Instalacje Elektryczne Jastrzębie-Zdrój

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma specjalizuje się w branży elektrycznej i hydraulicznej. Kiedy kilka lat temu zaczynała swoją działalność, jej założycielowi przyświecał jeden cel: rzetelne podejście do każdego zlecenia i poważne traktowanie każdego klienta, bez wyjątku. Fachowcy stale ...
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Serwis Elektryczny Techniksolar
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Serwis Elektryczny Techniksolar

Instalacje Elektryczne Jastrzębie-Zdrój
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Szukałem dobrego elektryka, któremu mógłbym zlecić montaż instalacji elektrycznej i dostałem od znajomego numer do tego fachowca. Trzeba przyznać, że jest to profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu. Projekt od samego początku do końca został zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami, cena też była uczciwa... Jak najbardziej polecam."
Wybrane zlecenia

Wymiana bezpiecznika w domu

2021-07-09 Gwarków
Mógłbym porozmawiać z fachowcem z państwa firmy na temat jednej usługi, którą będzie chciał także później zamówić? Chodzi o wymianę bezpieczników topikowych na wyłączniki nadprądowe w moim domu. Chciałbym dopytać o dostępne terminy oraz wycenę wstępną. Z góry dziękuję pozdrawiam.

Konieczna wymiana bezpiecznika

2021-07-07 Przyjaźń, Jastrzębie-Zdrój
Dobry wieczór. Na jutro potrzebowałbym elektryka, który zna się na bezpiecznikach. Trzeba je koniecznie wymienić, a ja kompletnie się na tym nie znam. Czy w dniu jutrzejszym można liczyć na waszą pomoc, znalazłby ktoś dla mnie czas? Cena nie ma dla mnie żadnego znaczenia, czas się liczy, obojętnie która godzina, dostosuję się do państwa. Proszę o pilny kontakt.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502