Instalacje Elektryczne Koszalin

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Potrzebny jest Ci niedrogi elektromonter do podłączenia płyty indukcyjnej? A może masz problem z instalacją elektryczną lub popsuł Ci się domofon? Zadzwoń do doświadczonego fachowca, który pomoże Ci szybko, solidnie i niedrogo. Usługi elektryczne są w tej ...
Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Anet-Bud Wiesław Kondracki
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten fachowiec. Zlecenie obejmowało podłączenie instalacji fotowoltaicznej i chyba nie mam do czego się przyczepić. Zarówno wykonanie, jak i cena jak najbardziej przypadły mi do gustu. Polecam serdecznie za rzetelność, uczciwość i profesjonalizm."
Dzierżęcino, Koszalin
Wybrane zlecenia

Fachowa wymiana bezpiecznika

2021-09-18 Raduszka
Dobry wieczór. Potrzebuję umówić się z elektrykiem z uprawnieniami. Zamówiłem nowy bezpiecznik i z racji tegon że nie jestem fachowcem potrzebuję pomocy z montażem. W jakiej cenie będzie taka usługa? Jak szybko może pojawić się elektryk?

Instalacje elektryczne w firmie

2021-07-30 Rokosowo
Dzień dobry. Poszukuję elektryka na już, który przyjedzie sprawdzić co dzieje się z instalacją elektryczną w biurze. Od jakiegoś czasu wybija korki i wydaje mi się, że trzeba zeobić przegląd. Czy jest szansa na umówienie elektryka w dniu jutrzejszym? Jaka jest cena przyjazdu fachowca do naprawy?

Jaki jest koszt montażu skrzynki z bezpiecznikami

2021-07-25 Wenedów, Koszalin
Dzień dobry, piszę ponieważ chciałabym zapytać o koszt takiej drobnej usługi elektrycznej. Czy jesteście pogotowiem elektrycznym świadczącym usługi szybko i sprawnie? Potrzebuję wymienić skrzynkę z bezpiecznikami na nową, bo stara już jest w okropnym stanie i nie nadaje się do niczego. Kiedy są wolne terminy na usługę?

Podłączenie instalacji elektrycznej

2021-07-25 Chełmoniewo, Koszalin
Witam, chciałbym zamówić elektryka do mojego mieszkania. Mam kilka spraw, które chciałbym załatwić w tym tygodniu. Chodzi mi przede wszystkim o podłączenie nowej instalacji elektrycznej. Czy świadczycie takie usługi? Chciałbym żeby fachowiec najpierw ze mną porozmawiał bo musiałbym powiedzieć o co dokładnie chodzi.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502