Idserwis
4.8

Naprawa AGD Idserwis

Królewskie Wzgórze 17/10, 80-283 Gdańsk
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Zastanawiasz się, który serwis AGD najlepiej poradzi sobie z naprawą Twoich urządzeń? Postaw na najlepszych specjalistów w regionie i wybierz tę firmę. Pracujący tutaj fachowcy skutecznie pomogą uporać Ci się z takimi zadaniami jak regeneracja programatorów i naprawa elektroniki pralki, zmywarki czy piekarnika. Długoletnie doświadczenie, odpowiednie zaplecze sprzętowe i fachowa wiedza wyróżniają ich na tle konkurencji. Sprawdź pełną ofertę! 

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa ekspresu do kawy
 • Naprawa pralki
 • Naprawa płyty indukcyjnej
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
Zasięg
 1. Gdańsk
 2. Gdynia
 3. Pruszcz Gdański
 4. Żukowo
 5. Sopot
 6. Kolbudy
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
24 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Polecam z ręką na sercu fachowców z tego serwisu piekarnika na miejscu, który z powierzonym zadaniem poradził sobie od ręki. Okazało się, że wystarczyła wymiana grzałki na nową, by urządzenie odzyskało dawną sprawność. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena usługi nie odbiła się znacząco na naszym budżecie.
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
Jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonej trzy miesiące temu naprawy płyty indukcyjnej. Panowie do pracy przyszli odpowiednio przygotowani, zadanie wykonali na piątkę z plusem, do tego zaoferowali cenę, która była naprawdę dobra. Polecamy serdecznie za fachowość, sumienność i atrakcyjny cennik. Numer telefonu postanowiliśmy zachować sobie na przyszłość.
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
Ten serwis zmywarki do zabudowy z zadaniem poradził sobie idealnie. Okazało się, że wystarczyła tylko wymiana uszczelki, a reszta była w jak najlepszym porządku. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam, a telefon do tego pana oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz będę korzystał z jego pomocy.
ocena: 5
Ten serwis zmywarki do zabudowy z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Panowie na miejscu pojawili się jeszcze przed czasem, a praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem. Polecam gorąco ich usługi każdemu, bo pewnie jeszcze wiele razy będę z nich korzystał.
ocena: 5
Serwis płyty indukcyjnej z pracą poradził sobie bardzo dobrze. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za wykonaną usługę była przystępna, jak na współczesne realia. Profesjonalizm, fachowość, rzetelność i uczciwość na najwyższym poziomie.
, Sopot
ocena: 5
Nie jestem skory do wystawiania opinii w Internecie, ale ten fachowiec zdecydowanie na nią zasłużył. Zlecenie obejmowało naprawę piekarnika wolnostojącego i już nasz pierwszy kontakt telefoniczny był na bardzo wysokim poziomie. Sama usługa wykonana została jak na profesjonalistę przystało, czyli z troską o szczegóły i solidnością. Cena ostateczna adekwatna do zakresu wykonanych prac.
ocena: 5
Z naprawą kuchenki z dojazdem na miejsce ci panowie nie mieli najmniejszych problemów. Do zadania podeszli jak sprawdzili profesjonaliści - szybko postawili diagnozę, która okazała się trafna i jeszcze szybciej zajęli się usunięciem awarii. Dodam jeszcze, że z panami przyjemnie się rozmawiało. Polecam gorąco, a kontakt do panów pozostawiam sobie w razie potrzeby, bo kto wie, kiedy będzie mi jeszcze potrzebna ich pomoc.
ocena: 5
Interesowała mnie pilnie naprawa kuchenki i mogę śmiało stwierdzić, że z tym fachowcem trafiłem idealnie. Pan odpowiedział na moje zgłoszenie jeszcze tego samego dnia, na miejscu zjawił się punktualnie, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy, co było dla mnie zaskoczeniem. Polecam za fachowość, solidność, sumienność, rzetelność i przystępne ceny. Telefon do pana zapisałem sobie na przyszłość, bo warto mieć kontakt do dobrego fachowca.
, Chełm, Gdańsk
ocena: 5
Wezwałem ten serwis zmywarki do zabudowy, ponieważ urządzenie podczas wykonywanej pracy przeciekało. Pomyślałem, że konieczny będzie zakup nowego sprzętu, jednak pan po dokładnym obejrzeniu zmywarki stwierdził, że konieczna jest wyłącznie wymiana uszczelki. Praca nie zajęła mu wiele czasu, a efekt widoczny był przy kolejnym zmywaniu.
, Strzyża, Gdańsk
ocena: 5
Bardzo słowny, kulturalny, uczciwy, odpowiedzialny i do tego uprzejmy specjalista. Do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, do tego dba o czystość. Widać od razu, że to prawdziwy fachowiec, a nie specjalista z wyboru, który naprawami pralkosuszarek zajmuje się nie od dziś. Usterka zdiagnozowana została już po kilku minutach, a wymiana amortyzatorów wykonana została bezbłędnie. Polecam z całego serca jego usługi.
ocena: 5
