Instalacje Elektryczne Gdańsk

Elektryk Jacek Wyrwicki
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły

Elektryk Jacek Wyrwicki

Instalacje Elektryczne Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie solidny elektryk do przeglądu instalacji elektrycznej w bloku i ten fachowiec spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. To elektryk z powołania, który zna się na swojej pracy i sumiennie do niej podchodzi. Polecam, bo warto mieć kogoś takiego pod ręką."
Przeróbka
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Instalacje Elektryczne Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Ta firma zajęła się montażem instalacji elektrycznej i złego słowa nie mogę powiedzieć. To profesjonaliści, jakich ze świecą szukać w obecnych czasach, na dodatek cechujący się nienaganną kulturą osobistą, co jest rzadko spotykane wśród fachowców. Cena była do zaakceptowania, choć nie ukrywam, że mogłaby być nieznacznie niższa. Tak czy siak i tak jestem zadowolona i na pewno będę polecać firmę dalej."
Brzeźno
Usługi Elektryczne Marluk Martin Szulta
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Panowie elektrycy zajęli się sprawdzeniem instalacji elektrycznej w moim domu, z czym poradzili sobie bez zarzutu. Wszystko zostało wykonane bardzo dokładnie i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa, więc złego słowa nie mogę powiedzieć. Co do ceny też nie mam żadnych zastrzeżeń, bo była w pełni adekwatna do zakresu zrobionej pracy. Polecam!"
Osowa, Gdańsk
Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Szukałem dobrego elektryka, który byłby w stanie wykonać przegląd mojej instalacji elektrycznej. Numer do tego fachowca dostałem od znajomej, więc postanowiłem skorzystać z oferty. To był strzał w dziesiątkę, bo pan okazał się bardzo rzetelnym i sumiennym elektrykiem, który do zadania podszedł w bardzo profesjonalny sposób. Na dodatek miał ze sobą specjalistyczny sprzęt i narzędzia. Gorąco polecam każdemu, kto jeszcze się waha."
Letnica, Gdańsk
Wybrane zlecenia

2021-10-18 Gdańsk
Dzień dobry, ile kosztowałoby podłączenie 3 przełączników świateł 1 kanałowych i 1 przełącznika 2 kanałowego?

2021-10-04 Żabianka
Kontakt w ścianie iskrzy i przerywa.

Jaka cena wymiany rozdzielni

2021-09-06 Wyspa Sobieszewska
Witam państwa serdecznie. Pisze ponieważ chciałbym poznać orientacyjną cenę usługi. W domu moich rodziców jest przestarzała instalacja elektryczna. Potrzebuję zamówić usługę wymiany rozdzielni. Czy zajmujecie się modernizacją instalacji elektrycznych? W jakiej cenie bylaby usluga, ktora mnie interesuje? Jakie macie terminy? Prosze o szybką odpowiedź i sprawną pomoc.

Wymiana skrzynki z bezpiecznikami w domu

2021-09-01 Rudniki, Gdańsk
Potrzebuję umówić się z elektrykiem z doświadczeniem. Wykonuję remont instalacji elektrycznej i zostało mi tylko wymienić skrzynkę z bezpiecznikami. Czy świadczycie takie usługi? Czy uzyskam pomoc elektryka z uprawnieniami? Najchętniej chciałbym skorzystać z pomocy fachowca jeszcze w tym tygodniu. Czy jest taka możliwość?

Jaka jest cena podłączenia instalacji fotowoltaicznej?

2021-08-27 Siedlce
Witam serdecznie państwa. Pisze ponieważ chcialbym zapytać o koszt uslugi. Mam na myśli montaż paneli fotowoltaicznych wraz z instalacją na dachu mojego domu. Długi zwlekałem z tym, ale przyszedł czas, ze muszę na szybko to załatwić. Czy macie wolne terminyw najbliższym czasie? Jaka jest cena takiej uslugi? Czy Wasi elektrycy posiadaja odpowiednie uprawnienia?

Podłączenie instalacji trójfazowej w firmie

2021-08-25 Młyniska
Szukam elektryka z uprawnieniami, który ma wolne terminy na przyszły tydzień. Potrzebuję podłączyć instalacje trójfazową w siedzibie firmy. Ile wyniesie taka usługa i jakie są terminy?

Ile kosztuje podłączenie instalacji trófazowej

2021-08-12 Piecki-Migowo
Dzień dobry państwu. Kontaktuje sie w sprawie uslugi elektrycznej. W jakim czasie najprędzej można poprosić państwa o przyjazd elektryka z doświadczeniem w podłączaniu instalacji elektrycznych? Remontuję dom i szukam kogoś, kto w przyszłym tygodniu mógłby przyjechać. W jakiej cenie są usługi elektryczne w Waszej firmie?

Montaż instalacji fotowoltaicznej

2021-07-11 Strzyża
Dobry wieczór państwu. Piszę tak naprawdę na ostatnią chwile, gdyz szukam fachowca na jutro, najpóźniej pojutrze. Potrzebuję zamontować instalację fotowoltaiczną w moim domu. Mam nadzieje, ze nie zawiedziecie mnie państwo i macie wolne terminy. Pisalem do wielu firm, ale mi odmówili wiec jestescie ostatnią deską ratunku. Czy mogę na Was liczyć?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502