5

"IMPOTRONIC" Sylwestr Gawryś

Miętne, Spacerowa 85, 08-400 Garwolin
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Elektryk

Oczekujesz wizyty starego znajomego, ale domofon nie działa? Nie wiesz, w jaki sposób zweryfikować potencjalnie nieproszonego przybysza? A może myślisz o zamontowaniu systemu alarmowego, który ostrzegałby Cię o włamaniu, ale też informował o otwartych drzwiach lub oknach czy pożarze? Jeśli jesteś mieszkańcem województwa mazowieckiego i jesteś zdecydowany na wizytę prawdziwego specjalisty, skontaktuj się z firmą Impotronic i dołącz do grona klientów, którzy zaufali temu sprawdzonemu fachowcowi! Zadzwoń już teraz.

Serwis RTV

Twój niedzielny odpoczynek został zakłócony przez fakt, że telewizor przestał odbierać wszystkie kanały? Przyczyn tego typu usterki może być wiele, począwszy od braku sygnału nadawanego przez operatora, przez awarię telewizora, po uszkodzenie anteny kończąc. Jeśli odbiornik nie wyszukuje kanałów, to prawdopodobnie znak, że problem leży po stronie anteny. Skontaktuj się z serwisem RTV, który w prawidłowy sposób zamontuje antenę, a także w razie potrzeby dokona jej serwisu. Zostaw swoje zgłoszenie jeszcze dzisiaj.

Zakres usług
  • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
  • Instalacja lub naprawa domofonu
  • Montaż lub naprawa anteny
Zasięg
  1. Piaseczno
  2. Pruszków
  3. Garwolin
  4. Góra Kalwaria
  5. Piastów
Mapa
Opinie
Ocena:
5
5 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Była sobie burza. I był sobie piorun. I oczywiście niewyłączony komputer, "bo co się może stać". Stało się - komputer do naprawy i porządne spięcie. Wezwany na pomoc elektryk usunął awarię elektryczną i zaproponował dodatkowe zabezpieczenia, by uniknąć podobnych niespodzianek w przyszłości. Prawdziwy profesjonalista o ogromnej wiedzy. Chętny do pomocy, a nie zdzierania ostatniego grosza z klienta.
, Chyliczki, Piaseczno
ocena: 5
Nie mogło spotkać nas chyba nic gorszego - nasz niedawno zakupiony sprzęt przestał działać, a my nie mieliśmy zielonego pojęcia, jak zająć się usterką. Dopiero panowie z serwisu sprzętu audio z pracą poradzili sobie idealnie. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z usługi i na pewno skorzystamy jeszcze kiedyś z ich wsparcia. Widać, że w serwisie pracują sami fachowcy.
, Gołków-Letnisko, Piaseczno
ocena: 5
Zleciłem temu elektrykowi montaż oświetlenia w kuchni. Takiego nowoczesnego, z wyższej półki cenowej, więc oczekiwałem profesjonalizmu i solidności. Nie zawiodłem się. Widać było, że Pan jest bardzo doświadczony i ma szeroką wiedzę. Zaproponował kilka ciekawych udogodnień, za co jestem wdzięczny. Zdecydowanie zachowam jego numer na przyszłość.
ocena: 5
Świetna obsługa klienta, naprawa kina domowego trwała niespełna cztery godziny. Diagnoza również szybka i do tego cena, która w naszej ocenie była naprawdę przystępna. Polecamy z ręką na sercu kompleksowe i niedrogie usługi tych fachowców i sami również będziemy się z nimi kontaktować, jeśli nasz sprzęt odmówi posłuszeństwa.
, Pruszków
ocena: 5
Potrzebna mi była wymiana przewodów elektrycznych i przeprowadzenie niezbędnych pomiarów, jednak do tego potrzebny był elektryk z uprawnieniami. Wybór tego pana okazał się bardzo dobrym wyborem - swoją pracę wykonał z największą starannością i precyzją, a cena za jej wykonanie była niska, jak na tak duże miasto. Polecam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502