Instalacje Elektryczne Lubin

Usługi Elektryczne i Naprawa RTV Elektrofon Krzysztof Węgłowski
5
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Godna polecenia firma od elektryki, która zajęła się naprawą instalacji trójfazowej w mojej firmie. Cieszę się, że panowie dysponowali akurat wolnymi terminami, dzięki czemu na usługę nie musiałem czekać w nieskończoność. Efekt ich działań przebił moje oczekiwania. To prawdziwi profesjonaliści, jakich obecnie mało na rynku. Polecam serdecznie, jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany."
Usługi Elektryczne, Naprawy RTV oraz Serwis Bram Edward Dwornik
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny był mi fachowiec do wykonania instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym biurze. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego pracy tego fachowca, jak również z ceny, która w ostateczności okazała się naprawdę przystępna. Serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać."
Usługi Elektryczne B.C Elektro Bartłomiej Ciliński
5
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Temu elektrykowi zleciłam sprawdzenie instalacji trójfazowej w mieszkaniu. To był bardzo dobry wybór, co odkryłam już podczas rozmowy telefonicznej, kiedy pan wykazał się wiedzą i wysokimi kompetencjami. Wrażenie to jedynie potwierdziło się, kiedy zobaczyłam, w jaki sposób pracuje ten fachowiec. Polecam z czystym sercem!"
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Skontaktowałem się z tą firmą, ponieważ miała dobre opinie. Moje zlecenie dotyczyło konkretniej przeglądu instalacji elektrycznej i jestem bardzo zadowolony z tej usługi. Pan nie dość, że poinformował mnie, co mogę zrobić, by przedłużyć żywotność instalacji, to jeszcze zapronował atrakcyjną cenę. Polecam!"
Wybrane zlecenia

Potrzebna wymiana rozdzielni w domu

Wyżykowskiego
Witam, czy państwa pracownicy świadczą takie usługi jak demontaż skrzynki z bezpiecznikami i zainstalowanie nowej? Jeśli tak, to na kiedy można się z państwem umówić? Czy pracują państwo także w godzinach późno popołudniowych? Ile mniej więcej wyniosłaby mnie taka wymiana?

Pilny montaż skrzynki z bezpiecznikami w domu

Zalesie, Lubin
W moim domu aktualnie trwa generalny remont we wszystkich pomieszczeniach. Wymieniamy wszystkie meble, wszelkie urządzenia sanitarne, elektryczne, a także chcemy wymienić instalację ze starej na nową. Remont powoli się kończy, a my potrzebujemy pilnie jeszcze kogoś do bezpieczników. Można liczyć na Waszą firmę w tej sprawie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502