Instalacje Elektryczne Lublin

Zakład Usług Elektrycznych Jamach Jakub Machometa
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie fachowiec do sprawdzenia instalacji trójfazowej w moim domu i mogę z czystym sumieniem polecić Państwu usługi tego elektryka. Pan nie dość, że jest kompetentny, to jeszcze niezwykle sympatyczny i pomocny. Dokładnie wszystko obejrzał i przy okazji doradził, co można zrobić, by przedłużyć żywotność instalacji."
Serwis Elektryczny Electricity Agnieszka Toruń
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Chodziło o montaż instalacji elektrycznej w biurze. Umówiłem się na usługę z tą firmą i cieszę się, że panowie nie kazali mi na siebie długo czekać. Na realizację umówiliśmy się jeszcze w tym samym tygodniu, zaś efekt końcowy działań spełnił moje wszystkie oczekiwania. Martwiłem się, ile wyniesie mnie taka usługa, ale koszt nie był wygórowany. Polecam!"
Zakład Usług Elektrycznych i Hydraulicznych Robert Janowski
4.5
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wykonanie instalacji elektrycznej zleciłam temu elektrykowi, ponieważ miał dobre opinie. Teraz już wiem, skąd się one wzięły. To profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu, a jego usługi cechuje wysoka jakość. Projekt od samego początku do końca zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać tę firmę wszystkim moim znajomym."
Usługi Elektryczne Lux Energia Leszek Skarżycki
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Remont instalacji elektrycznej w naszym domu był nieunikniony. Jak się później okazało, niezbędna była również wymiana rozdzielni na nową. Zadzwoniliśmy do tego specjalisty, który już wielokrotnie z powodzeniem zajmował się tego typu zleceniami. Ten elektryk bardzo szybko i solidnie oraz terminowo wykonał swoją pracę, do tego za rozsądną kwotę."
Wybrane zlecenia

Do zrobienia wymiana bezpiecznika

Kalinowszczyzna, Lublin
Witam serdecznie, zalezy mi na fachowcy, który ma trochę doświadczenia w obsługiwaniu maszyn na linii produkcyjnej i uprawnienia. Nasz główny serwisant się wysypał bo choroba jakaś i nie możemy go teraz ściągnąć, a do poniedziałku mamy termin na wykonanie ponownej diagnostyki i wymiany tego co trzeba. Jeżeli nie będzie pieczątki to cała produkcja będzie stać. Macie kogoś?

Jaka cena wymiany skrzynki z bezpiecznikami w bloku?

Abramowice, Lublin
Czy świadczycie takie usługi niecałe 10km poza miastem? Tutaj niestety żaden elektryk się nie podejmie tego bo nie mają czasu, jak widać nie interesuje ich zarobek nawet za taką prostą robotę. Sprawa jest prosta, zalało skrzynkę i trzeba ją wymienić oraz wystawić papier na to. Za dojazd oczywiście płacę standardowo.

Wymiana bezpiecznika

Sławin, Lublin
Dobry wieczór, mam poważny problem z działaniem moich bezpieczników w mieszkaniu. Problem jest taki, że wraz z synem od jakiegoś czasu musimy ustalać grafik kiedy ja mogę oglądać telewizję a kiedy on może sobie uruchomić komputer i pograć. Robimy tak, ponieważ w momencie włączenia obu wywala prąd i musimy włączać pstryczkiem jeszcze raz. Chciałbym, żeby ktoś to wreszcie sprawdził.

Pilne podłączenie instalacji trójfazowej!

Kośminek
Dzień dobry, potrzebuję na jutro specjalisty elektryka, który podłączy mi instalacje. Miałam umówionego chłopa z okolicy, ale rozchorował się nagle i nie da rady mi tego zrobić, a muszę mieć to wykonane. Oczywiście odpowiednio zapłacę biorąc pod uwagę termin do wykonania
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502