4.9

INSTAL-SERWIS Wiesław Knap

Pocztowa 26 lok. 4, 44-100 Gliwice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Hydraulik

Znalezienie rzetelnego hydraulika, który stanie na wysokości wszystkich przekazanych od Ciebie zadań to duże wyzwanie. Zaoszczędź sporo czasu i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z „Instal-Serwis”. Dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie oraz wysokim kwalifikacjom udaje nam się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zdecyduj się na usługi rzetelnych fachowców, którzy od wielu lat zajmują się montażem kranów, udrażnianiem kanalizacji, montażem wodomierzy, czy grzejników. Wszystkie przekazywane od klientów zadania wykonywane są na tym samym poziomie. Zaufaj solidnym i zaangażowanym hydraulikom! Przyjedziemy do Ciebie w pierwszym dostępnym terminie!

Elektryk

Czekasz na odbiór instalacji elektrycznej lub jej modernizację? Nie wiesz, co jest przyczyną nagłej utraty prądu? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z „Instal-Serwis” i przekaż zadania, które powinny zostać jak najszybciej wykonane. Do realizowanych przez nas zleceń można zaliczyć modernizację instalacji, jej odbiór, rozbudowę, podłączanie urządzeń oraz usuwanie awarii elektrycznych. Jesteśmy pewni, że dzięki odpowiednim kwalifikacjom staniemy na wysokości każdego zleconego zadania. Postaw na niezawodny, cieszący się renomą zespół elektryków i jak najszybciej zostaw zgłoszenie!

