Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Instal Krzysztof Krawczyk
4.8

Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Montażu Mebli Instal Krzysztof Krawczyk

Słowak, ul. Chmurna 20, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Nagła awaria związana z elektryką pokrzyżowała Twoje plany? Skontaktuj się z nami – fachowcami w dziedzinie elektryki i nie martw się o efekty przeprowadzonych przez nas prac. Sprawnie usuniemy wszelkiego rodzaju awarie, wykonamy niezbędne pomiary elektryczne, zamontujemy włączniki, gniazdka lub lampy. Jeśli masz problem z bojlerem, zgłoś się do nas, a na pewno przywrócimy go do dawnej sprawności. Zapewniamy, że wszystkie przekazane nam zadania wykonywane są terminowo i skrupulatnie. Zadzwoń właśnie teraz!

Hydraulik

W przypadku usterek hydraulicznych liczy się, przede wszystkim, szybkie tempo interwencji. Nasz serwis swoje błyskawiczne reakcje wspiera ogromną wiedzą praktyczną i zaangażowaniem. Z nami każda awaria hydrauliczna zostanie trwale usunięta. W przypadku naprawy instalacji, udrożnień oraz innych czynności hydraulicznych bardzo istotne jest drobiazgowe podejście. Bo tylko dzięki niemu popsuty prysznic lub popsuta spłuczka nie będą miały znowu miejsca. Pamiętaj – w razie jakiejkolwiek awarii natury hydraulicznej łap za telefon i dzwoń do nas!

Montaż Mebli

Planujesz kupić nowe meble, ale wiesz, że nie będziesz w stanie ich skręcić? Już dzisiaj zdecyduj się na usługi sprawdzonych, otrzymujących wiele pozytywnych opinii specjalistów, którzy poradzą sobie ze wszystkimi zleceniami. Gdzie ich znaleźć? Zgłoś się do nas i jak najszybciej przekaż nam swoje zgłoszenie – jesteśmy pewni, że nie będziesz żałować swojej decyzji. Dokładamy wszelkich starań, by montaż mebli do garderoby, kuchni, szaf wnękowych oraz wielu innych odbywał się na niezmiennie wysokim poziomie. Zadzwoń i przekaż zadania, które natychmiast wykonamy!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej

Hydraulik

 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Przegląd instalacji kamerą
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Próba szczelności instalacji wodnej
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej

Montaż mebli

 • Montaż i skręcanie mebli
Zasięg
 1. Łódź
 2. Pabianice
 3. Zgierz
 4. Aleksandrów Łódzki
 5. Łask
 6. Ozorków
 7. Konstantynów Łódzki
Opinie
Ocena:
4.8
8 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Zleciłem niedawno temu hydraulikowi naprawę kranu. To fachowiec rzetelny, uczciwy, odpowiedzialny i do tego posiada świetne narzędzia. Jego kultura osobista również stała na najwyższym poziomie. Usługę wykonał z należytą dokładnością, a cena również była do przyjęcia, chociaż mogła być odrobinę niższa. Precyzja, z jaką wykonuje on zlecenia, z pewnością zachwyci nawet tych najbardziej wymagających.
Retkinia, Łódź
ocena: 4
Zależało mi na innowacyjnym i energooszczędnym rozwiązaniu w kuchni, dlatego zdecydowałem się na zakup płyty indukcyjnej. Podłączenie indukcji poleciłem jednak temu elektrykowi, gdyż uważam, że tego typu zadaniami powinna zająć się osoba z wiedzą i doświadczeniem. Pan usługę wykonał terminowo, szybko i solidnie, a cena usługi nie wpłynęła znacząco na mój budżet. Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług!
Retkinia
ocena: 5
Jakie było moje zaskoczenie kiedy okazało się, że bojler nie podgrzewa wody. Początkowo zastanawiałem się nad kupnem nowego urządzenia, jednak ostatecznie postanowiłem się wstrzymać i wezwać hydraulika. Okazało się, że potrzeba jest jedynie drobna naprawa bojlera, którą pan wykonał od ręki. Dzięki niemu zaoszczędziłam sporo pieniędzy, a bojler działa już jak należy.
ocena: 4
Ten elektryk z uprawnieniami to osoba godna zaufania i polecenia. Pomógł mi już wielokrotnie, kiedy miałem problemy z instalacją elektryczną. Zawsze zjawiał się na czas, wszystko wykonując poprawnie i do tego w bardzo przystępnej cenie. Polecam serdecznie!
ocena: 5
Naprawę rozdzielni zleciłem temu elektrykowi, ponieważ sam nie miałem odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi. Pan zadanie wykonał sumiennie oraz dokładnie, zachowując przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa. Sam fachowiec niezwykle miły i kulturalny. Zaskoczył mnie również ceną - oczywiście na plus. Widać, że to urodzony profesjonalista, który wie co robi.
Zgierz
ocena: 5
Problem z przestarzałą instalacją wodno-kanalizacyjną w mieszkaniu z wielkiej płyty był na tyle poważny, że konieczne było udrażnianie rur. Zadanie to zleciłem temu hydraulikowi i muszę przyznać, że wykonał je rewelacyjnie. Choć zajęło mu to trochę czasu, efekt końcowy był zadowalający. Polecam jego fachowość i kompetencje.
ocena: 5
Muszę przyznać, że bardzo miło zaskoczyła mnie jakość obsługi. Pan wymienił gniazdko w łazience na bezpieczniejsze bardzo szybko i bezproblemowo. Nie uszkodził płytek i pracował bardzo czysto. Zdecydowanie polecam i zgłoszę się ponownie, gdy będzie mi potrzebny dobry elektryk.
Aleksandrów Łódzki
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy tego hydraulika i z ręką na sercu polecam jego usługi każdemu, kogo rury wymagają udrażniania. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i dokładnie. Najpierw drobne naprawy, a potem kompleksowe udrażnianie rur. Ten pan to zdecydowanie mój najlepszy dotychczasowy wybór.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502