Ten pan doskonale wywiązał się ze swojego zadania, a zaznaczam, że naprawa była pilna. Chodziło o naprawę płyty indukcyjnej, która nie chciała się załączyć. Pan okazał się osobą sumienną, uczciwą i kontaktową - do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam z całego sera jego usługi każdemu z podobnym problemem.
, Rudniki, Gdańsk
ocena: 5
Ten pan to prawdziwy fachowiec z ogromnym doświadczeniem. Już na pierwszy rzut oka widać było, że sprzęty AGD nie mają przed nim tajemnic. Zadanie wykonał na piątkę z dużym plusem. Generalnie nie miałem do czego się doczepić. Polecam za ekspresową reakcję, jakość oraz atrakcyjne ceny, a numer telefonu oczywiście pozostawiam i polecam.
, Karwiny, Gdynia
ocena: 5
Przez niesprawnie działający układ chłodzenia musiałem wezwać tego specjalistę. Pan od razu umówił się na termin wymiany termostatu, na miejscu był punktualnie, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam gorąco ten serwis kuchenki gazowej, bo to prawdziwi fachowcy, jakich w okolicy jest niewielu.
, Witomino
ocena: 5
Cieszymy się bardzo, że znaleźliśmy ten serwis płyty indukcyjnej. Panowie stanęli na wysokości zadania - do pracy przystąpili jeszcze tego samego dnia. Praca wykonana została solidnie i sumiennie, cena była atrakcyjna, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi.
, Kamienna Góra, Gdynia
ocena: 5
Kiedy w domu popsuła się kuchenka gazowa, nie czekając, od razu wezwałem na pomoc tego specjalistę, który okazał się bardzo dobrym i solidnym fachowcem od AGD. Naprawa kuchenki w domu zajęła mu niecałą godzinę, a rachunek nie był wysoki, jak na tak dobrze wykonaną pracę. Polecam z całego serca usługi tego pana, a numer telefonu już zapisałem i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.
, Oksywie, Gdynia
ocena: 5
Jestem pod wrażeniem pracy, jaką wykonali dla mnie ci specjaliści. Z naprawą zmywarki do zabudowy z bezpłatnym dojazdem do klienta panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Trzeba było wymienić elektrozawory, co nie zajęło im wiele czasu. Polecam serdecznie, bo o takich fachowców teraz ciężko.
, Chylonia
ocena: 5
Ten serwis kuchenki gazowej nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz stanął na wysokości zadania! Dobrze mieć takich specjalistów pod ręką. Ostatnio 2 pola grzewcze przestały działać, dlatego postanowiłem po raz kolejny skorzystać z ich usług. Naprawa pola grzewczego zajęła im godzinę, a urządzenie działa jak nowe.
ocena: 5
Na zlecenie brata firma naprawiała piekarnik na miejscu. Chodziło o wymianę zawiasów, które były już nadłamane. Usługa została wykonana solidnie i brat zadowolony był również z jej ceny, więc myślę, że firma jest warta polecenia. Ja nie zawaham się w każdym razie skorzystać z ich usług w przyszłości.
, Pogórze, Gdynia
ocena: 5
Miły, sympatyczny i uczciwy człowiek, który od razu odpowiedział na moje wezwanie, kiedy potrzebny mi był pilny serwis pralki. Bez wątpliwości polecam tego specjalistę, który wykazał się niezwykle profesjonalnym podejściem do tematu, a także zaangażowaniem i wytrwałością, do tego za pracę nie wziął dużych pieniędzy.
, Pruszcz Gdański
ocena: 4
Polecam z ręką na sercu ten serwis pralki na miejscu. Panowie usługę wykonali bardzo dobrze, a praca była dla nich przyjemnością. Do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a usługa realizowana została ekspresowo i do tego fachowo. Numer telefonu do panów znalazł się oczywiście na liście moich kontaktów.
, Osowa
ocena: 4
Naprawa urządzeń AGD w wykonaniu tej firmy to czysta przyjemność - nie trzeba się o nic martwić, bo wszystko zostanie dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. Współpracowaliśmy już dwukrotnie i w obu przypadkach byłem bardzo zadowolony z kontaktu z fachowcem, jego pracy i efektów naprawy. Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię, bo zdecydowanie zapracował na nią swoją ciężką pracą.
ocena: 4
Potrzebna była mi firma zajmująca się naprawą AGD w domu u klienta i nie zawiodłem się. Przyjechał do mnie punktualnie Pan, który był bardzo dobrze przygotowany do swojej pracy. Miał odpowiednie narzędzia i widać było, że posiada duże doświadczenie w temacie. Uwinął się sprawnie, skutecznie i całkiem niedrogo. Z przyjemnością polecam każdemu jego usługi.
ocena: 4
Nie będę się szczególnie rozpisywać, ale jest to fachowiec, któremu warto zaufać. Zajmował się wymianą grzałki, która uległa spaleniu i zadanie to wykonał jak należy. Dobrze się stało, że to właśnie jego firma zajęła się naprawę piekarnika wolnostojącego w moim domu. Polecam serdecznie, bo faktycznie ten Pan zna się na rzeczy.
, Piecki-Migowo
ocena: 4
Praca wykonana została celująco. Nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena mogła być nieco niższa. Z dojazdem panowie nie mieli najmniejszego problemu, a praca wykonana została bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy jeszcze w przyszłości korzystać z ich kompleksowego wsparcia. Taki serwis płyty indukcyjnej na siłę zawsze warto mieć pod ręką.
, Wzgórze Mickiewicza, Gdańsk

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502