Instalacje Elektryczne Gniezno

Usługi Elektryczne i Serwis Bram Elinstal Karol Graczyk
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło podłączenia instalacji fotowoltaicznej w domu. Projekt od samego początku do końca zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami, na dodatek przystępny cenowo. Gorąco polecam Państwu tę firmę, jeśli zależy wam na solidnym i niedrogim rozwiązaniu."
Usługi Elektryczne Artur Kolski
5
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ci fachowcy podjęli się zadania wykonania instalacji elektrycznej. Projekt od początku do końca był zrealizowany bardzo sumiennie, dokładnie i profesjonalnie. Takim specjalistom warto powierzać zarówno łatwiejsze, jak i trudniejsze zadania, bo usługi przez nich wykonywane cechuje wysoka jakość. Cena również była konkurencyjna. Polecam serdecznie każdemu, kto jeszcze się waha."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne, Montaż Mebli oraz Usługi Przeprowadzkowe i Dezynfekcji Instal Budex Łukasz Niedźwiedź
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Współpracowałem z tym elektrykiem w zakresie wymiany uszkodzonych przewodów i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z wykonanej przez niego pracy. Usługa nie zajęła mu dużo czasu, w dodatku efekt był jak najbardziej zgodny z moimi oczekiwaniami, więc złego słowa nie mogę powiedzieć. Nie ukrywam jedynie, że mogłoby być nieco taniej, ale przy tak dobrze zrobionym zadaniu jestem w stanie przymknąć oko na cenę. Polecam!"
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Montaż skrzynki z bezpiecznikami zleciłem temu fachowcowi i jestem zadowolony z wykonanej przez niego pracy. Zlecenie zostało wykonane w zaproponowanym przeze mnie terminie, co jest dodatkowym plusem. Cena mogłaby być nieco niższa, ale i tak będę polecać."
Serwis Elektryczny i Hydrauliczny Sommerrey
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie serwis elektryczny, który zająłby się montażem instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym domku jednorodzinnym. Powierzyłem to zadanie temu fachowcowi, ponieważ miał dobre opinie. Teraz już śmiało mogę powiedzieć, skąd się one wzięły. To profesjonalista, jakich obecnie mało na rynku. Cena? Bajka, w porównaniu do stawek konkurencji. Polecam gorąco!"
Serwis Elektryczny Wpelektro Przemysław Wojdyło
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"To najlepszy elektryk działający w pobliżu. Moje zlecenie dotyczyło wymiany bezpiecznika w firmie i ten fachowiec z zadaniem poradził sobie bez najmniejszego problemu. Widać, że ma doświadczenie w wykonywaniu podobnych usług. Na plus zasługuje również cena, która nie była specjalnie wygórowana. Polecam!"
Wybrane zlecenia

Jaka jest cena naprawy instalacji elektrycznej w firmie?

Osiedle Słoneczne
Witam, potrzebuje naprawy instalacji. Moja firma mieści się w starym budynku. Mam kilka gniazdek, które nie działają. Dobrze by było, dołożyć kilka nowych punktów. Do tego co jakiś czas mruga światło. Nie jest to wina lampy bo kupiłam nową i w dalszym ciągu jest tak samo. Proszę o ofertę cenową i orientacyjny termin usługi.

Chciałam zapytać o montaż instalacji fotowoltaicznych.

Osiedle Tysiąclecia
Wiele pozytywnych opinii słyszałam o instalacji fotowoltaicznej. Zaczęłam się zastanawiać czy nie założyć jej u siebie ale zupełnie nie wiem o co w tym chodzi. Czy muszę mieć jakieś specjalne warunki? Jakie są koszty takiej usługi? Proszę o informację na jakiej zasadzie to wszystko działa.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502