Zakres usług
 • Montaż kranów
 • Udrożnianie kanalizacji
 • Udrożnianie spiralą
 • Montaż i naprawa wodomierzy
 • Montaż i naprawa zaworów
 • Biały montaż
 • Podłączanie zmywarek, pralek
 • Usuwanie awarii hydraulicznych
 • Odpowietrzanie grzejników
 • Montaż grzejników
 • Montaż i naprawa toalet oraz spłuczek
 • Modernizacja instalacji elektrycznych
 • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
 • Odbiór instalacji elektrycznych
 • Naprawa instalacji elektrycznych
 • Montaż gniazdek, włączników
 • Usuwanie awarii elektrycznych
 • Naprawa i serwis bojlerów
 • Podłączanie urządzeń
Zasięg
 1. Katowice
 2. Gliwice
 3. Zabrze
 4. Bytom
 5. Rybnik
 6. Ruda Śląska
 7. Chorzów
 8. Siemianowice Śląskie
 9. Piekary Śląskie
 10. Świętochłowice
 11. Czerwionka-Leszczyny
 12. Mikołów
 13. Knurów
 14. Łaziska Górne
 15. Orzesze
 16. Pyskowice
 17. Radzionków
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
35 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Gdy przyszło do usunięcia awarii hydraulicznej, wiedzieliśmy doskonale, do kogo zadzwonić. Z tą firmą mieliśmy już do czynienia nie raz i trzeba przyznać, że są to fachowcy z prawdziwego zdarzenia, a ich usługi cechuje wysoka jakość. Tak jak podejrzewaliśmy z pracą uwinęli się bardzo szybko, a efekt końcowy był zgodny z naszymi oczekiwaniami. Ogromna wiedza i świetne przygotowanie do pracy. Serdecznie polecamy!
, Śródmieście
ocena: 5
Profesjonalnie i szybko zdiagnozowana usterka. Przepychanie kanalizacji w wykonaniu tego hydraulika przebiegło bardzo sprawnie, więc nie mam do czego się przyczepić. Awaria została zażegnana tak jak trzeba, a dodatkowo należy docenić wysokie kompetencje fachowca i jego kulturalne podejście do klienta.
, Dąb, Katowice
ocena: 5
Z naprawą pękniętej rury ten fachowiec nie miał żadnego problemu. Już podczas rozmowy telefonicznej trafnie ocenił koszty, na które powinienem się nastawić, więc ostateczna cena nie była dla mnie zaskoczeniem. Przyjechał w ustalonym terminie punktualnie, a zadaniem zajął się w pełni profesjonalny sposób. Polecam z czystym sumieniem i jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.
, Czarny Las, Ruda Śląska
ocena: 5
Nigdy nie darzyłem zaufaniem hydraulików, ponieważ ci niejednokrotnie już mnie zawiedli. Jednak w tym przypadku pozytywnie się zaskoczyłem. Wymiana uszkodzonych zaworów przebiegła niezwykle sprawnie, a koszt końcowy był adekwatny do jakości wykonanego zadania. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha.
, Stolarzowice, Bytom
ocena: 5
Chociaż nie mam zaufania do fachowców, to jednak tutaj nie mogę powiedzieć złego słowa. Moją usługę obejmowało ciśnieniowe udrażnianie rur i trzeba przyznać, że działania zaproponowane przez tego hydraulika przyniosły pożądany efekt. Polecam z całego serca każdemu, kto jeszcze się waha!
, Maroko-Nowiny, Rybnik
ocena: 5
Złego słowa powiedzieć nie mogę. Ten hydraulik to fachowiec z powołania, a nie z przymusu - widać to na każdym etapie jego pracy. Odetkanie rury w jego wydaniu to pełen profesjonalizm. Zdanie zostało wykonane niezwykle, co tylko potwierdza, że pan tego typu usługę nie wykonywał pierwszy raz w życiu. Polecam firmę, również ze względu na przystępne stawki.
, Żerniki, Gliwice
ocena: 5
Woda bardzo wolno schodziła w umywalce, więc zleciłam tego hydraulikowi usługę udrożnienia odpływu. Choć trochę mu patrzyłam na ręce, to zupełnie nie mam do czego się przyczepić, jeśli chodzi o jakość wykonanej przez niego pracy. Profesjonalnie, szybko i co najważniejsze - niedrogo, a muszę powiedzieć, że o koszt najbardziej się martwiłam. Polecam z czystym sercem.
, Maciejkowice
ocena: 5
Jestem w 100% zadowolony z pracy tego hydraulika, któremu jakiś czas temu zleciłem udrożnienie odpływu zlewozmywaka. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a zadanie wykonał z niezwykłą precyzją, do tego posprzątał po skończonych czynnościach. Zaskoczył mnie nie tylko efekt końcowy, ale również atrakcyjny cennik usług, który nie uderzył mocno w domowy budżet. Polecam z czystym sumieniem.
, Zaborze, Zabrze
ocena: 5
Wymianę kranu w łazience zleciłem temu hydraulikowi i jestem mile zaskoczony jego podejściem do zlecenia i odpowiedzialnością. Pan robotę wykonał szybko, tanio i solidnie. Widać, że to hydraulik z wieloletnim doświadczeniem, który wie, co robi. Numer telefonu do tego Pana oczywiście zachowałem, poleciłem go również mojej rodzinie.
, Śródmieście
ocena: 5
Usunięcie awarii hydraulicznej wymagało interwencji hydraulika. Na tego fachowca trafiłem przez przypadek, jednak z ręką na sercu mogę powiedzieć, że cieszę się, że to właśnie jemu powierzyłem wykonanie tego zadania. Usterka okazała się dużo bardziej skomplikowana niż początkowo podejrzewałem, ale pomimo komplikacji ten pan poradził sobie z naprawą znakomicie. Polecam również za uczciwe ceny.
, Boguszowice Osiedle
ocena: 5
