Instal Duduś Patryk Dudka
4.9

Usługi i Naprawy Elektryczne Instal Duduś Patryk Dudka

Jana Sobieskiego 35/3, 43-300 Bielsko-Biała

Zależy Ci na szybkiej i profesjonalnej modernizacji instalacji elektrycznej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj zdecyduj się na usługi wykwalifikowanych fachowców. Bogata praktyka w zawodzie, wysokie kompetencje oraz zaangażowanie w każde zlecenie pozwala spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Elektrycy sprawnie wykonają lub naprawią instalację elektryczną, usuną wszelkie awarie, wykonają konieczne pomiary elektryczne. Zaufaj firmie, która cieszy się uznaniem klientów. Zadzwoń lub wypełnij dostępny na stronie formularz!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Bielsko-Biała
 2. Pszczyna
 3. Czechowice-Dziedzice
 4. Cieszyn
 5. Żywiec
 6. Skoczów
 7. Jasienica
 8. Ustroń
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Pomiary instalacji elektrycznej to coś, co sprawia, że warto poświęcić czas na tę firmę. Indywidualne podejście do klienta jaki i niebudząca zastrzeżeń obsługa, przemiawiają na korzyść specjalistów z odpowiednim doświadczeniem w swojej branży. Pozdrawiam i życzę napływu klientów.
ocena: 5
Wezwałem to pogotowie elektryczne, by panowie wykonali dla mnie naprawę domofonu. Usługa od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, do tego doszła jeszcze fachowa obsługa. Cena usługi była adekwatna do bardzo dobrej jakości. Polecam serdecznie wszystkim znajomym, telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość.
, Pszczyna
ocena: 5
Ten wykonawca to godny zaufania specjalista, który bardzo szybko zajął się podłączeniem płyty indukcyjnej. Mogę go szczerze polecić przede wszystkim za fachowość, solidność, odpowiedzialność oraz za bezproblemowe rozwiązanie sprawy. Dziękuję i polecam gorąco każdemu w potrzebie m.in. za profesjonalne podejście do pracy, a także za rzetelność i słowność.
ocena: 5
Bardzo kompetentne i godne zaufania pogotowie elektryczne, które nie zostawiło mnie samego z problemem, mimo wolnego dnia i godzin wieczornych. Panowie przyjechali do mnie ekspresowo, a samo usunięcie zwarcia nie było dla nich problemem, gdyż byli doskonale przygotowani do swojej pracy.
, Osiedle Mieszka I
ocena: 5
Naprawdę z czystym sumieniem serdecznie polecam tego elektryka. Pan dotarł do mnie w przeciągu niecałych 20 minut od wezwania. Przed rozpoczęciem pracy wszystko dokładnie wyjaśnił. Montażem rozdzielni zajął się bardzo szybko i niezwykle sprawnie. Teraz już wszystko działa jak należy. Cena usługi również pozytywnie mnie zaskoczyła.
ocena: 5
W biurze mieliśmy awarię elektryczną polegającą na tym, że wywaliło nam korki. Zadzwoniliśmy do tego pogotowia elektrycznego i umówiliśmy się na naprawę. Panowie przyjechali zgodnie z telefonicznymi ustaleniami i od razu przystąpili do pracy, a efekt ich działań był nawet lepszy niż się spodziewaliśmy. Serdecznie dziękujemy za pomoc!
, Osiedle Piastowskie
ocena: 5
Długo zastanawiałem się nad wymianą lamy i w końcu decyzja zapadła. Usługę powierzyłem temu elektrykowi, który jeszcze tego samego dnia zabrał się za pracę. Współpraca z nim okazała się czystą przyjemnością - wszystko odbyło się sprawnie i czysto. Od razu dało się zauważyć pełen profesjonalizm i zapał w działaniu. Polecam!
ocena: 4
Jest to jedna z lepszych firm elektrycznych dostępnych w okolicy. Panowie zajęli się wymianą przewodów i efekt ich działań jak najbardziej sprostał moim oczekiwaniom. Na dodatek zaproponowana cena była korzystna i jak najbardziej adekwatna do zakresu wykonanej pracy. Polecam gorąco!
, Leszczyny, Bielsko-Biała
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502