Hydraulik Zielona Góra

Hydraulika instalacje sanitarne i gazowe Mariusz Matuszak
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
12.01.2021 Zielona Góra Zastalowskie
Montaż bojlera zleciłem temu hydraulikowi i jak się okazało, pan do zadania przystąpił jeszcze tego samego dnia. Wszystko wykonał sprawnie, solidnie, rzetelnie i uczciwie. Do tego zaskoczył mnie atrakcyjną ceną, choć początkowo myślałem, że zapłacę majątek. Ten pan to solidna złota rączka, którą polecam!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Techniczna Obsługa Nieruchomości
5
Liczba opinii: 2
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
20.03.2021 Zielona Góra Chynów
Powiem zwięźle - bardzo dobry i godny polecenia hydraulik. Kilka dni temu miałam poważny problem z przeciekającym kranem w łazience. Hydraulik z tej firmy bardzo szybko zlokalizował miejsce przecieku i jeszcze tego samego dnia zajął się naprawą kranu. Od tej pory nie mam już problemu. Szczerze i z ręką na sercu polecam usługi tego pana. Dodam jeszcze, że cena również ok.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Żadna awaria hydrauliczna nie pozostanie już teraz bez odpowiedzi. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz doświadczeniu, możesz nam powierzyć najbardziej skomplikowane zadania i najtrudniejsze usterki z tego zakresu. Zadzwoń!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Jaka cena za biały montaż?

2021-02-21 Zielona Góra, Źródlana
Witam serdecznie. Chciałabym wymienić kilka sprzętów w mojej łazience. Chciałabym, aby wymienić starą wannę na nowy prysznic, który jest na tym samym poziomie co płytki na podłodze. Dodatkowo potrzebuję fachowca od wymiany toalety. Chciałabym mieć tą nowoczesną toaletę podtynkową, aby była wbudowana w ścianę. Proszę o orientacyjny kosztorys i wyznaczenie orientacyjnego terminu wykonania usługi.

Potrzebuję fachowca do usunięcia awarii hydraulicznej

2021-02-15 Zielona Góra, Wazów
Dzień dobry. Pilnie potrzebuję Państwa pomocy! Mam bardzo gęste włosy, które bardzo mi wychodzą po każdym myciu. Ogólnie na bieżąco starałam się wyciągać je po każdym myciu, aby nie zapchać rur. Niestety ostatnio kilka razy o tym zapomniałam i stało się. Mam zapchaną rurę, że cofa się cała woda albo nie chce schodzić woda. Prosze o pilną pomoc, bo nie mogę normalnie funkcjonować.

Jaki jest czas oczekiwania na hydraulika 24?

2021-02-12 Zielona Góra, Energetyków
Dzień dobry. Zapchał mi się kibelek w łazience i domowe sposoby na odetkanie nie pomagają. Czy macie może wolną chwilę, aby do mnie przyjechać i zająć się tym odpływem? W ogóle jakie są koszty za takie usługi? Proszę o szybką odpowiedź, bo w innym wypadku będę szukać innej ekipy.

W okolicy chce naprawić prysznic

2021-01-12 Parkowa, Zielona Góra, Wygoda
Posiadam kurtynę wodną zamontowaną w łazience. Niestety od jakiegoś czasu coś zaczęło się w niej psuć. Woda nie leci z każdej dziurki i już nie robi masażu tak jak kiedyś. Czy to może być przyczyną to, że mamy twardą wodę w naszej miejscowości? Wydaje mi się, że kamień mógł zablokować otwory i dlatego tak się dzieje.

Potrzebuję pogotowia hydraulicznego

2020-11-13 Zielona Góra, Źródlane
Dobry wieczór. Pilnie poszukuje firmy hydraulicznej, która moglaby usunąć problem w mojej łazience. Dziś rano, gdy myłam włosy urwał mi się wąż od prysznica. Woda leciala jak szalona. Szybko zakręciłam dopły wody i na tym moja historia się kończy co do naprawy. Teraz potrzebuję mieć wymieniony wąż na nowy. Jaki to będzie koszt takiej usługi?

Ile wyniesie naprawa kibla?

2020-10-23 Zielona Góra
Witam. Chce naprawić WC, ponieważ od wczoraj woda mi się ze środka wylewa jak spuszczam wodę. Próbowałem sam to naprawić, ale chyba coś jeszcze bardziej zepsułem. Prawdopodobnie coś wleciało do środka toalety, że teraz ta woda się cofa. Może coś dzieci wrzuciły. Czy bylibyście w stanie mi pomóc z taką naprawą?

Pilnie poszukuję pogotowia hydraulicznego

2020-09-06 Zielona Góra, Ceramiczna, Cegielnia
Na już szukam firmy, która zajmuje się hydrauliką. Byłam w pracy i zadzwonił do mnie sąsiad, że z mojego mieszkania wylewa się woda. Szybko pojechałam na miejsce i okazało się, że pękł mi kran w wannie i wylatywala woda. Ja zakręciłam tylko zawór z wodą, bo tylko tyle mogłam zrobić. Wszystko teraz mam zalane i będę zmuszona zrobic remont. Na szczęscie byłam ubezpieczona od takiej sytuacji. Proszę o pomoc.

Zobacz również inne usługi w mieście Zielona Góra

732 080 502