Instalacje Elektryczne Częstochowa

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Dombudex Marek Grzesiak
4.8
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zleciłam tej firmie montaż instalacji elektrycznej w moim domu i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Przyznam, że mam raczej średnie zaufanie do fachowców i z początku nieco patrzyłam panom na ręce, ale chyba niepotrzebnie, bo zadanie wykonali naprawdę solidnie. W dodatku mieli naprawdę przystępny cennik, który nie uderzył mocno w domowy budżet. Numer już sobie zapisałam i być może jeszcze kiedyś skorzystam z ich oferty."
Instalacje Elektryczne Acdc Janusz Jędrzejczyk
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Firma zajęła się wymianą bezpiecznika w moim mieszkaniu i chyba nie mam do czego się przyczepić. Bardzo solidnie i odpowiedzialnie przeprowadzona usługa. W dodatku jej koszt nie uderzył mocno w domowy budżet, czego najbardziej się obawiałam. Numer na wszelki wypadek zapisałam w telefonie. Być może jeszcze kiedyś się przyda."
Usługi Elektryczne Sorens Dariusz Grzesik
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wymianę przewodów powierzyłam temu specjaliście i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że dokonałam dobrego wyboru. Współpracuję z tym fachowcem już od dłuższego czasu i jak do tej pory jeszcze mnie nie zawiódł. Również i w tym przypadku sprawdził się bez zarzutu. Polecam, jeśli szukają Państwo kompetentnego i jednocześnie niedrogiego elektryka. Z pewnością będziecie zadowoleni."
Instalacja elektryczna wymaga profesjonalnej naprawy lub wymiany? Skorzystaj z usług firmy specjalizującej się w nawet najtrudniejszych zadaniach dotyczących elektryki i serwisu bram. Zdobywane doświadczenie na przestrzeni lat pozwala fachowcom świadczyć usługi ...
Elektryk Andmar Mariusz Łągiewka
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły

Elektryk Andmar Mariusz Łągiewka

Instalacje Elektryczne Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Elektryk zajął się podłączeniem instalacji fotowoltaicznej w moim domu i z zadaniem tym poradził sobie bez zarzutu. Cena była konkurencja, a efekt działań jest nawet lepszy niż się spodziewałem. Zdecydowanie będe polecać, bo takiego fachowca warto mieć pod ręką."
Wybrane zlecenia

Wymiana rozdzielni w domu

2021-09-12 Mirów, Częstochowa
Dzień domu. Potrzebuję pana elektryka. Mieszkam sama w parterowym domku i coś jest nie tak z elektrycznością. Sąsiad mówi, że trzeba wymienić rodzielnię. Czy taką usługę mogę zamówić u państwa tutaj na stronie? Na kiedy byłoby to możliwe? Czy mogłabym przed tym porozmawiać z fachowcem przez telefon? Będę wdzięczna.

Montaż rozdzielni w domu na już

2021-09-02 Parkitka
Piszę w sprawie rozdzielni, a dokładnie mówiąc w sprawie zamontowania jej w moim domku jednorodzinnym. Mieszkam na prawobrzeżu miasta, z dojazdem nie powinno być problemu. Kwestia tylko ceny oraz waszej dostępności. Czy jest szansa na zapisanie się jeszcze na ten tydzień?

Profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w domu

2021-08-12 Tysiąclecie, Częstochowa
Tyle o tej fotowoltaice ostatnio mówią, że ponstanowiłem sprawdzić te nowoczesne metody oszczędzania elektryczności. Dom wybudowany został już kilkanaście lat temu, ale mam nadzieję, że to nie jest problem. Przed umówieniem się z fachowcem chciałbym dopytać, ile trwa taka usługa i ile ona kosztuje? Czy trzeba ją sprawdzać co jakiś czas? Czy może się ona w jakiś sposób zepsuć, zużyć?

Jaki byłoby koszt za wykonanie instalacji elektrycznej + dojazd?

2021-07-16 Stare Miasto
Mam pytanie w sprawie dojazdu, czy jeśli mieszkam w pobliskiej miejscowości, jakieś 6 km za granicami miasta, czy też mogę poprosić państwa o pomoc? Tak jak napisałem, nie jest do daleko, a niestety nigdzie bliżej tutaj w mojej wsi nie ma takiego specjalisty, jesteście jedyną opcją.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502