In-Pol Zbigniew Faściszewski
4.8

Usługi Elektryczne In-Pol Zbigniew Faściszewski

Wincentego Witosa 47, 58-306 Wałbrzych
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Potrzebujesz sprawdzonego elektryka? Chcesz skutecznie zlikwidować elektryczną usterkę i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie Twojej instalacji? Nie musisz się znać na elektryce, od tego są fachowcy z serwisu elektrycznego. Pozwól, by to właśnie ten specjalista ze swoim drobiazgowym podejściem oraz zaangażowaniem zajął się Twoją elektryką. Przekaż zadania takie jak montaż oświetlenia, wykonanie niezbędnych pomiarów czy modernizacja instalacji elektrycznej. Zadzwoń już teraz!

Zakres usług

Elektryk

 • Montaż paneli fotowoltaicznych
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Wałbrzych
 2. Dzierżoniów
 3. Bielawa
 4. Świebodzice
 5. Boguszów-Gorce
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
13 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Nastąpiło przeciążenie sieci, więc wezwałam pogotowie elektryczne do usunięcia tej awarii. Choć panowie mieli małe opóźnienie, to jednak efekt końcowy ich działań był dla mnie w pełni satysfakcjonujący. Na dodatek zaproponowali cenę, która nie uderzyła znacząco w mój portfel. Profesjonalnie, niedrogo i solidnie. Numer na wszelki wypadek zapisałam sobie w telefonie. Kto wie, kiedy jeszcze się przyda?
, Gaj
ocena: 5
Wymianę rozdzielni w wykonaniu tego fachowca oceniam jak najbardziej na plus. Pan przyjechał punktualnie i wszystkim bardzo dokładnie się zajął. W dodatku ceny jego usług nie są wygórowane. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany.
, Osiedle Zarzecze
ocena: 5
Godny polecenia serwis, który zajął się montażem instalacji elektrycznej w nowo wybudowanym domu. Usługa od początku do końca zrealizowana bardzo profesjonalnie, na dodatek cena była atrakcyjna w porównaniu do ofert konkurencji. Polecam jak najbardziej, jeśli szukacie dobrego i niedrogiego elektryka.
, Biały Kamień, Wałbrzych
ocena: 5
Potrzebna mi była naprawa uszkodzonego przewodu w mojej firmie. Ten elektryk spełnił moje wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Nie dość, że bardzo szybko przyjechał na interwencję, to jeszcze solidnie się wszystkim zajął. Nie mam zbytnio zaufania do fachowców, ale wystarczyło tylko spojrzeć, w jaki sposób pracuje ten pan. Polecam jego usługi z czystym sercem. Lepszej firmy elektrycznej w tym mieście nie znajdziecie.
, Osiedle Piastów
ocena: 5
Naprawę instalacji elektrycznej w garażu zleciłem temu elektrykowi, sugerując się jego dobrymi opiniami w Internecie. Nie zawiodłem się, bo faktycznie to bardzo kompetentny specjalista z fachem w ręku. Zgodził się nawet na jednoczesną naprawę domofonu, więc zaoszczędziłem sporo czasu.
, Świebodzice
ocena: 5
Ten elektryk z uprawnieniami jeszcze nigdy nie zawiódł mojego zaufania, więc piszę opinię z prawdziwą przyjemnością. Jeśli ktokolwiek się waha, czy skorzystać z jego usług, podpowiadam, że warto. Ja korzystałem już kilkukrotnie i z pewnością skorzystam jeszcze nie raz.
, Lubiechów
ocena: 5
Z mężem długo budawliśmy nasz wymarzony dom, nie jest to tania inwestycja także długo czekaliśmy na to aby móc się wpowadzić. Bardzo ważnym etapem budowy było wydnie opini elektryka w sprawie zamontowanej w naszym domu instalacji elektrycznej. Byłam bardzo szczęśliwa, gdy przyszedł do nas bardzo fachowy i sympatyczny serwisant, który bardzo sprawnie zajął się wykonaniem pomiarów. Polecam.
ocena: 5
Zleciłem temu elektrykowi dość trudną pracę - chodziło o naprawę bojlera. Z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Naprawdę jestem pełen podziwu i uznania - na usługę poświęcił sporo czasu, bo dostęp do urządzenia był mocno ograniczony. Zapisałem jego numer telefonu i jak się okazało, słusznie, ponieważ w niedługim czasie wezwałem go do usunięcia zwarcia w piwnicy - tutaj również mnie nie zawiódł.
, Bielawa
ocena: 5
Drobiazgowe podejście oraz zaangażowanie. Fajnie, że udało mi się znaleźć takiego fachowca.
ocena: 5
Szybko, a także starannie zostało wymienione gniazdko.
ocena: 5
Technik skutecznie usunął awarię elektryczną w moim domu.
ocena: 4
Witam. Jestem emerytką i mieszkam w bloku. Członek spółdzielni mieszkaniowej poinformował mnie, że muszę dokonać okresowego pomiaru instalacji. Nie wiedziałam, skąd mam wziąć jakikolwiek kontakt do elektryka. Sąsiadka poleciłą mi Wasz numer telefonu i nie żałuję, że wzięłam go od niej. Jestem zadowolona z ceny, usługi i jakości, gdyż nic nie zostało uszkodzone w moim mieszkaniu, portfel jest zadowolony, tak jak ja!
ocena: 4
Ten elektryk wykonał w naszym mieszkaniu montaż rozdzielni. Zmierzył się z dość trudnym zadaniem, jednak poradził sobie z nim doskonale. Postanowiłem wezwać go również w momencie, kiedy konieczna była wymiana włącznika w moim mieszkaniu. Szczerze polecam tego Pana, bo po raz pierwszy współpracowałam z osobą nie "z polecenia" i muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczony. Polecam z ręką na sercu tego specjalistę!
, Świdnica

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502