Instalacje Elektryczne Gdynia

Elektryk Jacek Wyrwicki
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły

Elektryk Jacek Wyrwicki

Instalacje Elektryczne Gdynia
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ci elektrycy zajęli się przeglądem instalacji elektrycznej w moim domu i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Cena była do zaakceptowania, zaś panowie byli bardzo kulturalni i życzliwi, co jest rzadko spotykane wśród fachowców. Całą wizytę wspominam z uśmiechem na ustach. Zdecydowanie będę tutaj wracać, jeśli znowu zajdzie potrzeba skorzystania z pomocy firmy elektrycznej."
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Firma zajęła się dla mnie wymianą rozdzielni i jestem bardzo zadowolony z efektów tej współpracy, jak również z ceny, która w moim odczuciu była uczciwa. Z pewnością zwrócę się po pomoc ponownie, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, bo takich elektryków warto mieć pod ręką."
Usługi Elektryczne Marluk Martin Szulta
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Nagły, zupełnie niespodziewany brak prądu potrafi być irytujący, ale w takich sytuacjach warto jak najszybciej rozprawić się z awarią, by powrócić do swoich codziennych obowiązków, które bez prądu często stają się niemożliwe do wykonania. Skorzystaj ...
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Serwis elektryczny zajął się podłączeniem instalacji fotowoltaicznej w moim domu i jestem jak najbardziej zadowolony z ich działań. Projekt od początku do końca zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami, a efekt końcowy jest nawet lepszy niż się spodziewałem. Cena do zaakceptowania, choć nie ukrywam, mogłoby być nieco taniej."
Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Długo szukałam firmy, która zajęłaby się podłączeniem instalacji fotowoltaicznej w moim domu i w końcu trafiłam na tych fachowców. Ich usługi mogę Państwu polecić z czystym sercem, bo są niesamowicie rzetelni, o czym zresztą zdążyłam się przekonać na własnej skórze. Ceny również mają konkurencyjne i nie naciągają klientów na dodatkowe wydatki, jak to mają w zwyczaju fachowcy. Profesjonalizm w każdym calu."
Wybrane zlecenia

Montaż instalacji fotowoltaicznej pilne!

2021-09-22 Kamienna Góra
Za cztery dni wyjeżdzam z rodziną na dwutygodniowe wakacje i szukam fachowca, który w ciągu tych 4 dni znajdzie dla mnie czas na wykonanie powyższej usługi. Wszystko jest już gotowe, instalacja po prostu czeka na pana montera. Mogę liczyć na państwa pomoc jeszcze w tym tygodniu?

2021-09-22 Kamienna Góra
Prośba o sprawdzenie instalacji. czy kuchenka elektryczna jest prawidlowo podłàczona

Ile kosztuje wymiana bezpiecznika w bloku?

2021-08-21 Chylonia, Gdynia
Witam serdecznie. Chciałabym zapytać o koszt usługi elektrycznej wykonanej w Waszej firmie. Szukam kogoś, kto zajmuje się bezpiecznikami. Chcę wymienić stary bezpiecznik na nowy. Potrzebuje tez kogos, kto doradzi jaki bezpiecznik najlepiej kupić. Czy moge liczyć na Wasza pomoc?

Podłączenie instalacji trójfazowej

2021-07-20 Oksywie, Gdynia
Chciałabym zapytać o koszt usługi. Mam na myśli remont instalacji elektrycznej wykonanej w moim domu. Chciałabym zamówić usługę podłączenia instalacji trójfazowej. Czy zajmujecie się takimi instalacjami? W jakiej cenie mniej więcej byłaby taka usługa? Czy fachowcy mają odpowiednie uprawnienia?

Montaż rozdzielni w domu - jaka cena?

2021-07-16 Obłuże, Gdynia
Chciałbym skontaktować się osobiście z panem elektrykiem. Sprawa dotyczy zamontowania nowej rozdzielni w budynku mieszkalnym. Mam kilka pytań, które chciałbym przedyskutować z fachowcem. Chodzi o ustalenie terminu, orientacyjną cenę, a także możliwość wystawienia faktury.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502