego dnia? Jakie są ceny za taką usługę?

Pilnie potrzebuje montażu rozdzielni

2021-08-08 Maroko-Nowiny, Rybnik
Potrzebuję pomocy na dziś. Mam miałam kontrolę z urzędu na budowie mojego domu, ale okazało się, że mam źle zamontowaną rozdzielnię. Czy jest szansa, aby dziś od Państwa fachowiec przyjechał i zamontował ją prawidłowo? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

Jaka jest cena za montaż skrzynki z bezpiecznikami w domu?

2021-07-30 Niedobczyce
Chce się dowiedzieć jakie są koszty za zamontowanie od zera skrzynki takiej, gdzie trzyma się bezpieczniki. Kurcze ktoś dziś w nocy uszkodził mi moją obecną skrzynkę i muszę się zająć jak najszybciej tym problemem. Czekam na kontakt zwrotny.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502