Instalacje Elektryczne Opole

Serwis Elektryczny Apront Tomasz Abrahamek
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na wymianie przewodów w firmie, więc skontaktowałem się z tym serwisem elektrycznym, zachęcony pozytywnymi opiniami. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że teraz już wiem, skąd te wszystkie pozytywy się wzięły. Panowie są bardzo kompetentni i bardzo życzliwie podchodzą do klienta, co jest rzadko spotykane. Zdecydowanie polecam!"
Armii Krajowej, Opole
Usługi Elektryczne Krystian Zając
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Temu elektrykowi zleciłem sprawdzenie instalacji trójfazowej w mojej firmie i złego słowa nie mogę powiedzieć. Usługa została wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami, a efekt końcowy jest nawet lepszy niż się spodziewałem. Pan nie dość, że dokonał przeglądu, to jeszcze doradził, co mogę zrobić, by instalacja służyła mi jeszcze przez długi czas. Bardzo dziękuję za pomoc!"
Gosławice, Opole
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Znakomity elektryk, któremu warto powierzać sprawy związane z instalacjami elektrycznymi. Moje zlecenie do najłatwiejszych nie należało, bo chodziło o dość podstarzałą już instalację, którą należało zmodernizować. Ten pan nie miał z tym jednak najmniejszego problemu, a efekty jego działań są nawet lepsze niż się spodziewałem. Polecam gorąco!"
Kolonia Gosławicka, Opole
Wybrane zlecenia

2021-09-24 Wyspa Bolko
Cena za podłączenie prądu w mieszkaniu prawdopodobnie nie ma zera

Niesprawna instalacja elektryczna w domu

2021-09-20 Kolonia Gosławicka, Opole
Mam problem z prądem w moim mieszkaniu. Wczoraj podczas gotowania obiadu, nagle ni stąd ni zowąd wystrzeliły mi korki, jestem już starszą osobą i nie mam pojęcia jaki był powód tego zdarzenia i jak się z nim samodzielnie uporać. Mogłabym prosić o dość pilną wizytę elektryka? Jestem całkowicie pozbawiona prądu. Pomożecie!

Fachowe naprawy instalacji elektrycznych

2021-08-13 Półwieś, Opole
Jakiś czas temu przeprowadziłam się do domku na wsi, natomiast nie jestem pewna czy z elektryką jest tam wszystko w porządku, szczerze mówiąc to mam małe wątpliwości związane z tą kwestią, dlatego też proszę o natychmiastową interwencję doświadczonego fachowca z okolicy. Pomożecie?

Fachowa wymiana rozdzielni

2021-08-08 Kolonia Gosławicka
Czy posiadacie Państwo odpowiedniego wykwalifikowanego elektryka, który byłby w stanie podjąć się demontażu starej rozdzielni oraz instalacji nowej sztuki w niewielkim domku jednorodzinnym za miastem? Problem nie jest jeszcze bardzo poważny, ale mimo to zależy mi na tym, by jak najszybciej mieć to z głowy. Pomożecie?

Montaż skrzynki z bezpiecznikami

2021-07-29 Żerkowice, Opole
Od jakiegoś czasu bezpieczniki w moim mieszkaniu szwankują. Nie do końca znam powód tej awarii, ponieważ nie jestem elektrykiem, natomiast chciałabym normalnie funkcjonować w moim domu i mieć wszystko sprawne, by działało tak jak należy. Czy mogłabym liczyć na Waszą pomoc?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502