Instalacje Elektryczne Bydgoszcz

Zakład Elektryczny Robert Gontarz
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły

Zakład Elektryczny Robert Gontarz

Instalacje Elektryczne Bydgoszcz
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Pierwsze wrażenie było lekko negatywne, bo fachowiec się lekko spóźnił, ale wiadomo jak to jest w centrum miasta. Za to sama usługa wymiany rozdzielni została wykonana w pełni poprawnie. Pan elektryk okazał się bardzo solidnym i uczciwym fachowcem, który nie naciąga klienta na dodatkowe koszty. Cena również nie była wysoka w porównaniu do konkurencji."
Stary Fordon
Naprawy Elektryczne Megawolt Justyna Wiśniewska
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na przeglądzie dość wiekowej już instalacji elektrycznej w moim biurze. Instalacja nie była sprawdzana od lat, więc nadszedł czas, by ktoś wreszcie to zrobił. Zadanie to powierzyłem temu specjaliście i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z tej współpracy. Pan był bardzo kompetentny, na dodatek doradził, co należy zrobić, by instalacja dobrze działała jeszcze przez długi czas. Polecam!"
Piaski, Bydgoszcz
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Kazimierz Kaczmarek
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zlecenie dotyczyło wymiany rozdzielni. Nie ukrywam, że sprawa była dość pilna, dlatego cieszę się, że fachowiec przystał na zaproponowany przeze mnie termin, zaś usługę wykonał praktycznie na następny dzień od mojego zgłoszenia. Cena jak na tak błyskawiczną interwencję również była bardzo atrakcyjna. Zdecydowanie polecam!"
Stary Fordon
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Inwesto Marcin Pawlikowski
4.7
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na elektryku, któy zająłby się sprawdzeniem stanu instalacji elektrycznej w moim domu. Instalacja nie była sprawdzana od lat, więc nie ukrywam, że chciałam, by to był ktoś kompetentny. Ten fachowiec spełnił moje oczekiwania w tym zakresie, w dodatku był bardzo kulturalny i miał życzliwe podejście do klienta. Martwiłam się, ile będzie kosztowała taka usługa, ale cena na szczęście nie była wygórowana. Polecam!"
Kapuściska, Bydgoszcz
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Tej firmie powierzyłem sprawdzenie i modernizację instalacji elektrycznej w moim domu i złego słowa nie mogę powiedzieć. Fachowcy przybyli na miejsce zgodnie z telefonicznymi ustaleniami, wyposażeni w specjalistyczny sprzęt i świetnie przygotowani do pracy. Dzięki temu na efekty ich działań nie musiałem długo czekać. Polecam jak najbardziej!"
Glinki, Bydgoszcz
Usługi Elektryczne Rad-Tech Radosław Szela
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na znalezieniu kompetentnego elektryka do wykonania przeglądu instalacji elektrycznej w moim domu. Numer do tego fachowca dostałam od brata i trzeba przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. Usługi w wykonaniu tego specjalisty cechuje wysoka jakość, a wisienką na torcie okazał się przystępny cennik. Polecam z czystym sercem każdemu, kto jeszcze się waha."
Leśne
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Pilnie potrzebne podłączenie instalacji elektrycznej

2021-09-15 Bartodzieje
Dzień dobry, poszukuję specjalisty, który bardzo pilnie będzie mógł pomóć moim rodzicom w gospodarstwie na obrzeżach miasta. Tata do mnie zadzwonił, że coś buchnęło i wywaliło prąd w całym domu. Nie mogą sobie poradzić ani z włączaniem bezpieczników na nowo ani z wymianą, więc ktoś mądry musiałby się tam pojawić. Rodzice mają chłodnie więc to sprawa na dziś!

Wymiana skrzynki z bezpiecznikami w bloku

2021-08-10 Górzyskowo, Bydgoszcz
Dzień dobry, miałam ostatnio dość sporą awarię u mnie w mieszkaniu w bloku w centrum. Wydaje mi się że podłączyłam za dużo urządzeń na raz i zrobiło się jakieś przesilenie sieci. Zrobiło się dość duże zwarcie i spiekła się skrzynka. Niestety nie mogę czekać na energetyke bo oni to w tydzień zrobią a mi potrzeba na już.

Podłączenie instalacji trójfazowej w firmie.

2021-07-24 Brdyujście, Bydgoszcz
Poszukuję fachowej firmy, która zajmuje się takimi elektrycznymi sprawami. Jestem właścicielem sporej kancelarii prawniczej i otwieramy kolejne biuro w mieście. Będzie potrzeba wykonania instalacji i wystawienie odpowiednich papierów.

Podłączenie instalacji elektrycznej

2021-07-02 Brdyujście, Bydgoszcz
Czy mogę prosić o pomoc z awarią u mnie na działce? Po ostatniej burzy coś się stało z elektryką. Uznaliśmy, że jest to też czas na remont całego domku i wyszło nam to na dobre. Potrzebuje teraz elektryka, który wykona na nowo i podłączy całą prądownice.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502