Ten hydraulik to złota rączka, która doskonale zna się na swojej pracy. Powierzyłem mu wymianę kranu, ponieważ stary przeciekał i w wielu miejscach widać było rdzę. Pan bardzo dobrze wykonał swoją robotę - czysto, estetycznie, a przede wszystkim profesjonalnie i dokładnie. Myślałem, że słono zapłacę za tak sprawnie i dobrze wykonaną robotę, ale nic bardziej mylnego - pan usługę wycenił tanio. Polecam!
, Paruszowiec-Piaski, Rybnik
ocena: 5
Usługi tego elektryka polecam z pełną odpowiedzialnością. Pan przyjechał bardzo szybko i nie tracąc czasu zajął się naprawą bojlera, który nagle przestał podgrzewać wodę. Wszystko przebiegło sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Pan był bardzo kulturalny i dokładnie uporządkował swoje miejsce pracy. Polecam.
, Knurów
ocena: 5
Wezwanie hydraulika to była konieczność. Teraz już wiem, że sama nie poradziłabym sobie z tą usterką, a do wykonania usługi potrzebne były specjalistyczne narzędzia. Temu fachowcowi zleciłam udrażnianie rur metodą ciśnieniową i nie żałuję swojej decyzji, ponieważ pan okazał się niezwykle kompetentnym, a przy tym sympatycznym człowiekiem. Dziękuję za pomoc!
, Górniki, Bytom
ocena: 5
Jeśli ktoś się waha, nie ma takiej potrzeby. To sumienni i dokładni hydraulicy, dla których nie ma zadań niewykonalnych. Współpracuję z nimi już od dłuższego czasu i za każdym razem zachwycają mnie swoją bogatą wiedzą, którą potrafią odpowiednio zastosować w praktyce. Pogotowie hydrauliczne jak najbardziej godne rekomendacji, również ze względu na atrakcyjne dla szarego człowieka cenniki.
, Baildona, Gliwice
ocena: 5
Polecam z czystym sumieniem usługi tego fachowca. Telefon do niego okazał się dobrym wyborem, a wymiana oświetlenia odbyła się bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Ten Pan doskonale wywiązał się również z innego powierzonego mu w niedługim czasie zadania, jakim była wymiana włącznika. Mogę więc śmiało stwierdzić, że usługi tego fachowca stoją na wysokim poziomie. Polecam go serdecznie!
, Makoszowy, Zabrze
ocena: 5
Od jakiegoś czasu miałem poważne problemy z instalacją kanalizacyjną, dlatego postanowiłem wezwać hydraulika. Pan przyjechał do mnie punktualnie, przeprowadził krótki wywiad i rozpoczął przegląd instalacji kamerą. Okazało się, że konieczne będzie udrażnianie rur spiralą. Pan zadanie to wykonał solidnie, rzetelnie i za uczciwą cenę. Polecam.
, Bobrek
ocena: 5
Już nigdy więcej nie będę szukać elektryka do pomiarów elektrycznych! Ten Pan w 100% spełnił moje oczekiwania co do jakości usługi, ponadto przyjechał na czas, a jego rachunek nie odbił się mocno na naszym budżecie. Zasłużył na szóstkę za swoją pracę, więc polecamy go serdecznie!
, Karb, Bytom
ocena: 5
Montaż bojlera powierzyłem temu hydraulikowi, ponieważ sam nie miałem doświadczenia z tego typu urządzeniami. Pan okazał się rzetelnym, odpowiedzialnym, a do tego uczciwym specjalistą, który profesjonalnie podszedł do swojej pracy. Zleciłem mu również przegląd instalacji kamerą i tym razem także nie zawiódł moich oczekiwań. Szczerze polecam usługi tego profesjonalisty, a numer telefonu już zapisałem.
, Podlesie
ocena: 5
Gorąco polecam usługi tego fachowca. Jeśli potrzebny jest Państwu elektryk z uprawnieniami z okolicy, ten z pewnością stanie na wysokości zadania. Jest nie tylko solidny, ale też uczciwy i bardzo pomocny, co udowodnił w trakcie interwencji. Prawdziwy specjalista z powołania.
ocena: 5
Cieszę się, że trafiłam na tego fachowca, bo okazał się strzałem w dziesiątkę. Pan zaproponował metodę ciśnieniowego udrożnienia rur, która okazała się skuteczna, by usunąć ze ścianek resztki jedzenia i inne osady. Choć w trakcie wykonywania zadania napotkał kilka trudności, koniec końców wybrnął ze wszystkiego z podniesioną głową. Polecam mocno.
, Załęże, Katowice
ocena: 5
Zaskoczyła mnie szybkość interwencji tych specjalistów. Obawiałem się, że na usługę czyszczenia sieci kanalizacyjnych będę czekać w nieskończoność, ale na szczęście panowie dysponowali wolnymi terminami. Całą ich wizytę wspominam bardzo pozytywnie, fachowcy byli bardzo kompetentni i mieli niesamowite poczucie humoru. Polecam z czystym sumieniem ich profesjonalne usługi.
, Zamysłów
ocena: 5
Moje zlecenie obejmowało przepchnięcie zlewu. Jestem bardzo zadowolona z jakości, jaką zaproponował ten serwis hydrauliczny, bo panowie pracowali czysto, schludnie, a przede wszystkim ich działania przyniosły oczekiwane przeze mnie rezultaty. Koszt również nie był zaporowy, co mnie ucieszyło, bo przyznam, że trochę się tego obawiałam. Polecam z czystym sercem.
, Bielszowice
ocena: 5
Chciałem wykonać pomiary elektryczne, więc rozpocząłem poszukiwania elektryka. Zadanie to powierzyłem temu panu, który jak się dowiedziałem podczas rozmowy telefonicznej - posiada niezbędne uprawnienia oraz narzędzia do wykonania pomiarów. Od razu widać, że to najwyższej klasy specjalista, który wyróżnił się terminowością, pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem działania. Szczerze polecam jego usługi!
, Sikornik, Gliwice
