Hydraulik Zawiercie

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Okna w mieszkaniu znów się zacinają, a twoja cierpliwość się kończy? Ponowna wymiana uszczelek doprowadza cię do szaleństwa? A może sam nie potrafisz określić, co złego dzieje się z twoimi oknami? Obojętnie, czego dotyczy twój problem, możesz skontaktować się z firmą ...
B.A.I Service Ireneusz Wywiał
4.9
Liczba opinii: 106
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny mi był pilnie hydraulik, który kompleksowo zająłby się udrożnieniem rur kanalizacyjnych spiralą. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego pana, ponieważ z zadania wywiązał się rewelacyjnie. Już podczas rozmowy telefonicznej wiedziałem, że to prawdziwy fachowiec, a nie "specjalista" z przypadku, ponadto okazał się kulturalną i miłą osobą. Polecam serdecznie jego usługi każdemu!"
Kacprzak Mariusz
4.9
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Chciałam zabrać się za mycie naczyń, jednak po odkręceniu kranu okazało się, że woda zaczęła gromadzić się w zlewie. Nie wiedziałam, co mam robić, więc zadzwoniłam po hydraulika. Ten pan w ciągu niespełna 25 minut był na miejscu i zaproponował przepychanie rur. Zgodziłam się i nie pożałowałam decyzji. Rury zostały profesjonalnie udrożnione, a do tej pory nie miałam problemu ze zlewem. Polecam."
Hydroserv Dawid Kiełbowicz
4.8
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z usług tego hydraulika. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie i sumiennie, a sam montaż umywalki nie zajął mu zbyt wiele czasu. Generalnie wykonanie oceniam na piątkę z dużym plusem. Cena również była dobra, do zaakceptowania. Numer telefonu już zapisałem w notesie, a pana poleciłem moim znajomym, którzy również go chwalą."
Firma Handlowo Usługowa M&J Jan Juchacz
4.8
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Uszkodzona toaleta wymagała pilnej naprawy. Nie marnując cennego czasu, zadzwoniłem do tego pana, by zajął się naprawą toalety. Ten hydraulik od razu wiedział, co należy zrobić i kompleksowo zajął się problemem. Wszystko przebiegło bez komplikacji. Polecam go za dokładność, uczciwość i atrakcyjny cennik usług."
HYDROSUN ERYK MAKIEŁA
4.8
Liczba opinii: 32
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pan hydraulik bardzo szybko oraz profesjonalnie podszedł do tematu. Po obejrzeniu instalacji od razu określił zakres prac oraz kosztorys. Udrażnianie rur wykonał bardzo sprawnie i kompleksowo. Z czystym sumieniem polecam jego usługi i zatrzymuję oczywiście kontakt na przyszłość."
Zbigniew Krajewski
4.7
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moje zdziwienie było ogromne, kiedy podczas kąpieli przy próbie zakręcania wody, pękła rączka od baterii, a strumień wody zaczął zalewać łazienkę. Czym prędzej zakręciłem zawory od wody i zadzwoniłem po pogotowie hydrauliczne. Panowie szybko zjawili się na miejscu, bez problemu wymienili rączkę na nową, a cena ich usług nie była wygórowana. Polecam."
KRAJOVA Szymon Krajewski
4.8
Liczba opinii: 76
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Ten hydraulik to solidny, dokładny i odpowiedzialny fachowiec, który "czuje to co robi". Widać było od razu, że to prawdziwa złota rączka. Montażem bojlera zajął się niezwykle starannie, ponadto doradził, jak obchodzić się urządzeniem, by unikać niepotrzebnych awarii. Jestem bardzo zadowolony także z wyceny, która nie uszczupliła znacząco mojego budżetu. Polecam."

Dzielnice Zawiercia, w których możesz zamówić hydraulika

 1. Kosowska Niwa
 2. Miodowa
 3. Stawki
 4. Szymańskiego (TAZ)
 5. Piłsudskiego
 6. Zuzanka
 7. Argentyna
 8. Kromołów
 9. Bzów
 10. Marciszów
 11. Borowe Pole
 12. Stary Rynek
 13. Przyjaźń
 14. Centrum
 15. Żabki
 16. Blanowice
 17. Warty
 18. Żerkowice
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502