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez tego hydraulika. Udrażnianie rur poszło mu nadzwyczaj szybko, a do tego sprawnie i dokładnie. Na uwagę zasługuje także cena za wykonaną usługę, która jak na dzisiejsze czasy, była naprawdę atrakcyjna. Do tego Pan okazał się miłym, kulturalnym i komunikatywnym człowiekiem, co bardzo sobie cenię. Polecam serdecznie tego specjalistę, bo ten Pan niewątpliwie nim jest.
, Nowy Bytom, Ruda Śląska
ocena: 5
Po odkręceniu kranu w łazience okazało się, że nie pojawiała się ani jedna kropla wody, a to oznaczało poważną awarię. Wezwałem na pomoc tego hydraulika i okazało się, że problem leży po stronie kranu. Pan z niezwykłą dokładnością zajął się naprawą kranu, a cena mile mnie zaskoczyła. Z czystym sumieniem polecam każdemu jego usługi!
, Obrońców Pokoju
ocena: 5
Ten elektryk miał zadanie dość proste, a mianowicie montaż bojlera. Ze zleceniem uwinął się bardzo szybko i miał jeszcze zapas czasu więc nieśmiało zapytałam, czy może zerknąć na domofon. Ostatecznie zajął się także naprawą domofonu, co bardzo mnie ucieszyło, bo upiekliśmy dwie pieczenie na jednym ogniu.
, Świętochłowice
ocena: 5
Doskonała współpraca już od pierwszej rozmowy telefonicznej. Terminowość, wiedza i umiejętności na imponującym poziomie. Naprawa oświetlenia wykonana rzetelnie i profesjonalnie, co pozwoliło nam zaoszczędzić sporo nerwów. Zadowalająca była również cena tejże usługi, więc generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy gorąco!
, Bykowina, Ruda Śląska
ocena: 5
Sprawa była poważna. Trzeba było udrożnić cały pion kanalizacyjny w budynku wielorodzinnym. Przepychanie rur w wykonaniu tego hydraulika przebiegło błyskawicznie i rzetelnie, a pan wykorzystał do tego celu specjalistyczny sprzęt, ponadto okazał się sympatyczną i kulturalną osobą. Szczerze polecam jego usługi!
, Biskupice
ocena: 5
Naprawa grzejnika w wykonaniu tego hydraulika przebiegła solidnie i sprawnie, a do tego estetycznie - pan dokładnie po sobie posprzątał, co nie jest często widziane wśród fachowców. Cena, jak na tak szybką interwencję, była bardzo niska. Polecam! Numer telefonu oczywiście zachowuję.
, Knurów
ocena: 5
Ten elektryk to rzetelny fachowiec, który świadczy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie w bardzo rozsądnej cenie. Sprawa dotyczyła wykonania instalacji elektrycznej od podstaw. Pan swoje zadanie wykonał przed terminem, a co do jakości pracy - ta stała na najwyższym poziomie. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z pomocy tego elektryka. Polecam serdecznie jego usługi!
, Pniaki
ocena: 5
Prawdziwy diament! Fachowiec bardzo punktualny, ponadto wrażenie robi jego wysoka kultura osobista oraz solidność. Montażem lampy zajął się niemalże od ręki, a przy okazji wykonał również inne drobne naprawy elektryczne, które wciąż odkładaliśmy na później. Polecam serdecznie jego usługi, gdyż bardzo mile nas zaskoczył ich wysoką jakością. Kwota usługi także bardzo przystępna.
, Smolna, Rybnik
ocena: 5
Profesjonalnie, szybko i trafnie zdiagnozowana usterka. Plus należy się również za ekspresową interwencję pogotowia hydraulicznego, które zajęło się moim problemem od ręki i nie kazało na siebie czekać w nieskończoność, tak jak inni fachowcy. Polecam każdemu bez wahania.
, Guido, Zabrze
ocena: 5
Kontakt z tym panem był naprawdę znakomity, a usunięcie awarii hydraulicznej przebiegło sprawnie i bez zarzutów. To prawdziwy hydraulik, jakiego trudno znaleźć w okolicy. Polecam gorąco jego usługi, a numer telefonu oczywiście zapisuję i na pewno z niego skorzystam w przyszłości.
ocena: 4
Zardzewiały kran w jednym z pomieszczeń gospodarczych na terenie mojej posesji od dawna wymagał wymiany. Sam nigdy nie miałem czasu się nią zająć, więc w końcu wezwałem tego hydraulika. Pan z zadania wywiązał się idealnie. Wszystko wykonał solidnie i rzeczowo. Polecam jego kompleksowe usługi każdemu.
ocena: 4
Już parę firm wykonywało dla mnie pomiary elektryczne, ale nigdy nie byłem do końca zadowolony. Albo ktoś się spóźniał, albo przekładał termin, albo pracował niedokładnie - wymieniać można długo. Tym bardziej cieszę się, że trafiłem na tego specjalistę, bo już więcej nie muszę szukać. To rzetelny profesjonalista, jakich dzisiaj mało. Zna się na swoim fachu, więc polecam!
, Giszowiec
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Elektryk w mieście Gliwice

ELEKAND Andrzej Kwiecień

Skarbnika 26/7, 44-103 Gliwice
Elektryk z uprawnieniami, Instalacje elektryczne, Pomiary elektryczne, Pogotowie elektryczne, Złota rączka, Wymiana bezpieczników, Montaż i wymiana lamp, włączników, gniazdek, Podłączanie płyt indukcyjnych, Instalacja i naprawa domofonów

TOMA - Tomasz Szromek

Ogrodowa 5, 44-238 Czerwionka-Leszczyny

Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter

Wyzwolenia 7, 44-237 Stanowice
Serwis będzie dostępny od dnia 01.09.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Zapytaj fachowca
o koszt i termin usługi
Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502